Andrychów - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Andrychowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak znaleźć prawidłową cenę złomu akumulatorowego w Andrychowie ?

Właściciele firm i osoby prywatne, mające dużą ilość starych akumulatorów, często rozmyślają nad tym, w jaki sposób można korzystnie pozbyć się tego typu odpadów. Przed nawiązaniem współpracy z punktem skupu akumulatorów, warto zdobyć przydatne informacje. Z łatwością można odnaleźć je w takim miejscu jak cennik złomu akumulatorów w Andrychowie . Dostępny jest on dzięki opracowanemu przez nas formularzowi internetowemu. Przy pomocy tego narzędzia, można szybko i skutecznie poznać aktualnie obowiązujące ceny złomu akumulatorów w Andrychowie .
Ceny
Akumulatory Pb 2,6 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Skup złomu akumulatora w Andrychowie a ceny. Co warto wiedzieć?

Co warto wiedzieć na temat cen skupu złomu akumulatora w Andrychowie ? Przede wszystkim to, że nie są one stałe i ulegają ciągłym wahaniom – wzrostom lub spadkom. Od czego to zależy? Ma na to wpływ kilka czynników: rodzaj posiadanych akumulatorów, ilość odpadu, typy ogniw czy region kraju. Dodatkowo skupy złomu akumulatora w Andrychowie i okolicach biorą pod uwagę to, co można uzyskać z recyklingu naszych starych urządzeń. Będą to np. wyroby wyciskane, walcowane czy polipropylen. Ale to nie wszystko! Skupy akumulatorów w Andrychowie są w stanie również przetworzyć akumulatory na krystaliczny siarczan sodu, ołów rafinowany czy stopy ołowiu. Jak widać możliwości jest wiele, dlatego nie ma nad czym się zastanawiać! Zamów darmową wycenę skupu złomu akumulatorów w Andrychowie , a po zaakceptowaniu kwoty, umów odbiór. Zobacz, jakie to proste!

Dowiedz się więcej o skupie akumulatorów żelowych w Andrychowie

Na skupach akumulatorów żelowych w Andrychowie , jak sama nazwa wskazuje, przyjmuje się akumulatory żelowe. Określane są one również pojemnościowymi. Czym różnią się od tych klasycznych? Oczywiście budową i zastosowaniem. Ich konstrukcja pozwala na składowanie ich w pionowej pozycji oraz znacząco zmniejsza ryzyko wycieku niebezpiecznych substancji, w tym kwasu siarkowego. Z uwagi na to tego typu sprzęty muszą być utylizowane w skupach zużytych akumulatorów w Andrychowie . Jak najlepiej wybrać zadowalający nas punkt? Skorzystaj z aplikacji WasteMaster, dzięki której szybko zestawisz ze sobą oferty rozmaitych skupów akumulatorów w Andrychowie i okolicach, w tym także skupów akumulatorów żelowych. Korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe, więc nie musisz martwić się o koszty. Jak skup zużytych akumulatorów w Andrychowie to tylko z WasteMaster!

Skup złomu akumulatorów w Andrychowie z WasteMaster

Jak przebiega usługa skupu złomu akumulatorów w Andrychowie razem z firmą oraz aplikacją WasteMaster? To proste! Gdy akumulator się zużyje, jest niezdatny do kolejnego uruchomienia i trzeba go bezpiecznie zutylizować. W tym celu warto udać się do skupu zużytych akumulatorów w Andrychowie . Stanowczo zabrania się wyrzucania tego typu odpadów do zwykłych kontenerów na śmieci, a tym bardziej na nielegalne wysypiska. Stare akumulatory to odpady niebezpieczne, a za ich niezgodne z normami przetrzymywanie czy usuwanie, grożą wysokie kary. Dlatego właśnie firmy generujące odpady mają obowiązek prowadzenia rejestru BDO. Przedsiębiorco! Nie masz pojęcia, co zrobić ze starymi akumulatorami? Pewnie interesuje Cię hurtowy skup akumulatorów w Andrychowie ? Zgłoś się do nas! Dzięki nam i naszej aplikacji błyskawicznie uda Ci się znaleźć fachowca, który zna się na rzeczy i chętnie Ci we wszystkim pomoże. Jest on gotowy nawet zapłacić za Twój odpad! Zamów u nas nieodpłatną wycenę internetową i przekonaj się, ile jesteś w stanie zyskać na skupie zużytych akumulatorów w Andrychowie .

Hurtowy skup akumulatorów w Andrychowie zamówisz z aplikacją WasteMaster

Czy znalezienie satysfakcjonującego Cię skupu akumulatorów w Andrychowie stanowi dla Ciebie problem? Powoli czujesz, że to zadanie zaczyna Cię przerastać? W takim razie w odpowiednim momencie trafiłeś do nas. Dzięki zaprojektowanej przez nas aplikacji WasteMaster szybko uda Ci się zestawić ze sobą różne skupy zużytych akumulatorów w Andrychowie . Nie musisz nic instalować, wystarczy przejść na właściwą podstronę. Dzięki temu oszczędzasz swój czas oraz miejsce na dysku urządzenia mobilnego – czy to tabletu, czy telefonu. Skorzystaj i odkryj dziesiątki skupów starych akumulatorów w Andrychowie i okolicy. Kto wie, może uda Ci się również trafić na profesjonalny skup akumulatorów żelowych w Andrychowie ? WasteMaster czeka na Ciebie! Możesz do nas również zadzwonić.

Skup starych akumulatorów w Andrychowie – rodzaje akumulatorów

Na skupach starych akumulatorów w Andrychowie możemy znaleźć sporo wartościowych surowców. Z jakich rodzajów urządzeń pochodzą? Co w szczególności odbierają tego typu podmioty? Są to przede wszystkim urządzenia takie jak akumulatory samochodowe, przemysłowe, akumulatory z wózków widłowych, maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. Warto w tym miejscu wspomnieć także o skupie akumulatorów żelowych w Andrychowie . Jak wygląda pudełko lub opakowanie po akumulatorze? Muszą one posiadać specjalne oznakowanie w postaci skreślonego symbolu recyklingu. Co więcej powinien znajdować się tam skrót Pb (z tablicy okresowej pierwiastków wiemy, że to ołów). Odpady z takim oznaczeniem powinny znaleźć się na skupie złomu akumulatora w Andrychowie . Zamów go w WasteMaster!

Co warto wiedzieć o kodach odpadu w przypadku skupu akumulatorów w Andrychowie

W przypadku hurtowego skupu akumulatorów w Andrychowie trzeba pamiętać o obowiązujących przepisach, w tym o kodach odpadów. To sześciocyfrowe numery kategoryzujące odpady. Zostały one przedstawione w rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2014 r. Skup zużytych akumulatorów w Andrychowie wiąże się z grupą 16 06. Kod 16 06 01* to baterie i akumulatory ołowiowe; 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Kiedy musimy o nich pamiętać? W trakcie wystawiania karty przekazania odpadu oraz ewidencjonowania akumulatorów w systemie BDO. Tym sposobem urzędy są w stanie kontrolować, czy skupy akumulatorów w Andrychowie oraz przedsiębiorcy wytwarzający odpady działają zgodnie z przepisami.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zdecydowanie polecam skup starych akumulatorów w Andrychowie , fachowe podejście do klienta. Wzorcowa współpraca w terminie, wszystko do ustalenia. Z czystym sumieniem polecam.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

tutaj serio nie ma ograniczeń w rodzaju odpadu czy wadze. Mnie akurat interesował skup starych akumulatorów w Andrychowie , ale utylizować można wszystko: oleje, opony. Jak się ma firmy jakieś warsztatowe czy stacje demontażu to koniecznie zobaczcie aplikacje

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Rzetelna i przyjemna obsługa, indywidualne podejście do klienta oraz korzystne ceny. Na pewno nie jednokrotnie będę korzystać z usług. Polecam! :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam, firma ma potencjał i szybko rośnie, pozdrawiam

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

szef oczekiwał ode mnie, że się zajmę odpadami z firmy. Wiedziałam, że rynek jest spory, ja się na tym za bardzo nie znam, więc jak wpadłam na Wastemaster to był strzał w samo sedno. Odpady zawierzyłam specjalistom, szef zadowolony, bo ceny ok, także baaaaardzo polecam :) Uratowali mi wtedy trochę skórę

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat