Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Częstochowie

Jakie firmy oferują recykling tworzyw sztucznych w mieście Częstochowa?

Odpady wolne od szkodliwych substancji przeznaczone są do recyklingu w specjalistycznych firmach. Z kolei, kiedy w odpadach znajdują się szkodliwe substancje, zagrażające środowisku i człowiekowi, należy przekazać je do zutylizowania.

Koszt wystawiania ofert w aplikacji WasteMaster.

W WasteMaster klienci indywidualni wystawiają oferty bezpłatnie. Firmy chcące pozbyć się odpadów, również mogą to zrobić darmowo. Aczkolwiek, przedsiębiorcy mogą też skorzystać z opcji dodatkowej, czyli zdecydować się na opcję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wtedy mogą bardziej promować swoją ofertę na tle konkurencji.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Częstochowie
Tworzywa sztuczne - pozostałe
4500 kg
Tworzywa sztuczne - pozostałe
Mierzyn
Tworzywa sztuczne - pozostałe
8000 kg
Tworzywa sztuczne - pozostałe
Libiąż
PC - poliwęglan
4500 kg
PC - poliwęglan, butle galonowe
Niepołomice
PET - politereftalan etylenu
900 kg
preformy PET, PET transpatenty, pasy bezpieczeństwa PET, preformy PET, Buteka PET
Opoczno
EPS - spieniany polistyren
3000 kg
EPS - spieniany polistyren, bloki EPS, Styropian, XPS
Ruda Śląska
SAN - styren-akrylonitryl
8500 kg
SAN - styren-akrylonitryl
Pułtusk
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Częstochowie
Częstochowa
4GREEN ENERGY Sp. z o.o.
Częstochowa
FUH Sławpol Sławomir Konieczny
Częstochowa
GUMAPOL Sp. z o.o. Sp.K.
Częstochowa
Hurtownia Tworzyw Sztucznych GRANULAT-BIS Marcin Chmielarz
Częstochowa
KRZYSZTOF OETTINGEN SINOMA
Częstochowa
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Częstochowa
Inne, popularne kategorie odpadów

Utylizacja odpadu.

Odpady z tworzyw sztucznych przeznaczone do utylizacji to te, które zawierają szkodliwy dla zdrowia i otoczenia plastik i styropian. W pierwszej grupie znajdują się polichlorek winylu i poliuretan, ponieważ podczas spalania wydzielają groźne substancje. Styropian także trudno jest poddać recyklingowi.

Ofery za odpad.

Oferty odpadów tworzyw sztucznych w WasteMaster opracowaliśmy dokładnie. Użytkownicy podczas przeglądania powinni wziąć pod uwagę, czy firma skupuje te rodzaje odpadów, jakie chcą przekazać. Sprawdzić mogą również recykling tworzyw sztucznych w Częstochowie oraz cenę za odpady. Jest ona zwykle podawana za 1 kilogram.

Trzy podstawowe kategorie odpadów w aplikacji WasteMaster.

EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu) to trzy kategorie odpadów, jakie znajdują się w aplikacji WasteMaster. Można też znaleźć w osobnej kategorii odpady opakowaniowe. Każdy może też osobiście podać, jakie ma odpady, jeśli nie są dopasowane zakresem do aplikacji, dzięki czemu skontaktuje się odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Częstochowie.

Sprawdzone firmy w aplikacji WasteMaster.

Jeśli w aplikacji WasteMaster interesuje Cię skup odpadów, to musisz wiedzieć, że skupiamy tutaj wyłącznie rzetelne firmy. Warto skoncentrować się na firmach mających atrakcyjne ceny i proponujące usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Częstochowa. Na tle wszystkich firm wyróżniają się zwłaszcza Liderzy Rynku, którzy cieszą się zaufaniem w branży.

Które firmy mają w swojej ofercie skup tworzyw sztucznych w Częstochowie?

Skupem tworzyw sztucznych w Częstochowie zajmują się firmy recyklingowe. W każdym takim miejscu najpierw odbywa się klasyfikacja tworzyw sztucznych, a dopiero później klienci indywidualni albo przedsiębiorcy dowiadują się, ile otrzymają za odpady. Może też być zrealizowany odbiór od klienta. Wiadomości o firmach i ich dokładne oferty podane są w WasteMaster.

Czy firma prowadząca skup tworzyw sztucznych w mieście Częstochowa zapewnia również wywóz odpadów?

Wywozem najczęściej są objęte takie odpady jak: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki albo dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa o następujących symbolach: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i inne. Następnie większość firm przeprowadza utylizację lub recykling tworzyw sztucznych w Częstochowie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Celina
Moi rodzice są otwarci na nowinki techniczne, dlatego wcale nie zdziwiłem się, kiedy pokazali mi WasteMaster. Ta nowoczesna aplikacja pozwala w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje na temat odpadów. Jako właściciel skupu: doceniam!
Miłosz
Aplikacja tak funkcjonalna, z uproszczonym do minimum panelem obsługi… w branży odpadów naprawdę nadeszły zmiany. I są to zmiany wyłącznie na lepsze!
Alicja
Produkujemy rajstopy i mieliśmy nagromadzone wiele odpadów różnego typu. Do końca nie wiedziałem, jak je zutylizować, dlatego cieszę się, że mogłem w apce znaleźć firmy z okolicy, które chętnie przyjmują wszystkie ścinki.
Emilian
Nie ma znaczenia, jakie masz odpady. Aplikacja bardzo się przydaje. Również nasz rynek jest coraz bardziej zdominowany przez nowoczesne technologie. A WasteMaster stanowi na to doskonałą odpowiedź.
Zofia
Niestety nie dopilnowałem [...]