Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Krasnymstawie

Cena za korzystanie z aplikacji.

Dodawanie oferty utylizacji odpadów drewnianych w Krasnymstawie do aplikacji WasteMaster jest darmowe dla klientów indywidualnych. Klienci biznesowi mogą dodawać oferty również bezpłatnie albo zdecydować się na wersję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wówczas ma się dostęp do wielu opcji promowania własnej oferty.

Jak wykorzystuje się materiały uzyskane w trakcie recyklingu odpadów drewnianych w mieście Krasnystaw?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Krasnystaw odbywa się głównie przy ponownym wykorzystaniu ścinki i zrębki. Można je wykorzystać jako materiał grzewczy, ozdobny lub odżywczy w branży ogrodniczej. Odpady po wycince i obróbce tartacznej mogą być wykorzystane do produkcji mebli albo w konstrukcjach różnego rodzaju. Zastosowanie odpadów drzewnych jest wszechstronne i obejmuje również rolnictwo.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Krasnymstawie
Drewno rozbiórkowe
3000 kg
Drewno rozbiórkowe
Trzebnica
Drewno budowlane
8500 kg
deski, szaluki
Mogilno
Drewno opakowaniowe
3500 kg
bębny, palety, skrzynie, Drewno opakowaniowe
Chodzież
Drewno budowlane
4500 kg
deski, szaluki, Drewno budowlane
Łapy
Drewno pozostałe
2000 kg
Drewno pozostałe
Gdynia
Drewno rozbiórkowe
3000 kg
Drewno rozbiórkowe
Leszno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Krasnymstawie
Glinianka
PPHU LEKARO JOLANTA ZAGÓRSKA
Kielce
FHU ECOMPLEX PRZEMYSŁAW WIERZBICKI
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Jędrzejów
DOBRA ENERGIA Sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Krasnystaw
Inne, popularne kategorie odpadów

Firmy skupujące drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Krasnymstawie realizowana jest przez specjalistyczne firmy. Przyjmowane są ścinki oraz większe materiały, jakie powstają na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od klientów biznesowych. Obsługa w formie stałej oferowana jest tartakom. Polega ona na regularnym odbiorze odpadów z drewna albo podstawieniu kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.

Klasyfikacja drewna.

Odpady dzielimy na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz na odpady drewniane z rozbiórek. Firmy świadczące odbiór możesz sprawdzić w WasteMaster.

Ceny umieszczone w aplikacji.

Aplikacja WasteMaster pozwala porównać równocześnie ceny w kilku skupach. Jest to praktyczne, ponieważ nie ma jednego obowiązującego cennika, a w kilka minut można wybrać najlepszą firmę oferującą utylizację odpadów drewnianych w mieście Krasnystaw. Różnice cenowe uzależnione są od ilości odpadów oraz ich wartości na rynku obrotu odpadami.

Które z firm dbają o recykling odpadów drewnianych w Krasnymstawie?

Odbiór odpadów proponowany jest przez firmy świadczące recykling materiałów drewnianych i następnie przeznaczające je do wykorzystania w przemyśle. Przedsiębiorstwa te dostarczają wyroby z odpadów po wycince i obróbce w tartakach do klientów biznesowych. Skup odpadów oraz dystrybucja produktów drzewnych są w tych firmach realizowane wzorcowo.

Drewno nadające się do skupu.

Recykling odpadów drewnianych w Krasnymstawie zwykle przekazywane są odpady drewna budowlanego, ale też trociny i zrębki z tartaków. Skupowane są też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drewno porozbiórkowe.

Odpad i jego podział w aplikacji WasteMaster.

Do odpadów nie zalicza się wyrobów, w jakich drewno zmieszane jest z innymi materiałami. Są to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster dokładnie klasyfikuje odpady i na tej podstawie użytkownicy mogą wywnioskować, co oddać do skupu, a czego do takiego miejsca się nie przekazuje.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Tomasz
Wystawiam ofertę i po kilku minutach dostaję propozycję od firm, które chcą kupić moje odpady? Nie wierzyłem, że to możliwe, a jednak!
Edwin
Musiałem mieć sporo kabli miedzianych. Nie wiedziałem, gdzie je znaleźć. Kolega powiedział mi o aplikacji i teraz wiem, jaki złom metali nieżelaznych jest miejscem, gdzie muszę się wybrać i nie zapłacę dużo. Sporo kabli mam też od klientów prywatnych.
Maria
Ogłoszenia dla branży złomowej w jednym miejscu i możliwość szybkiego kontaktu z kontrahentami. Chyba nie trzeba dodawać nic więcej…
Stefan
Miałem do sprzedania kilka starych opon. Wystawiłem je w apce i szybko pojawiły się osoby zainteresowane kupnem. WasteMaster to ułatwienie dla wszystkich, którzy mają złom i różne odpady.
Ilona
To niesamowite, ale korzys [...]