Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Pruszczu Gdańskim

Co zaliczamy do odpadu.

Odpady są precyzyjnie sklasyfikowane w każdym skupie. Do grupy tej nie zaliczają się wyroby, w jakich drewno zmieszane jest z innymi materiałami. Są to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster wskazuje szczegółowo, co wlicza się do odpadów z tej kategorii, a czego do skupu oddawać nie należy.

Rodzaje kont oraz opłaty w aplikacji WasteMaster.

Jeśli klient indywidualny chce dodać ofertę do aplikacji WasteMaster, to może to zrobić bezpłatnie. Kiedy ofertę utylizacji odpadów drewnianych w Pruszczu Gdańskim chcą wystosować przedsiębiorcy, w tym właściciele tartaków, to również mogą to zrobić bezpłatnie albo opłacić konto 99 złotych miesięcznie i mieć dostęp do wielu funkcjonalności.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Pruszczu Gdańskim
Drewno opakowaniowe
3500 kg
bębny, palety, skrzynie
Czarnków
Drewno rozbiórkowe
4000 kg
Dębno
Drewno rozbiórkowe
9000 kg
Parczew
Drewno budowlane
3500 kg
deski, szaluki
Łomża
Drewno zielone / kłącza
6500 kg
Drewno zielone / kłącza, gałęzie, karpy, zrzyny
Drezdenko
Drewno rozbiórkowe
7500 kg
Międzyrzecz
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Pruszczu Gdańskim
Gdańsk
PW OLMAR POLAŃSKI WOJCIECH
Gołubie
Zbierający nr 3 S.A. (konto niepotwierdzone)
Tychnowy
GRAN-POL SOBCZYK MICHAŁ
Rekowo
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW SIERZNO Sp. z o.o.
Grudziądz
SURIMET E.Tankiewicz, W.Biegańska, M.Biegański Sp.J.
Łabiszyn
PARTNERS Sp. z o.o. Sp.K.
Pruszcz Gdański
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie skupy realizują recykling odpadów drewnianych w Pruszczu Gdańskim?

Skup odpadów oferowany jest przez firmy, jakie po recyklingu materiały drzewne przeznaczają do zastosowania w przemyśle. Firmy takie dostarczają wyroby pochodzące z odpadów po wycince i obróbce w tartakach. Zajmują się one zarówno skupem odpadów, jak i sprzedażą produktów drzewnych.

Ceny umieszczone w aplikacji.

Aplikacja WasteMaster pozwala porównać równocześnie ceny w kilku skupach. Jest to praktyczne, ponieważ nie ma jednego obowiązującego cennika, a w kilka minut można wybrać najlepszą firmę oferującą utylizację odpadów drewnianych w mieście Pruszcz Gdański. Różnice cenowe uzależnione są od ilości odpadów oraz ich wartości na rynku obrotu odpadami.

Jak wyznaczany jest cennik za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Pruszcz Gdański?

Cennik odpadów wyznaczany jest indywidualnie, natomiast można wyróżnić trzy główne grupy. Są to: rodzaj oddawanego drewna, ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania już po obróbce. O szczegółach informujemy w aplikacji WasteMaster.

Jak wykorzystywane są materiały uzyskane w trakcie recyklingu odpadów drewnianych w mieście Pruszcz Gdański?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Pruszcz Gdański dotyczy głównie ścinek i zrębków. Można je wykorzystywać jako materiał grzewczy, dekoracyjny lub odżywczy w ogrodnictwie. Odpady po wycince i obróbce tartacznej mogą być też używane do produkcji mebli lub konstrukcji dowolnego typu. Zastosowanie odpadów drzewnych jest szerokie. Mogą być też użyte do zasilania upraw rolniczych, czy jako podściółka dla zwierząt.

Trociny a skup.

Recykling odpadów drewnianych w Pruszczu Gdańskim obejmuje głównie trociny i zrębki z pracy w tartaku. Do drewnianych odpadów wliczane są też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drzewo uzyskane w wyniku rozbiórki różnych obiektów.

Podział odpadu drewna.

Skupowane odpady dzieli się najczęściej na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz odpady drewniane z rozbiórek. Powstałe w wyniku przetwórstwa drewna, można sprawdzić w aplikacji WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Gustaw
Wiedziałem, że dla moich potrzeb wystarczy mi wersja darmowa. Mimo że jest nieodpłatna i tak ma sporo funkcjonalności! To idealne rozwiązanie dla osób fizycznych.
Edwin
W naszej restauracji mamy sporo bioodpadów. Nie zawsze wiedzieliśmy co z nimi robić, a segregacja to dla nas priorytet. Dlatego cieszę się, że możemy wszystko wpisać w apce i dokładnie wskazuje nam miejsca, gdzie mamy odwieźć bio.
Malina
Nadszedł czas, kiedy wiedziałem, że już muszę zezłomować stary samochód. Chciałem dostać jak najwyższą cenę, dlatego sprawdziłem kilka punktów w okolicy. Mogłem szybko wybrać przez WasteMaster te, jakie oferują najlepszą cenę. Polecam wszystkim!
Klaudyna
Zajmujemy się demontażem pojazdów od dawna… Złomu było coraz więcej, a my nie mieliśmy czasu, żeby go wywieźć. Wtedy pobraliśmy apkę i teraz przedstawiciele tych firm przyjeżdżają po wszystko sami.
Elżbieta
Potrzebowałem skorzystać t [...]