Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Suwałkach

Podział odpadu.

Recykling odpadów drewnianych w Suwałkach obejmuje takie odpady jak trociny i zrębki z tartaków. Wśród drewnianych odpadów wyróżnia się też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drewno porozbiórkowe.

Jakie czynniki wpływają na cenę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Suwałki?

Skup odpadów uzależnia cenę zawsze od trzech głównych czynników: rodzaju drewna, ilości odpadów oraz dalszych możliwości wykorzystania materiału po obróbce. Dokładne informacje na ten temat umieściliśmy w aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Suwałkach
Drewno odpady wielkogabarytowe
10000 kg
meble, zabudowy, Drewno odpady wielkogabarytowe
Gryfice
Drewno budowlane
5000 kg
deski, szaluki
Kępno
Drewno budowlane
4000 kg
deski, szaluki
Zielona Góra
Drewno poprodukcyjne
9000 kg
Drewno poprodukcyjne
Szamotuły
Drewno odpady wielkogabarytowe
3500 kg
meble, zabudowy, Drewno odpady wielkogabarytowe
Koziegłowy
Drewno zielone / kłącza
9500 kg
gałęzie, karpy, zrzyny
Ełk
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Suwałkach
Ostrołęka
PROSPRECO POLSKA Sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Glinianka
PPHU LEKARO JOLANTA ZAGÓRSKA
Tychnowy
GRAN-POL SOBCZYK MICHAŁ
Tłuchowo
PPHU Łukasz Szulecki
Suwałki
Inne, popularne kategorie odpadów

Sprawdzanie cen w aplikacji WasteMaster.

Sprawdzenie cen odpadów w aplikacji WasteMaster jest bardzo praktyczne, ponieważ każdy skup ma swoją cenę, a za pomocą aplikacji można w jednym miejscu sprawdzić wszystko dokładnie. Wytypowanie najlepszej opcji na utylizację odpadów drewnianych w mieście Suwałki z kilku zajmuje parę minut. Użytkownicy widzą, że różnice w cenach zależą od ilości odpadów oraz ich wartości na rynku odpadów.

Skupy nabywające drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Suwałkach obejmuje odbiór drobnych ścinek, ale też większych elementów, powstających z obróbki drewna. Do skupów drewno mogą oddawać klienci indywidualni oraz właściciele tartaków. Dla drugiej grupy oferowana jest obsługa stała. WasteMaster wskazuje, gdzie warto się skierować.

Koszt ogłoszenia w aplikacji WasteMaster.

Jeżeli klienci indywidualni chcą dodać ofertę do aplikacji WasteMaster, to mogą to zrobić za darmo. Oferty utylizacji odpadów drewnianych w Suwałkach mogą dodawać też przedsiębiorcy. Wtedy mają dwa rozwiązania do wyboru: mogą to zrobić bezpłatnie albo opłacić konto 99 złotych miesięcznie i mieć dostęp do licznych funkcjonalności.

Które z firm dbają o recykling odpadów drewnianych w Suwałkach?

Odbiór odpadów proponowany jest przez firmy świadczące recykling materiałów drewnianych i następnie przeznaczające je do wykorzystania w przemyśle. Przedsiębiorstwa te dostarczają wyroby z odpadów po wycince i obróbce w tartakach do klientów biznesowych. Skup odpadów oraz dystrybucja produktów drzewnych są w tych firmach realizowane wzorcowo.

Co zaliczamy do odpadu.

Odpady są precyzyjnie sklasyfikowane w każdym skupie. Do grupy tej nie zaliczają się wyroby, w jakich drewno zmieszane jest z innymi materiałami. Są to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster wskazuje szczegółowo, co wlicza się do odpadów z tej kategorii, a czego do skupu oddawać nie należy.

Podział odpadu drewna.

Skupowane odpady dzieli się najczęściej na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz odpady drewniane z rozbiórek. Powstałe w wyniku przetwórstwa drewna, można sprawdzić w aplikacji WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Krystian
Nadszedł czas, kiedy wiedziałem, że już muszę zezłomować stary samochód. Chciałem dostać jak najwyższą cenę, dlatego sprawdziłem kilka punktów w okolicy. Mogłem szybko wybrać przez WasteMaster te, jakie oferują najlepszą cenę. Polecam wszystkim!
Marzena
Mamy z mężem niewielki sklepik spożywczy. Asortymentu jest sporo i oczywiście śmieci też. Mąż skorzystał z aplikacji i znalazł pośrednika, który teraz pozbywa się wszystkiego za nas, a my możemy bardziej skupić się na sprzedaży.
Marian
Jeśli wcześniej miałeś w domu remont, to doskonale wiesz, o czym mówię… Tony gruzu, śmieci, rtv i agd na złom. Zarówno ja jak i mój kumpel zdecydowaliśmy, że pozbędziemy się odpadów z WasteMaster. I polecamy tym, którzy chcą szybko mieć porządek.
Lutosław
Nie jestem zbyt dobry w nowinkach technologicznych, jednak prosta obsługa tej aplikacji sprawiła, że naprawdę przekonałem się do skorzystania z nowych rozwiązań technicznych.
Sobiesław
Aplikacja tak funkcjonalna [...]