Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Koszalnie

Skup przyjmujący drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Koszalnie oferowana jest przez specjalistyczne firmy. Przyjmowane są ścinki oraz większe materiały, jakie powstają na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od klientów biznesowych. Obsługa w formie stałej oferowana jest tartakom. Polega ona na regularnym odbiorze odpadów z drewna albo podstawieniu kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.

Klasyfikacja odpadów w aplikacji.

Odpady można bardzo łatwo sklasyfikować, aczkolwiek czasami mogą pojawić się pewne wątpliwości. Do odpadów nie zaliczają się produkty, w jakich drewno zmieszane jest z innymi materiałami. Są to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. O tym, co zalicza się dokładnie do odpadów z tej kategorii, można dowiedzieć się z aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Koszalnie
Drewno poprodukcyjne
2500 kg
Drewno poprodukcyjne
Łobez
Drewno budowlane
4000 kg
deski, szaluki
Kartuzy
Drewno rozbiórkowe
7000 kg
Drewno rozbiórkowe
Piekary Śląskie
Drewno pozostałe
1500 kg
Góra Kalwaria
Drewno odpady wielkogabarytowe
700 kg
meble, zabudowy
Otwock
Drewno pozostałe
400 kg
Drewno pozostałe
Oława
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Koszalnie
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Koszalin
SURIMET E.Tankiewicz, W.Biegańska, M.Biegański Sp.J.
Rekowo
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW SIERZNO Sp. z o.o.
Mirosławiec
ATF Sp. z o.o. Sp.K.
Gołubie
Zbierający nr 3 S.A. (konto niepotwierdzone)
Gdańsk
PW OLMAR POLAŃSKI WOJCIECH
Koszalin
Inne, popularne kategorie odpadów

Rodzaje kont oraz opłaty w aplikacji WasteMaster.

Jeśli klient indywidualny chce dodać ofertę do aplikacji WasteMaster, to może to zrobić bezpłatnie. Kiedy ofertę utylizacji odpadów drewnianych w Koszalnie chcą wystosować przedsiębiorcy, w tym właściciele tartaków, to również mogą to zrobić bezpłatnie albo opłacić konto 99 złotych miesięcznie i mieć dostęp do wielu funkcjonalności.

Ceny w aplikacji WasteMaster.

Skupy odpadów nie mają odgórnie ustalonej ceny za ten typ materiału. Dlatego w aplikacji WasteMaster warto porównać równocześnie kilka ofert. Jest to możliwe i nie trzeba poświęcać dużo czasu na to, aby wybrać najlepszy skup oferujący utylizację odpadów drewnianych w mieście Koszalin. Różnice cenowe wynikają z ilości przekazywanych odpadów oraz z tego, jaka jest ich wartość recyklingowa.

Co może mieć wpływ na stawkę za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Koszalin?

Czynniki mające wpływa na cenę odpadów drewnianych to: rodzaj oddawanego drewna, ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania po obróbce. W aplikacji WasteMaster możesz sprawdzić cennik odpadów w dowolnych miejscach i wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcję.

Podział odpadu drewna.

Skupowane odpady dzieli się najczęściej na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz odpady drewniane z rozbiórek. Powstałe w wyniku przetwórstwa drewna, można sprawdzić w aplikacji WasteMaster.

Drewno nadające się do skupu.

Recykling odpadów drewnianych w Koszalnie zwykle przekazywane są odpady drewna budowlanego, ale też trociny i zrębki z tartaków. Skupowane są też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drewno porozbiórkowe.

W jaki sposób wykorzystuje się materiały uzyskane w trakcie recyklingu odpadów drewnianych w mieście Koszalin?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Koszalin odbywa się na bazie ścinek i zrębków. Są one idealnym materiałem grzewczym, dekoracyjnym lub odżywczym. Odpady po wycince i obróbce tartacznej są wykorzystywane w produkcji mebli lub różnych konstrukcji. Zastosowanie odpadów drzewnych jest szerokie. Mogą one być użyte do zasilania upraw rolniczych lub jako podściółka dla zwierząt.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Andrzej
Wiedziałem, że dla moich potrzeb wystarczy mi wersja darmowa. Mimo że jest nieodpłatna i tak ma sporo funkcjonalności! To idealne rozwiązanie dla osób fizycznych.
Kaja
Zajmujemy się demontażem pojazdów od dawna… Złomu było coraz więcej, a my nie mieliśmy czasu, żeby go wywieźć. Wtedy pobraliśmy apkę i teraz przedstawiciele tych firm przyjeżdżają po wszystko sami.
Zofia
Zaczynaliśmy prowadzić giełdę tworzyw z obawą, czy znajdziemy klientów. Teraz wiemy, że korzystając z wastemaster nie będziemy mieć z tym najmniejszych trudności.
Bogdan
Z aplikacją jestem związany od początku. Cenię to, że kiedy pojawiały się problemy techniczne to były bezzwłocznie usuwane. Widać też, że twórcy uczą się na błędach i udoskonalają apkę. To warte podkreślenia, bo przecież nie mają się na kim wzorować.
Błażej
Jako niezbyt duży skup zło [...]