Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Rybniku

Opłata za zamieszczenie ogłoszenia w aplikacji WasteMaster.

Klienci indywidualni, których interesuje skup mogą dodać ofertę w aplikacji WasteMaster bezpłatnie. Bezpłatne dodawanie ofert dotyczy też przedsiębiorców. Właściciele firm świadczący usłgę utylizacji odpadów drewnianych w Rybniku, mogą to również zrobić darmowo albo mogą zdecydować się na wersję za 99 złotych miesięcznie, by mieć dostęp do wielu funkcjonalności.

Co może mieć wpływ na stawkę za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Rybnik?

Czynniki mające wpływa na cenę odpadów drewnianych to: rodzaj oddawanego drewna, ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania po obróbce. W aplikacji WasteMaster możesz sprawdzić cennik odpadów w dowolnych miejscach i wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcję.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Rybniku
Drewno odpady wielkogabarytowe
8500 kg
meble, zabudowy
Radom
Drewno opakowaniowe
6000 kg
bębny, palety, skrzynie, Drewno opakowaniowe
Strzelce Krajeńskie
Drewno odpady wielkogabarytowe
2500 kg
Drewno odpady wielkogabarytowe, meble, zabudowy
Leżajsk
Drewno odpady wielkogabarytowe
6000 kg
meble, zabudowy
Kozy
Drewno opakowaniowe
1500 kg
bębny, palety, skrzynie
Bielawa
Drewno zielone / kłącza
3500 kg
gałęzie, karpy, zrzyny
Pruszcz Gdański
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Rybniku
Wodzisław Śląski
EUROPE PACKING SERVICE CENTER Sp. z o.o.
Katowice
SYNERGIA POŁUDNIE SP. Z O.O. SP.K.
Katowice
FHU DIABLO MARCIN UCHTO
Chorzów
Suez Starol
Bytom
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE VERSO Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
GESCRAP POLSKA Sp. z o.o.
Rybnik
Inne, popularne kategorie odpadów

Klasyfikacja odpadów w aplikacji.

Odpady można bardzo łatwo sklasyfikować, aczkolwiek czasami mogą pojawić się pewne wątpliwości. Do odpadów nie zaliczają się produkty, w jakich drewno zmieszane jest z innymi materiałami. Są to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. O tym, co zalicza się dokładnie do odpadów z tej kategorii, można dowiedzieć się z aplikacji WasteMaster.

Drewno skupowane.

Recykling odpadów drewnianych w Rybniku obejmują przede wszystkim: trociny i zrębki z tartaków, palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drewno porozbiórkowe. W każdym skupie odpadów udostępniona jest własna lista przyjmowanych wyrobów.

Kategorie odpadu drewna.

Odpady rozdzielone są na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz na odpady drewniane z rozbiórek. Firmy które umożliwiają odbiór odpadów podane są w aplikacji WasteMaster.

Co można zrobić z materiałami uzyskanymi z recyklingu odpadów drewnianych w mieście Rybnik?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Rybnik dotyczy między innymi ścinek i zrębków. Można je wykorzystać jako materiał grzewczy, dekoracyjny albo odżywczy w ogrodnictwie. Odpady po wycince i obróbce tartacznej mogą zostać wykorzystane do produkcji mebli. Idealnie nadają się też do wykorzystania w rolnictwie.

Skup przyjmujący drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Rybniku oferowana jest przez specjalistyczne firmy. Przyjmowane są ścinki oraz większe materiały, jakie powstają na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od klientów biznesowych. Obsługa w formie stałej oferowana jest tartakom. Polega ona na regularnym odbiorze odpadów z drewna albo podstawieniu kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.

Które firmy realizują recykling odpadów drewnianych w Rybniku?

Odbiór odpadów proponowany jest w firmach zajmujących się odbiorem odpadów do dalszego zastosowania w przemyśle. Firmy dostarczają klientom materiały drzewne po wycince i obróbce w tartakach. Zajmują się one zarówno skupem, jak i sprzedażą produktów już po recyklingu.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Konrad
Zajmujemy się na co dzień sprzątaniem klatek schodowych. Wiąże się to z tym, że często mamy dużo odpadów różnego typu. Teraz, wystarczy że zrobimy im zdjęcia, a aplikacja sama wskazuje, gdzie mamy je przekazać J
Wiesław
Przerabiamy różne z miedzi, by uzyskać czysty granulat. Wtedy cena jest wyższa. Cieszymy się że mogliśmy to promować w wastemaster.
Toma
Usuwamy azbest, papę, wełnę mineralną, a także inne odpady poprodukcyjne. W WasteMaster zaglądamy kto ma takie odpady i nawiązujemy kontakt. Nowi klienci są dla nas dostępni od razu.
Piotr
Bardzo cieszę się, ze nie muszę aplikacji pobierać. Nie lubię kiedy coś zabiera dużo miejsca. Odpady większe zbieram tylko raz w roku i w zupełności wystarczy mi wersja przeglądarkowa.
Juliusz
Nigdy nie myślałem, że w d [...]