Inne odpady poprodukcyjne

Sprawdź oferty na swój odpad z działalności gospodarczej!

Recykling odpadów poprodukcyjnych w Stalowej Woli

Jak realizowany jest recykling odpadów poprodukcyjnych w Stalowej Woli?

Odpowiednio przeprowadzony recykling odpadów poprodukcyjnych w Stalowej Woli polega na zgodnym z przepisami składowaniu i przechowywaniu tych odpadów w specjalnych pojemnikach, a także ich odbiorze z poszanowaniem dobra ekosystemu. Recykling często jest realizowany poprzez spalanie odpadu w celu uzyskania energii.

Charakterystyka odpadu.

Za odpady tej kategorii uważa się specyficzną kategorię odpadów, które powstają jako pozostałości różnego typu procesów produkcyjnych. Nie stanowią one produktów ubocznych. W tym rozumieniu odpady nie nadają się dla wytwarzającego je przedsiębiorstwa, ponieważ nie spełniają żadnej roli w procesie produkcji.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Stalowej Woli
Odpady z hutnictwa szkła
2500 kg
Świebodzice
Odpady z hutnictwa szkła
5500 kg
Władysławowo
Odpady z hutnictwa szkła
600 kg
Odpady z hutnictwa szkła
Kostrzyn
Odpady z procesów termicznych - pozostałe
7000 kg
Piekary Śląskie
Odpady z produkcji spoiw
3000 kg
Odpady z produkcji spoiw
Tuchola
Odpady przeróbki ropy naftowej
2500 kg
Odpady przeróbki ropy naftowej
Łańcut
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów poprodukcyjnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające inne odpady poprodukcyjne w Stalowej Woli
Kielce
FHU ECOMPLEX PRZEMYSŁAW WIERZBICKI
Korzenna
Mo-BRUK
Nowy Sącz
FHU MDD Marek Żywczak
Piwniczna Zdrój
FHU MDD Marek Żywczak
Kraków
RAFAŁ WŁODARCZYK SOLID-EKO
Dąbrowa Górnicza
SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.
Stalowa Wola
Inne, popularne kategorie odpadów

Które firmy oferują odbiór odpadów poprodukcyjnych w Stalowej Woli?

Co roku wiele przedsiębiorstw wytwarza różnego typu odpady. Do tej kategorii zaliczają się, przede wszystkim wszelkiego typu zakłady przemysłowe, które posiadają linię produkcyjną, a także przedsiębiorstwa z branży farmaceutycznej, chemicznej, tekstylnej, kosmetycznej, elektronicznej, petrochemicznej, jak również z innych sektorów gospodarki. Istnieje wiele firm oferujących odbiór odpadów poprodukcyjnych w mieście Stalowa Wola. Dzięki naszej aplikacji WasteMaster możesz szybko porównać ich oferty i wybrać najkorzystniejszą dla siebie.

Poprawna klasyfikacja odpadu.

Za odpady tej kategorii uważa się środki ochrony roślin, artykuły farmaceutyczne, odpady tekstylne czy opakowaniowe, odpady mineralne, odpady tworzyw sztucznych. Do tej grupy można zakwalifikować również odpady chemiczne, laboratoryjne.

Łatwe porównywanie cen.

Obowiązujący w Polsce cennik, który posiadają podmioty, odpowiadające za recykling odpadów produkcyjnych w mieście Stalowa Wola jest uzależniony od wielu różnych aspektów. Warto wziąć pod uwagę przede wszystkim prestiż danego przedsiębiorstwa, jak również zakres jego działalności.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Mieczysław
Zbieramy odpady biodegradowalne osobno i nigdy nie miałem pojęcia, gdzie najlepiej będzie je oddać. Teraz się to zmieniło, bo uzupełniam w aplikacji co mam i od razu widzę, kto to zabierze.
Sergiusz
Instaluję dla klientów wiele sprzętów codziennego użytku. Dlatego elektrośmieci to mój chleb powszedni. Wiedziałem, że problem ten będzie tylko się pogłębiał i szukałem w WasteMaster rzetelnego pośrednika. Teraz to on przekazuje wszystko do skupu.
Bronisław
Wcześniej nie było takiej aplikacji jak ta dlatego trochę się bałem. Natomiast okazało się, że absolutnie nie było czego! Prosta obsługa i wiele opcji do wyboru, a przede wszystkim o wiele lepsze relacje z klientami. I to nadal nie wsyztsko!
Szymon
Przygotowaliśmy seminarium dla innych przedsiębiorców z naszej branży. Wiemy w końcu, że gospodarka odpadami to ważny temat. Trochę obawialiśmy się tego, jak dotrzemy do zainteresowanych. Na szczęście, wastemaster pomaga w zbudowaniu siatki kontaktów.
Łucja
Instaluję dla klientów wie [...]