Inne odpady poprodukcyjne

Sprawdź oferty na swój odpad z działalności gospodarczej!

Recykling odpadów poprodukcyjnych w Piekarach Śląskich

Jak realizowany jest recykling odpadów poprodukcyjnych w Piekarach Śląskich ?

Odpowiednio przeprowadzony recykling odpadów poprodukcyjnych w Piekarach Śląskich polega na zgodnym z przepisami składowaniu i przechowywaniu tych odpadów w specjalnych pojemnikach, a także ich odbiorze z poszanowaniem dobra ekosystemu. Recykling często jest realizowany poprzez spalanie odpadu w celu uzyskania energii.

Określona kategoria odpadu.

Za odpady tego typu uważa się określoną kategorię odpadów, które powstają jako resztki różnego typu procesów produkcyjnych. Nie uznaje się ich za produkty uboczne. W tym rozumowaniu odpady nie przydają się już dla generującego je przedsiębiorstwa.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Piekarach Śląskich
Odpady z produkcji ceramiki
5500 kg
Ciechocinek
Odpady z krematoriów
8000 kg
Odpady z krematoriów
Mrągowo
Odpady z hutnictwa metali
3000 kg
Odpady z hutnictwa metali
Biskupiec
Odpady z hutnictwa szkła
8500 kg
Kowary
Odpady z produkcji spoiw
600 kg
Odpady z produkcji spoiw
Zambrów
Odpady z krematoriów
4500 kg
Odpady z krematoriów
Środa Wielkopolska
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów poprodukcyjnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające inne odpady poprodukcyjne w Piekarach Śląskich
Bytom
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Katowice
Firma HALLER S.A.
Katowice
GLIX.COM.PL Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.
Kraków
RAFAŁ WŁODARCZYK SOLID-EKO
Kielce
FHU ECOMPLEX PRZEMYSŁAW WIERZBICKI
Piekary Śląskie
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego rodzaju przedsiębiorstwa oferują odbiór odpadów poprodukcyjnych w Piekarach Śląskich ?

Firmami, które co roku wytwarzają ogromne ilości odpadów, są te funkcjonujące w branży tekstylnej, elektronicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej, produkcyjnej, a także w innych sektorach gospodarki. Aplikacja WasteMaster z łatwością wskaże Ci wszystkie firmy oferujące odbiór odpadów poprodukcyjnych w mieście Piekary Śląskie, dzięki czemu będziesz mógł porównać ich oferty i wybrać najlepszą dla siebie.

Funkcjonujący podział odpadu.

Za odpady tej kategorii uznaje się odpady tworzyw sztucznych, artykuły farmaceutyczne, środki ochrony roślin, chemię, odpady laboratoryjne, odpady mineralne i metaliczne, odpady opakowaniowe, tekstylne. Do tej grupy należą też niektóre substancje i przedmioty.

Porównywanie cen w aplikacji WasteMaster.

Cennik obowiązujący w firmach, odpowiadających za recykling odpadów produkcyjnych w mieście Piekary Śląskie różni się w zależności od profilu działania danego przedsiębiorstwa, jak również sposobu współpracy z danym klientem. Niektóre firmy recyklingowe oferujące utylizację posiadają atrakcyjne rabaty.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Mariola
Wcześniej nie było takiej aplikacji jak ta dlatego trochę się bałem. Natomiast okazało się, że absolutnie nie było czego! Prosta obsługa i wiele opcji do wyboru, a przede wszystkim o wiele lepsze relacje z klientami. I to nadal nie wsyztsko!
Sonia
Moi rodzice są otwarci na nowinki techniczne, dlatego wcale nie zdziwiłem się, kiedy pokazali mi WasteMaster. Ta nowoczesna aplikacja pozwala w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje na temat odpadów. Jako właściciel skupu: doceniam!
Eliza
W naszym warsztacie mamy coraz więcej odpadów gumowych. Wiedziałem, że będę musiał znaleźć pośrednika, który się tym zajmie. Dlatego pomyślałem o aplikacji, o której powiedział mi kumpel i w ogóle tego nie żałuję. Mam już swojego pośrednika.
Nikodem
Nie wyobrażam sobie, by nie korzystać z użytecznych narzędzi, dzięki jakim możemy lepiej funkcjonować. Dlatego cieszę się, że mogliśmy skorzystać z aplikacji i jako pośrednicy od gospodarowania odpadami szybko nawiązywać nowe relacje. I będziemy to robić nadal!
Krystyna
Sama decyduję o tym, czy c [...]