Inne odpady poprodukcyjne

Sprawdź oferty na swój odpad z działalności gospodarczej!

Recykling odpadów poprodukcyjnych w Nysie

Jak przebiega recykling odpadów poprodukcyjnych w Nysie?

Skuteczny, legalny i bezpieczny recykling odpadów poprodukcyjnych w Nysie polega na ich odpowiednim składowaniu i przechowywaniu w dedykowanych pojemnikach, a także odbiorze z poszanowaniem środowiska naturalnego. Recykling często jest realizowany poprzez spalanie odpadu w celu uzyskania energii.

Kategoria odpadu.

Do tej kategorii odpadów zaliczają się wszelkiego typu odpady z działalności produkcyjnej niebędące produktami ubocznymi. Warto wspomnieć, że wiele firm zajmujących się procesami produkcji, nie wie co zrobić z powstałymi odpadami. Tworzą się one na skutek działalności wytwórczej lub przemysłowej. Powinny być kwalifikowane do odpowiednich kategorii.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Nysie
Odpady z produkcji spoiw
8000 kg
Garwolin
Odpady przeróbki ropy naftowej
2500 kg
Olesno
Odpady z produkcji spoiw
1000 kg
Bielsk Podlaski
Odpady z hutnictwa metali
7500 kg
Odpady z hutnictwa metali
Bartoszyce
Odpady z krematoriów
9000 kg
Odpady z krematoriów
Toruń
Odpady z produkcji spoiw
8500 kg
Odpady z produkcji spoiw
Stalowa Wola
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów poprodukcyjnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające inne odpady poprodukcyjne w Nysie
Żarów
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Brzeg Dolny
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EkoVita Jolanta Pietrzak
Bytom
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Katowice
Firma HALLER S.A.
Katowice
GLIX.COM.PL Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.
Nysa
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego rodzaju przedsiębiorstwa oferują odbiór odpadów poprodukcyjnych w Nysie?

Firmami, które co roku wytwarzają ogromne ilości odpadów, są te funkcjonujące w branży tekstylnej, elektronicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej, produkcyjnej, a także w innych sektorach gospodarki. Aplikacja WasteMaster z łatwością wskaże Ci wszystkie firmy oferujące odbiór odpadów poprodukcyjnych w mieście Nysa, dzięki czemu będziesz mógł porównać ich oferty i wybrać najlepszą dla siebie.

Dzielenie odpadu.

Za tego typu odpady uważa się odpady mineralne, odpady tworzyw sztucznych, środki ochrony roślin, artykuły farmaceutyczne, odpady tekstylne czy opakowaniowe. Do tej grupy można zakwalifikować również odpady chemiczne, laboratoryjne, a także niektóre przedmioty i substancje.

Sprawdzanie cen.

Cennik przedsiębiorstw, oferujących recykling odpadów produkcyjnych w mieście Nysa jest zależny od wielu różnych czynników. Przed skorzystaniem z usług tego typu przedsiębiorstw, warto przejrzeć ich stroną internetową. W tym miejscu umieszczone są wszystkie informacje. Do tego celu można wykorzystać także nowoczesną aplikację internetową WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Lesław
Wiedziałam, że z wywozu złomu skorzystam raczej jednorazowo i nie chciałam pobierać aplikacji na telefon. Mąż powiedział, że wcale nie muszę tego robić. I faktycznie, zamówiłam firmę z poziomu przeglądarki.
Teresa
Jesteśmy dużym zakładem i wobec WasteMaster mieliśmy spore oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję, że wybraliśmy takie narzędzie do kontaktów z klientami oraz zaprezentowania własnej oferty.
Olga
Gospodarujemy odpady nie tylko je skupując, ale też często proponując bezpłatną utylizację. WasteMaster to aplikacja jaka w dużym stopniu nam to ułatwiła. Teraz klienci wiedzą, z czym się do nas zgłaszać i czy otrzymają za coś pieniądze czy nie.
Jerzy
Ogłoszenia dla branży złomowej w jednym miejscu i możliwość szybkiego kontaktu z kontrahentami. Chyba nie trzeba dodawać nic więcej…
Leszek
Zajmujemy się rozbiórką st [...]