Inne odpady poprodukcyjne

Sprawdź oferty na swój odpad z działalności gospodarczej!

Recykling odpadów poprodukcyjnych w Kraśniku

Jak realizowany jest recykling odpadów poprodukcyjnych w Kraśniku?

Odpowiednio przeprowadzony recykling odpadów poprodukcyjnych w Kraśniku polega na zgodnym z przepisami składowaniu i przechowywaniu tych odpadów w specjalnych pojemnikach, a także ich odbiorze z poszanowaniem dobra ekosystemu. Recykling często jest realizowany poprzez spalanie odpadu w celu uzyskania energii.

Specyficzna kategoria odpadu.

Odpady tego typu to bardzo specyficzna kategoria odpadów, do której zaliczają się różnego rodzaju pozostałości po procesach produkcyjnych, odbywających się w przedsiębiorstwach. Odpady te nie są produktami ubocznymi i nie należy ich w ten sposób określać.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kraśniku
Odpady z produkcji spoiw
1500 kg
Wyszków
Odpady z procesów termicznych - pozostałe
3000 kg
Tarnów
Odpady z hutnictwa szkła
4000 kg
Odpady z hutnictwa szkła
Pisz
Odpady z procesów termicznych - pozostałe
1500 kg
Odpady z procesów termicznych - pozostałe
Józefosław
Odpady z produkcji spoiw
8500 kg
Zielonka
Odpady przeróbki ropy naftowej
8500 kg
Odpady przeróbki ropy naftowej
Oleśnica
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów poprodukcyjnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające inne odpady poprodukcyjne w Kraśniku
Kielce
FHU ECOMPLEX PRZEMYSŁAW WIERZBICKI
Warszawa
CHIMIREC POLSKA Sp. z o.o.
Korzenna
Mo-BRUK
Nowy Sącz
FHU MDD Marek Żywczak
Kraków
RAFAŁ WŁODARCZYK SOLID-EKO
Piwniczna Zdrój
FHU MDD Marek Żywczak
Kraśnik
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego typu firmy oferują odbiór odpadów produkcyjnych w Kraśniku?

Firmami, które co roku wytwarzają ogromne ilości odpadów, są wszelkiego typu przedsiębiorstwa, zaliczane do branży wytwórczej i produkcyjnej. To firmy, które na bieżąco realizują cykle produkcyjne, dlatego też stworzone przez nich odpady poprodukcyjne, powinny być właściwie utylizowane. W znalezieniu firmy oferującej szybki odbiór odpadów poprodukcyjnych w mieście {city} pomoże Ci łatwa w obsłudze aplikacja WasteMaster.

Istniejące grupy odpadu.

Największa liczba odpadów tej kategorii to te generowane w procesie produkcji tworzyw sztucznych, mineralnych czy metalicznych. Tego typu odpady powstają również w ośrodkach laboratoryjnych. Do tej kategorii zaliczają się odpady tekstylne i opakowaniowe.

Sprawdzanie cen w aplikacji WasteMaster.

Znane na rynku polskim przedsiębiorstwa, zamieszczają na swoich stronach internetowych nie tylko zakres prowadzonej przez siebie działalności, ale także bardzo dokładny cennik, jaki obowiązuje u nich za recykling odpadów produkcyjnych w mieście Kraśnik. Warto zaufać profesjonalnie działającym firmom, które mają przystępne ceny, jak również upusty dla stałych klientów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Lutosław
Wiedziałem, że żeby się rozwinąć potrzebuję nowych partnerów biznesowych. Dlatego zgłosiliśmy się do WasteMaster. Już w ciągu kilku tygodni moja firma zdobyła parę obiecujących relacji biznesowych.
Kalina
W naszej restauracji mamy sporo bioodpadów. Nie zawsze wiedzieliśmy co z nimi robić, a segregacja to dla nas priorytet. Dlatego cieszę się, że możemy wszystko wpisać w apce i dokładnie wskazuje nam miejsca, gdzie mamy odwieźć bio.
Aga
Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.
Beata
W moim warsztacie nie trudno o katalizatory, filtry DPF i monolity z katalizatorów po przeróbkach. Chciałem przed sprzedażą zbadać wszystko spektometrem. W apce znalazłem firmę, która się tym zajmuje.
Marzanna
Co jakiś czas mam trochę o [...]