Inne odpady poprodukcyjne

Sprawdź oferty na swój odpad z działalności gospodarczej!

Recykling odpadów poprodukcyjnych w Bolesławcu

Jak odbywa się recykling odpadów poprodukcyjnych w Bolesławcu?

Realizowany przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwa recykling odpadów poprodukcyjnych w Bolesławcu, to bardzo skomplikowany proces. Wymaga on dysponowania przez te podmioty odpowiednim parkiem maszynowym, jak również wykwalifikowanym personelem pracowniczym.

Kwalifikowanie do grupy odpadu.

Za odpady tego rodzaju uważa się wszelkiego typu produkty, które stanowią pozostałości różnego typu procesów produkcyjnych. Nie są to produkty uboczne. Odpady generowane przez przedsiębiorstwa, nie mają z zasady żadnego zastosowania.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Bolesławcu
Odpady z produkcji spoiw
7500 kg
Odpady z produkcji spoiw
Dębica
Odpady z elektrowni
5000 kg
Grodzisk Wielkopolski
Odpady z produkcji spoiw
3500 kg
Luboń
Odpady z procesów termicznych - pozostałe
5500 kg
Odpady z procesów termicznych - pozostałe
Syców
Odpady z krematoriów
2500 kg
Głogów
Odpady z hutnictwa szkła
1500 kg
Odpady z hutnictwa szkła
Wysokie Mazowieckie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów poprodukcyjnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające inne odpady poprodukcyjne w Bolesławcu
Żarów
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Brzeg Dolny
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EkoVita Jolanta Pietrzak
Bolechowo
EKRO Sp. z o.o.
Konin
ZUO Konin
Bytom
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Katowice
Firma HALLER S.A.
Bolesławiec
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego typu przedsiębiorstwa oferują odbiór odpadów poprodukcyjnych w Bolesławcu?

Przedsiębiorstwa, które co roku wytwarzają bardzo duże ilości odpadów tego rodzaju, to te działające w branży tekstylnej, farmaceutycznej, chemicznej, elektronicznej, kosmetycznej, produkcyjnej, a także w innych sektorach gospodarki. Nasza aplikacja wskaże Ci przedsiębiorstwa oferujące odbiór odpadów poprodukcyjnych w mieście Bolesławiec.

Rodzaje odpadu.

Do najczęściej występujących tego typu odpadów zalicza się te, które wytwarzane są w procesie produkcji i nie nadają się do dalszego użytku. Chodzi tutaj o odpady mineralne, tworzyw sztucznych, metaliczne, laboratoryjne, a także środki ochrony roślin.

Cena odpadu.

Popularne i cenione na rynku firmy przedstawiają na swoich stronach internetowych nie tylko zakres prowadzonej przez siebie działalności, ale również bardzo dokładny cennik, jaki obowiązuje za recykling odpadów produkcyjnych w mieście Bolesławiec. Warto wybierać profesjonalnie działające podmioty, które posiadają przystępne ceny, jak również rabaty i zniżki dla stałych klientów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Jacek
Chciałem kupić ilości hurtowe dezodorantów i złomu po spaleniu. W aplikacji wpisałem, czego potrzebuję i już po paru dniach miałem takie ilości, jakich potrzebowałem. Nawet nie myślałem, że to pójdzie tak szybko.
Roman
Nowelizacja ustawy o recyklingu pojazdów wywoła spore zamieszanie na polskich złomowiskach. Ich właściciele nie do końca orientowali się we wszystkich przepisach. Wtedy pomógł nam wastemaster. Do dzisiaj sprawdzam w apce, czy działam zgodnie z prawem.
Zygmunt
Nie chciałem pobierać kolejnej apki na telefon firmowy. Jednak teraz jestem gotowy usuwać pozostałe ;) wiem, że inne narzędzia do organizacji pracy nie będą tak efektywne jak to.
Jakub
Wersja premium to wersja dla mnie najlepsza. Skupujemy odpady różnego rodzaju i nie chcieliśmy zostać z tyłu konkurencji. Sporo opcji, z jakich mogę skorzystać pozwala już być mi o to spokojnym.
Ignacy
Miałem do sprzedania dużo [...]