Chemiczne

Twoja firma generuje odpady chemiczne? Poznaj oferte na ich zagospodarowanie bezposrednio od recyklerów!

Utylizacja odpadów chemicznych w Wyszkowie

Najlepsze ceny utylizacji przy pomocy aplikacji WasteMaster.

W gąszczu ofert firm, oferujących taką usługę jak utylizacja odpadów chemicznych w Wyszkowie, warto wybrać te najtańsze. To zadanie ułatwi nasza aplikacja internetowa. Dzięki niej można poznać ceny za utylizację.

Odpady nieorganiczne.

Odpady chemii nieorganicznej to między innymi - metale ciężkie, kwas chlorowodorowy, kwas siarkowy, kwas azotowy, sole, roztwory, wodorotlenki, tlenki metali, rtęć czy arsen. Związki te występują w placówkach medycznych, analitycznych, laboratoriach czy zakładach chemicznych lub zbrojeniowych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wyszkowie
Odpady chemii nieorganicznej niebezpieczne
9500 kg
Odpady chemii nieorganicznej niebezpieczne
Września
Odpady produkcji środków ochrony roślin
7500 kg
Odpady produkcji środków ochrony roślin
Biała Podlaska
Odpady produkcji kosmetyków
1000 kg
Szczecinek
Odpady chemii organicznej
700 kg
odpady ciekłe, odpady ciekłe, sorbenty, sorbenty, odpady ciekłe
Malbork
Odpady produkcji środków ochrony roślin
7500 kg
Malbork
Odpady z oczyszczalni ścieków
10000 kg
Płock
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów chemicznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające chemiczne w Wyszkowie
Kobyłka
PMS BARTNICKI Hubert Bartnicki
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Warszawa
CHIMIREC POLSKA Sp. z o.o.
Warszawa
GEMINUS Sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Warszawa
SINTAC POLSKA Joint Venture Sp. z o.o.
Wyszków
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak wybrać dobrą firmę oferującą odbiór odpadów chemicznych w mieście Wyszków?

Dobra firma, która zajmuje się odbiorem odpadów chemicznych w Wyszkowie to wyspecjalizowana placówka. Posiada ona przeszkolonych pracowników, jak również doświadczenie w tej branży. Pozwala to na wywóz w sposób bezpieczny.

Kwalifikacja do odpadu.

Istnieje wiele odpadów, które są zakwalifikowane do kategorii odpadów chemii organicznej. Do tej grupy zalicza się przede wszystkim wszelkiego typu rozpuszczalniki organiczne, osady, wody popłuczne, ługi macierzyste, odpady stałe, odpady ciekłe i sorbenty.

Co to jest utylizacja odpadów chemicznych w mieście Wyszków?

Bezpieczna i legalna utylizacja odpadów chemicznych w Wyszkowie warto powierzyć wyspecjalizowanym przedsiębiorstwom. To firmy, które zajmują się, zarówno odbiorem, jak i również ich zniszczeniem.

Specjalne procedury.

Aktualnie w firmach oferujących utylizację odpadów obowiązują specjalne procedury, przekładające się na szczegółową realizacją danego zlecenia. Przestrzeganie ich ma na celu ochronę środowiska naturalnego.

Związki chemiczne.

Każda osoba powinna zdawać sobie sprawę z tego, czym są odpady chemiczne. Do tej kategorii zaliczane są różnego rodzaju odpady chemii nieorganicznej i organicznej. Chodzi tutaj o związki chemiczne, powstające m.in., w trakcie produkcji towarów czy świadczenia pewnych usług. Mogą to być związki trujące i neutralne. Z tego względu, warto zadbać o odbiór odpadów chemicznych w mieście Wyszków.

Które przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów chemicznych w Wyszkowie?

Istnieje na rynku wiele firm zajmujących się utylizacją odpadów. Wiele z tych podmiotów oferuje możliwość stałej współpracy, zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Pozwala to na odbiór odpadów z dowolnie wybranego miejsca.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Ilona
W naszym warsztacie samochodowym często gromadzimy odpady. Są to niewielkie ilości metalu. Jednak przyznam, że do tej pory nie wiedziałem, co z nimi zrobić. Teraz wystarczy, że w aplikacji dodam opis i zdjęcia, a oferty same się pojawiają.
Justyna
Potrzebowałem skorzystać tylko z podstawowych funkcji apki. To duży walor, że są one bezpłatne. Myślę, że to plus, który skłania do korzystania z WasteMaster.
Ludwik
Potrzebowałem firmy, która zajmie się zdemontowaniem i rozbiórką konstrukcji metalowych. Chodziło o kilka zleceń. Nie wiedziałem, na kogo się zdecydować, jednak po przejrzeniu aplikacji wszystko było dla mnie prostsze.
Albert
Remont domu dziadków wiązał się z wyrzuceniem wielu rzeczy, jakie zgromadzili oni na strychu i na podwórku. Straciłam nadzieję, że damy radę się tego pozbyć. Mąż dowiedział się o aplikacji i na szczęście sprawa jest już zakończona.
Marcjan
Fajnie że aplikacji nie mu [...]