Chemiczne

Twoja firma generuje odpady chemiczne? Poznaj oferte na ich zagospodarowanie bezposrednio od recyklerów!

Utylizacja odpadów chemicznych w Nysie

Usługi utylizacji.

W Polsce istniejąlegalnie działające firmy, które oferują takie usługi, jak utylizacja odpadów. Mają one strony internetowe, na których znaleźć można zakres świadczonych przez nich usług.

Określenie odpadów nieorganicznych.

Najczęściej występującymi odpadami chemii nieorganicznej w Polsce są kwas siarkowy, metale ciężkie, kwas chlorowodorowy, kwas azotowy, sole, roztwory, wodorotlenki, tlenki metali, rtęć, jak również arsen. To związki chemiczne i pierwiastki o różnych stopniu toksyczności, jak i obojętne dla zdrowia.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Nysie
Odpady chemii nieorganicznej niebezpieczne
4500 kg
Odpady chemii nieorganicznej niebezpieczne
Tarnobrzeg
Odpady chemii organicznej
2000 kg
sorbenty, Wody popłuczne, Wody popłuczne, odpady ciekłe, odpady stałe, Odpady chemii organicznej
Mońki
Odpady produkcji farmaceutyków
7500 kg
Odpady produkcji farmaceutyków
Płock
Pozostałe odpady chemiczne
2000 kg
Pozostałe odpady chemiczne
Czersk
Odpady chemii organicznej niebezpieczne
5500 kg
Hrubieszów
Odpady produkcji środków ochrony roślin
3000 kg
Odpady produkcji środków ochrony roślin
Łańcut
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów chemicznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające chemiczne w Nysie
Opole
INTEREKO Sp. z o.o.
Oława
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Feb-Eko Sp. z o.o.
Kędzierzyn-Koźle
FARG & JETNG S.A. w upadłości
Jelcz-Laskowice
EKO-TECH PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-USŁUGOWE A. MIERZWA I W. KURPASKI Sp.J.
Mirosławice
EKO-TECH PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-USŁUGOWE A. MIERZWA I W. KURPASKI Sp.J.
Stary Zamek
NICROMETAL S.A.
Nysa
Inne, popularne kategorie odpadów

Kategoria odpadów.

Do kategorii odpadów zaliczane są wszelkiego typu substraty, uznawane za odpady chemii organicznej. Mogą to być także odpady nieorganiczne, powstałe w trakcie pracy danej fabryki, wytwarzających różnego rodzaju substancje czy produkty. Dlatego niezwykle ważne jest, aby organizować odbiór odpadów chemicznych w mieście Nysa.

Na czym polega prawidłowa utylizacja odpadów chemicznych w mieście Nysa?

Zgodne z prawem utylizacja odpadów chemicznych w Nysie polega na ich odbiorze przez wyspecjalizowane podmioty, świadczące tego typu usługi. Dzięki nim można legalnie pozbyć się zalegających odpadów chemii organicznej i nieorganicznej, zarówno z domu, jak i z firmy czy szpitala.

Jak wybrać przedsiębiorstwa oferujące odbiór odpadów chemicznych w mieście Nysa?

Dobre przedsiębiorstwa zajmujące się odbiorem odpadów chemicznych w Nysie to firmy, które mają duże doświadczenie w tym zakresie usług. Warto powierzyć im to zadanie, ponieważ mogą one pomóc, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym, posiadającym spore ilości odpadów chemicznych w formie organicznej i nieorganicznej.

Opłata za wystawienie oferty w aplikacji WasteMaster.

Klienci indywidualni i firmowi mogą wystawić ofertę odpadów chemicznych poprzez aplikację WasteMaster. W tej kwestii osoby te mogą liczyć na darmowe korzystanie z tej usługi. Dzięki temu mogą za darmoznaleźć firmy zajmujące się utylizacją odpadów chemicznych w Nysie.

Odpady niezaliczane do kategorii organicznej.

Warto wiedzieć, jakie odpady nie są zaliczane do odpadów chemii organicznej. Chodzi tutaj przede wszystkim o odpady ciekłe, sorbenty, wody popłuczne, ługi macierzyste, rozpuszczalniki organiczne, osady i odpady stałe.

Jakie przedsiębiorstwa przeprowadzają utylizację odpadów chemicznych w Nysie?

Wiele firm świadczy usługi związane z utylizacją i odbiorem odpadów. To podmioty, które posiadają swoje siedziby w dużych aglomeracjach i w znacznie mniejszych miejscowościach. Pozwala to, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym na zamówienie usług, obejmujących wywózkę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Zyta
Jesteśmy skupem złomu na południu Polski. Konkurencja jest duża. Na dodatek jesteśmy w regionie uprzemysłowionym. Dlatego chcieliśmy też zaistnieć. Długo nie potrafiliśmy się przebić. A teraz, kiedy jest WasteMaster regularnie przybywa nam klientów.
Mieczysław
Produkujemy rajstopy i mieliśmy nagromadzone wiele odpadów różnego typu. Do końca nie wiedziałem, jak je zutylizować, dlatego cieszę się, że mogłem w apce znaleźć firmy z okolicy, które chętnie przyjmują wszystkie ścinki.
Emanuela
Prowadzimy skup samochodów ciężarowych. Ceny wyznaczmy indywidualnie. Chcieliśmy to jakoś dobrze zareklamować i cieszy nas to, że mogliśmy to zrobić w aplikacji gromadzącej zainteresowanych z całego kraju.
Ada
Zależało mi na tym, żeby sprzedawać elektrozłom firmom stosującym ekologiczne metody utylizacji. W apce szybko wyróżniono takich przedsiębiorców. Nie miałem problemów z ich znalezieniem.
Bogusława
Odbiór odpadów od firm z r [...]