Chemiczne

Twoja firma generuje odpady chemiczne? Poznaj oferte na ich zagospodarowanie bezposrednio od recyklerów!

Utylizacja odpadów chemicznych w Głogowie

Rodzaje odpadu do utylizacji.

Do odpadów chemicznych kwalifikują się starannie wyselekcjonowane odpady chemii organicznej i nieorganicznej. Chodzi tutaj przede wszystkim o związki chemiczne, pierwiastki czy metale ciężkie. Dlatego niezwykle ważne jest, aby organizować odbiór odpadów chemicznych w mieście Głogów.

Jak wybrać przedsiębiorstwa oferujące odbiór odpadów chemicznych w mieście Głogów?

Dobre przedsiębiorstwa zajmujące się odbiorem odpadów chemicznych w Głogowie to firmy, które mają duże doświadczenie w tym zakresie usług. Warto powierzyć im to zadanie, ponieważ mogą one pomóc, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym, posiadającym spore ilości odpadów chemicznych w formie organicznej i nieorganicznej.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Głogowie
Odpady produkcji barwników
2000 kg
Sierpc
Odpady produkcji farb, lakierów, klejów
7500 kg
Odpady produkcji farb, lakierów, klejów
Opoczno
Pozostałe odpady chemiczne
4000 kg
Bytów
Odpady chemii organicznej niebezpieczne
4000 kg
Hajnówka
Odpady chemmi nieorganicznej
4500 kg
sole, kwas, arsen, tlenki metali, kwas azotowy
Murowana Goślina
Pozostałe odpady chemiczne
500 kg
Gorzów Wielkopolski
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów chemicznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające chemiczne w Głogowie
Głogów
N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne
Kiełcz
Prezero
Szprotawa
SUEZ ZACHÓD Sp. z o.o.
Bolesławiec
GREENTECH Odpady przemysłowe
Brzeg Dolny
MODEKO Roman GULCZYŃSKI
Brzeg Dolny
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EkoVita Jolanta Pietrzak
Głogów
Inne, popularne kategorie odpadów

Cena dodawania oferty w aplikacji WasteMaster.

Warunki i polityka cenowa, jakie dotyczą usługi wystawienia oferty odpadów chemicznych przy pomocy stworzonej przez nas aplikacji WasteMaste, są podane na naszej stronie. Osoby, które pragną skorzystać z tej aplikacji nie ponoszą żadnych opłat. Umożwia to sybkie znalezienie oferty wraz z utylizacją odpadów chemicznych w Głogowie.

Porównanie ofert w aplikacji WasteMaster.

Nasza aplikacja internetowa daje możliwość szybkiego porównania cennika, jaki obowiązuje w wielu przedsiębiorstwach zajmujących się takimi usługami jak utylizacja odpadów chemicznych w Głogowie. Pozwala to na znalezienie najatrakcyjniejszej oferty.

Kwalifikacja do odpadu nieorganicznego.

Do odpadów chemii nieorganicznej należą wodorotlenki, tlenki metali, rtęć, arsen, metale ciężkie, kwas chlorowodorowy, kwas siarkowy, kwas azotowy, sole i roztwory. To związki chemiczne często wysokotoksyczne.

Które przedsiębiorstwa prowadzą utylizację odpadów chemicznych w Głogowie?

Na rynku funkcjonują przedsiębiorstwa zajmujące się odbiorem i wywozem odpadu. To specjalistyczne podmioty, które zazwyczaj określane są mianem firm recyklingowych. Prowadzone przez nich działania, polegają na utylizacji odpadów.

Odpady organiczne.

Do kategorii odpadów chemii organicznej zalicza się osady, odpady stałe, odpady ciekłe, wody popłuczne, ługi macierzyste, rozpuszczalniki organiczne i sorbenty. To związki chemiczne neutralne i toksyczne.

Czy utylizacja odpadów chemicznych w mieście Głogów jest regulowana przepisami prawnymi?

Prawidłowa utylizacja odpadów chemicznych w Głogowie to zadanie, które należy powierzyć wyłącznie specjalistycznym przedsiębiorstwom. Dzięki temu można mieć pewność, że utylizacja przebiegnie zgodnie z literą prawa.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Mieczysław
Nie ma chyba restauratora, który nie myślałby o tym, jak skutecznie pozbyć się śmieci i zrobić to szybko. Ja przez WasteMaster nawiązałem kontakt z pośrednikiem dzięki jakiemu nie muszę się nad tym dłużej zastanawiać. On zajmuje się wszystkim.
Ziemowit
Dopiero od kilku dni korzystam z WasteMaster, a już nawiązałam korzystne dla mnie relacje biznesowe. Współpraca z innymi recyklerami z regionu pozwoli rozwijać firmę.
Zofia
Rynek odpadów w kraju jest duży. Od kilku lat widziałem, że wszystko należy w jakiś sposób usystematyzować, pogrupować. Nikt się jednak tego nie podjął. A teraz pojawił się WasteMaster i to co oferuje jest zadowalające. Branża może lepiej prosperować.
Karolina
Pośrednicy odpadami dobrze wiedzą, jak liczą się kontakty biznes. Polecam wszystkim kolegom i koleżankom po fachu korzystać z aplikacji wm. Teraz budowanie solidnej sieci zawodowej nie jest żadnym wyzwaniem.
Danuta
Parę lat temu poszerzyliśm [...]