Siemianowice Śląskie - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zmiany w cenach złomu akumulatorowego w Siemianowicach Śląskich

Coraz więcej osób obserwuje znaczne zmiany w wartości złomu akumulatorowego, oddawanego do punktów skupu tego typu odpadów. Dynamicznie zmieniające się ceny złomu akumulatorów w Siemianowicach Śląskich są uwarunkowane wieloma czynnikami. Aby zobaczyć cennik złomu akumulatorów w Siemianowicach Śląskich, warto skorzystać z oferowanego przez nas narzędzia. To formularz internetowy w formie bezpłatnej. Służy on do wyceny każdej ilości złomu akumulatorowego.
Ceny
Akumulatory Pb 2,7 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Skup starych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich – co można oddać?

Co takiego można sprzedać na skup starych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich? Akumulatory – to oczywiste i pewne. Ale jakie ich konkretne rodzaje? Przede wszystkim te samochodowe, przemysłowe, z wózków widłowych, maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. Do tego wyliczenia dochodzi także skup akumulatorów żelowych w Siemianowicach Śląskich. Warto również znać specjalne oznaczenia akumulatorów. Na ich pudełkach lub opakowaniach producenci zamieszczają skreślony znaczek recyklingu wraz z symbolem Pb oznaczającym ołów. Dzięki temu wiemy, że tego typu urządzenie, po zużyciu, musi trafić w określone mu miejsce, w tym przypadku na skup złomu akumulatora w Siemianowicach Śląskich.

Skup złomu akumulatorów w Siemianowicach Śląskich. Usługa odbioru odpadu

Co się dzieje ze starymi i zużytymi akumulatorami? Większość z nas wie, że nie nadają się one do ponownego użytkowania. W takim wypadku trzeba się ich pozbyć, ponieważ nadają się już tylko na skup złomu akumulatorów w Siemianowicach Śląskich. Tam wybrane surowce w ich wnętrzu będą mogły zostać wykorzystane ponownie, a więc zyskają drugie życie. Posiadacze skupów zużytych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich ostrzegają przed wyrzucaniem tego typu urządzeń do klasycznych kontenerów na odpady zmieszane, albo co gorsza – na bezprawne wysypiska śmieci. Unikajmy także przechowywania akumulatorów w składzikach na narzędzia oraz garażach. Bezwzględnie powinniśmy je przekazać do skupu zużytych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich. Dla klientów indywidualnych lepszą opcją będzie zaniesienie wyeksploatowanego sprzętu do jego producenta lub sprzedawcy – ten musi go od nas odebrać nieodpłatnie. Nasza firma trudni się hurtowym skupem akumulatorów w Siemianowicach Śląskich i okolicach. Zamów nieodpłatną wycenę odpadu online lub zadzwoń na infolinię! Możesz również sprawdzić naszą giełdę odpadową.

Więcej informacji na temat skupu akumulatorów żelowych w Siemianowicach Śląskich

W ostatnim czasie akumulatory żelowe, określane także pojemnościowymi, stały się bardzo popularne i są coraz częściej wykorzystywane. Nic więc dziwnego, że powstała potrzeba skupu akumulatorów żelowych w Siemianowicach Śląskich i okolicach. Czym akumulatory żelowe różnią się od tych klasycznych modeli? Oczywiście budową i zastosowaniem. Na skupie akumulatorów w Siemianowicach Śląskich dowiemy się, że akumulatory żelowe, ze względu na swoją konstrukcję, są bezpieczniejsze w użytkowaniu. Czemu? Dlatego, że ryzyko wycieku substancji niebezpiecznych (w tym kwasu siarkowego) jest zredukowane do minimum. Pomimo tego akumulatory żelowej w dalszym ciągu są oznaczane jako odpady niebezpieczne o kodzie 16 06 01* i dlatego powinny znaleźć się na skupie zużytych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich. Znajdź naszą aplikację internetową i porównaj oferty z najbliższej okolicy. W ten sposób nie będziesz musiał sam przeszukiwać setek stron z propozycjami od konkretnych firm. Skup zużytych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich? W tym także tych żelowych? Możesz liczyć na WasteMaster!

Cena za zużyte odpady w postaci skupu złomu akumulatora w Siemianowicach Śląskich

Na pytanie o ceny skupu złomu akumulatora w Siemianowicach Śląskich trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie i w jednym zdaniu. Ta kwestia nie jest taka łatwa, jak mogłoby się z początku wydawać i jest nieco bardziej skomplikowana. Dlaczego? Dlatego, że na finalną cenę skupu złomu akumulatora w Siemianowicach Śląskich ma wpływ kilka czynników, które nie w każdym przypadku są takie same. Ustalając kwotę złomu, skupy akumulatorów w Siemianowicach Śląskich biorą pod uwagę takie parametry jak rodzaj akumulatorów, ilość odpadów (ich waga), obecna sytuacja ekonomiczna w kraju m.in. inflacja czy typy ogniw w starych urządzeniach. Ważny jest również potencjał recyklingowy, czyli to, co z danego odpadu jesteśmy w stanie później zrobić. Między innymi właśnie te czynniki oddziałują najbardziej na ceny skupu złomu akumulatorów w Siemianowicach Śląskich. Zgłoś się do nas i zamów darmową wycenę odpadu online.

Skup akumulatorów w Siemianowicach Śląskich a BDO. Kody odpadów

Każdy przedsiębiorca, któremu już wcześniej zdarzyło się zamawiać odbiór odpadów, w tym hurtowy skup akumulatorów w Siemianowicach Śląskich, doskonale wie, że jest to również swego rodzaju procedura administracyjna. Jest ona związana z formalnościami, których trzeba dopełnić. Aby wszystko przebiegło zgodnie z przepisami, warto znać kody odpadów na skup zużytych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z 2014 r., akumulatory i baterie stanowią grupę o kodzie 16 06. Kod 16 06 01* to baterie i akumulatory ołowiowe; 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Należy o nich pamiętać, zamawiając usługę skupu akumulatorów w Siemianowicach Śląskich.

Szukasz hurtowego skupu akumulatorów w Siemianowicach Śląskich? Zamówisz go z WasteMaster!

Znalezienie idealnego skupu akumulatorów w Siemianowicach Śląskich, który będzie nas zadowalał, to nie lada wyzwanie. Aplikacja WasteMaster ułatwia wyszukanie najlepszej firmy oraz pozwala na zestawienie ze sobą różnych ofert skupów zużytych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich i okolicach. Nie chcesz instalować następnego programu na swojego smartfona? Wcale nie musisz, ponieważ oferowane przez nas narzędzie funkcjonuje w wersji na przeglądarki internetowe. W ten sposób sprawnie uda ci się odnaleźć skupy starych akumulatorów w Siemianowicach Śląskich oraz regionie. A może jesteś zainteresowany skupem akumulatorów żelowych w Siemianowicach Śląskich? To nie stanowi dla nas żadnego wyzwania, ponieważ i te odszukasz w zaprojektowanej przez nas aplikacji. Jeżeli przerażają cię technologie, możesz po prostu do nas zadzwonić.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Rzetelna i przyjemna obsługa, indywidualne podejście do klienta oraz korzystne ceny. Na pewno nie raz będę korzystać z usług. Polecam! :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chcieliśmy skupić akumulatory, Pan na infolinii bardzo pomocny, pomogli również przy BDO także pięć gwiazdek

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Uzupełniłam formularz i dostałam szybką wycenę. Cena atrakcyjna, adekwatna, pan na infolinii bardzo sympatyczny, jeżeli to czyta to pozdrawiam Pana Rafała :)))

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miła i fachowa obsługa. Atrakcyjne ceny. Super pomoc. Zdecydowanie Polecam!!!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Świetny skup akumulatorów w Siemianowicach Śląskich, dobre ceny, chłopaki w porzo korzystam z ich usług od dawna. Bardzo polecam.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat