Chrzanów - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Chrzanowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny zużytych akumulatorów na skupach w Chrzanowie

Popyt i podaż na surowce wtórne, pochodzące ze zużytych akumulatorów, może kształtować się na różnym poziomie. Ma to znaczący wpływ na ceny złomu akumulatorów w Chrzanowie. Kryterium to powinno być brane pod uwagę, jeśli ma się w planach nawiązanie dalekosiężnej współpracy z przedsiębiorstwem oferującym skup złomu akumulatorów. Aby poznać cennik złomu akumulatorów w Chrzanowie wystarczy uruchomić nasz formularz internetowy i uzupełnić znajdujące się w nim puste rubryki.
Ceny
Akumulatory Pb 2,7 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Co warto wiedzieć o cenach skupu złomu akumulatora w Chrzanowie?

Ceny skupu złomu akumulatora w Chrzanowie to skomplikowany temat, a na samo pytanie o kwoty trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć. Są one uzależnione od kilku czynników, takich jak rodzaj akumulatorów przeznaczanych na złom, ich ilości czy typu ogniw. Co jeszcze skupy złomu akumulatora w Chrzanowie biorą pod uwagę, ustalając szacunkową cenę? Wyżej wymienione czynniki są raczej ogólnie znane i powszechne na rynku odpadowym, jednak okazuje się, że skupy akumulatorów w Chrzanowie patrzą na to, jakie produkty czy surowce można pozyskać z danych akumulatorów. Mogą to być wyroby wyciskane, walcowane, polipropylen, krystaliczny siarczan sodu, ołów rafinowany czy stopy ołowiu. To wszystko pokazuje nam tylko, jak duży potencjał drzemie w recyklingu odpadów. Możesz się do niego przyczynić, oddając odpady do wykwalifikowanego skupu złomu akumulatorów w Chrzanowie. Zgłoś się do nas!

Więcej informacji na temat skupu akumulatorów żelowych w Chrzanowie

W ostatnim czasie akumulatory żelowe, nazywane także pojemnościowymi, stały się niezwykle popularne i są coraz częściej stosowane. Nie ma co się dziwić, że powstała potrzeba skupu akumulatorów żelowych w Chrzanowie i okolicach. Czym akumulatory żelowe różnią się od tych tradycyjnych modeli? Oczywiście budową i zastosowaniem. Na skupie akumulatorów w Chrzanowie dowiemy się, że akumulatory żelowe, ze względu na swoją konstrukcję, są bezpieczniejsze w użytkowaniu. Dlaczego? Dlatego, że ryzyko wycieku substancji niebezpiecznych (w tym kwasu siarkowego) jest ograniczone do minimum. Pomimo tego akumulatory żelowej w dalszym ciągu są oznaczane jako odpady niebezpieczne o kodzie 16 06 01* i dlatego powinny znaleźć się na skupie zużytych akumulatorów w Chrzanowie. Znajdź naszą aplikację internetową i porównaj oferty z pobliskiej okolicy. Dzięki temu nie będziesz musiał na własną rękę przeszukiwać dziesiątek stron z propozycjami od konkretnych firm. Skup zużytych akumulatorów w Chrzanowie? W tym także tych żelowych? Postaw na WasteMaster!

Skup akumulatorów w Chrzanowie a kody odpadu

Hurtowy skup akumulatorów w Chrzanowie wiąże się ze znajomością konkretnych kodów odpadów. Które z nich odnoszą się do akumulatorów i baterii? Jest to grupa o kodzie 16 06. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z 2014 r. baterie i akumulatory ołowiowe są przypisane do kodu 16 06 01*; do 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a do 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Dzięki ewidencjonowaniu odpadów skup zużytych akumulatorów w Chrzanowie może odbyć się zgodnie z prawem. Wyżej wymienione kody są niezbędne do wypełnienia karty przekazania odpadu oraz dokumentacji związanej z rejestrem BDO. Chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie tak, jak to sobie zaplanowałeś? Zamów usługę skupu akumulatorów w Chrzanowie w WasteMaster!

Aplikacja WasteMaster pomoże Ci w znalezieniu hurtowego skupu akumulatorów w Chrzanowie

Każdy, kto prowadzi własną działalność wie, jak niekiedy trudno jest wyszukać odpowiedniego fachowca. Analogicznie jest z usługą skupu akumulatorów w Chrzanowie. W tym przypadku korzystniej jest postawić na sprawdzone rozwiązanie w postaci zaprojektowanej przez nas aplikacji WasteMaster. Z jej pomocą porównanie dziesiątek ofert rozmaitych skupów zużytych akumulatorów w Chrzanowie i okolicach będzie dziecinnie proste! Nie masz wystarczająco miejsca na swoim telefonie? Nic nie szkodzi, ponieważ nasze oprogramowanie działa także w wersji internetowej, na przeglądarki. Przejdź na właściwą podstronę i znajdź najlepszy skup starych akumulatorów w Chrzanowie. Podobnie jest w przypadku skupu akumulatorów żelowych w Chrzanowie. Doświadcz tego na własnej skórze i podziel się opinią!

Skup złomu akumulatorów w Chrzanowie z WasteMaster

Jak wygląda usługa skupu złomu akumulatorów w Chrzanowie razem z firmą oraz aplikacją WasteMaster? To proste! Kiedy akumulator się zużyje, jest niezdatny do ponownego uruchomienia i trzeba go bezpiecznie zutylizować. W tym celu warto skierować się do skupu zużytych akumulatorów w Chrzanowie. Stanowczo zabrania się wyrzucania tego typu odpadów do zwykłych pojemników na śmieci, a tym bardziej na bezprawne wysypiska. Przestarzałe akumulatory to odpady niebezpieczne, a za ich nieodpowiednie magazynowanie czy usuwanie, grożą wysokie kary. Dlatego właśnie przedsiębiorstwa wytwarzające odpady mają prawny wymóg prowadzenia rejestru BDO. Przedsiębiorco! Nie wiesz, co zrobić ze starymi akumulatorami? Pewnie interesuje Cię hurtowy skup akumulatorów w Chrzanowie? Zgłoś się do nas! Dzięki nam i zaprojektowanej przez nas aplikacji błyskawicznie uda Ci się znaleźć fachowca, który zna się na rzeczy i z przyjemnością Ci we wszystkim pomoże. Jest on gotowy nawet zapłacić za Twój odpad! Zamów u nas bezpłatną wycenę online i przekonaj się, ile jesteś w stanie zyskać na skupie zużytych akumulatorów w Chrzanowie.

Co się oddaje do skupu starych akumulatorów w Chrzanowie? Jakie rodzaje urządzeń?

Warto poznać konkretne rodzaje urządzeń, które są odbierane na skupie starych akumulatorów w Chrzanowie. To przede wszystkim akumulatory samochodowe, przemysłowe, akumulatory z wózków widłowych, maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. Do tego zestawienia dołącza również skup akumulatorów żelowych w Chrzanowie. Jak rozpoznać akumulator nawet wtedy, gdy jest się nieprofesjonalistą w tym temacie? Na opakowaniu lub pudełku będzie widniał wtedy skreślony symbol recyklingu ze skrótem Pb (ołów). W ten sposób będziemy już wiedzieli, z jakim typem odpadu mamy do czynienia oraz że należy go przekazać do skupu złomu akumulatora w Chrzanowie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Sympatyczna i profesjonalna obsługa. Korzystne ceny. Super pomoc. Zdecydowanie Polecam!!!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo owocna współpraca, doradcy mili, wykwalifikowani. Firma zaufana i przede wszystkim dotrzymuje terminów. Szczerze polecam! :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetna inicjatywa i uczciwe podejście. Fajnie, fajnie. Waga i hajs się zgadza a to najistotniejsze przy skupie złomu akumulatorów w Chrzanowie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zamówiłem , sprzedałem , zarobiłem. Ceny zaje……. Tak jak lubię, wszystko git jak należy

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę bardzo dobry skup akumulatorów w Chrzanowie, dobre ceny, chłopaki w porządku korzystam z ich usług od dawna. Bardzo polecam.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat