Paliwa alternatywne / RDF

Sprawdź oferty na swój odpad!

Recykling odpadów RDF w Zielonej Górze

Jakie czynności składają się na taką usługę jak utylizacja odpadów RDF w Zielonej Górze?

Zgodna z obowiązującym prawem utylizacja odpadów RDF w mieście Zielona Góra odbywa się z wykorzystaniem specjalistycznych firm. Stanowi to gwarancję profesjonalnego wywozu tego odpadu z produkujących go firm, ze wskazanego przez nich miejsca. Skupowaniem odpadów zajmuje się wiele przedsiębiorstw.

Definicja odpadu.

Za odpad z tej kategorii uznaje się wszelkiego typu odpady palne, rozdrobnione, jak również te, o jednolitym stopniu wymieszania, które powstają w wyniku zmieszania odpadów innych niż uznawane za toksyczne. To produkt, które powstają z udziałem bądź też są pozbawione udziału paliwa stałego, ciepłego lub też biomasy. Zostają one wytworzone w wyniku przekształcenia termicznego. Nie powodują przekroczenia poziomu emisji gazów cieplarnianych, określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zielonej Górze
rdf
9000 kg
rdf
Słubice
rdf
9000 kg
Ostrzeszów
rdf
1500 kg
Grodzisk Wielkopolski
rdf
3500 kg
Pułtusk
rdf
9000 kg
Brzeg Dolny
rdf
7000 kg
Stargard
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów RDF w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające paliwa alternatywne / rdf w Zielonej Górze
Krosno Odrzańskie
RECYKL Organizacja Odzysku S.A.
Zbąszynek
WEXPOOL Sp. z o.o.
Gromadka
PRODIGO Sp. z o.o.
Słubice
ZUO INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Wąsosz
CHEMEKO-SYSTEM Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów
Rawicz
METALIKA RECYCLING Sp. z o.o.
Zielona Góra
Inne, popularne kategorie odpadów

Surowce używane do produkcji.

Bazowymi surowcami, przeznaczonymi do produkcji paliwa są odpady rozpuszczalnikowe i pozostałości po destylacji rozpuszczalników, odpady komunalne, opony, jak również tworzywa sztuczne, odpady zwierzęce, przepracowane oleje, trociny, masy włókniste czy odpady ściekowe. Do tej kategorii kwalifikują się także resztki demontażu samochodu, papier i karton. Zwarzywszy na ilość używanych materiałów do produkcji paliw, recykling odpadów RDF w mieście Zielona Góra jest ważną działalnością.

Jakiego typu firmy oferują recykling odpadów RDF w Zielonej Górze?

Firmami, które są największymi odbiorcami odpadu, są cementownie i elektrownie. To tam cyklicznie magazynowane są wszelkiego typu odpady. Mają one zastosowanie do produkcji ciepła.

W jakich konkretnie miejscach korzysta się z utylizacji odpadów RDF w mieście Zielona Góra?

Miejscami, gdzie często wykorzystuje się utylizację odpadów RDF w Zielonej Górze są profesjonalne obiekty energetyczne, posiadające urządzenia dedykowane spalaniu paliwa alternatywnego. Miejscami, gdzie wykorzystuje się także wyżej wymienione odpady, są spalarnie odpadów komunalnych i cementownie.

Używany kod odpadu.

Według katalogu odpadów kod to 19 12 10. Oznaczenie odpadów tej kategorii obowiązuje w całej Polsce.

Koszt umieszczenia oferty w aplikacji WasteMaster.

Uaktywnienie oferty na recykling odpadów RDF w Zielonej Górze w aplikacji internetowej WasteMaster nie wiąże się z ponoszeniem żadnych wydatków. Jest to darmowe narzędzie dla każdego klienta.

Parametry odpadu.

Podstawowym parametrem, który muszą spełnić odpady, jest ich wysoka wartość opałowa. Powinna ona kształtować się na poziomie 14 do 16 MJ na kilogram, bez suszenia lub 16 do 18 MJ na kilogram z suszeniem.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Klaudyna
Wiedziałem, że żeby się rozwinąć potrzebuję nowych partnerów biznesowych. Dlatego zgłosiliśmy się do WasteMaster. Już w ciągu kilku tygodni moja firma zdobyła parę obiecujących relacji biznesowych.
Maryla
Zachęcam do wersji premium: nielimitowana ilość ofert, dostęp do ratingów, pomoc Asystenta Odpadowego. Co miesiąc dostaję też raporty cenowe z mojej grupy odpadów. WasteMaster to doskonałe narzędzie pracy!
Marcjan
Zajmujemy się na co dzień sprzątaniem klatek schodowych. Wiąże się to z tym, że często mamy dużo odpadów różnego typu. Teraz, wystarczy że zrobimy im zdjęcia, a aplikacja sama wskazuje, gdzie mamy je przekazać J
Maryna
Nasza firma recyklingowa nie działa długo, dlatego cieszę się, że mogliśmy się wypromować w aplikacji. Jesteśmy przekonani, że znajdujemy się w prestiżowym gronie i klienci zwrócą na nas uwagę.
Barbara
Wystawienie oferty skupu z [...]