Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Zielonej Górze

Gdzie odbywa się recykling tworzyw sztucznych w mieście Zielona Góra?

Odpady przeznaczone są do dalszej obróbki w specjalistycznych firmach, kiedy tylko nie mają w składzie szkodliwych dla otoczenia i człowieka substancji. W innym przypadku, są one poddawane utylizacji. O tym, gdzie przekazać tego typu odpady można dowiedzieć się z aplikacji WasteMaster.

Cechy charakterystyczne.

Są to odpady z syntetycznej materii organicznej. Jako że tworzywa sztuczne powstają z gazu ziemnego, ropy naftowej lub celuloz, są elastyczne i nie rdzewieją. Odpady te łatwo się recyklinguje. Są sztywne oraz wytrzymałe, lecz pod wpływem warunków atmosferycznych mogą ulec zniszczeniu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zielonej Górze
ABS - akrylonitryl-butadien-styren
7000 kg
ABS PMMA, ABS przemiał, ABS przemiał, ABS przemiał, ABS czarny
Warszawa
TPE - elastomer termoplastyczny
9000 kg
TPE - elastomer termoplastyczny
Bydgoszcz
ABS - akrylonitryl-butadien-styren
500 kg
ABS - akrylonitryl-butadien-styren, ABS przemiał, ABS PC, ABS bezbarwny, ABS bezbarwny, ABS PMMA
Aleksandrów Kujawski
PC - poliwęglan
9000 kg
PC - poliwęglan, butle galonowe
Banino
PS - polistyren
2500 kg
szpule, wytłoczki, zlepy
Błonie
PET - politereftalan etylenu
9000 kg
pasy bezpieczeństwa PET, Buteka PET, przemiał PET, PET transpatenty, przemiał PET
Białystok
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Zielonej Górze
Zielona Góra
EUROKEY RECYCLING LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Zielona Góra
Przedsiębiorstwo Obrotu Odpadami RYMED S.C. Ryszard Psiuk, Marcin Krzywicki
Zielona Góra
EKORESET GOSPODAROWANIE ODPADAMI RAFAŁ CHOJNACKI
Krosno Odrzańskie
POLCOPPER Sp. z o.o.
Świebodzin
POLCOPPER Sp. z o.o.
Szprotawa
SUEZ ZACHÓD Sp. z o.o.
Zielona Góra
Inne, popularne kategorie odpadów

Kategorie odpadów w aplikacji WasteMaster.

EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu) – w WasteMaster dokładnie w ten sposób dzieli się odpady. Wyróżnione są również odpady opakowaniowe. Dodatkowo użytkownicy mogą samodzielnie zaznaczyć, jakimi odpadami dysponują, dzięki czemu znajdą odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Zielonej Górze.

Koszty wynikające z użytkowania aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty w WasteMaster w przypadku klientów indywidualnych jest bezpłatne. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na opcję darmową albo płatną 99 złotych miesięcznie. Niezależnie od tego, kto i jakie rozwiązanie wybierze, cennik za odpady sprawdzi dokładnie.

Gdzie znajdę firmy oferujące skup tworzyw sztucznych w Zielonej Górze?

Poszukujesz firmy, która zajmuje się skupem tworzyw sztucznych w Zielonej Górze? W aplikacji WasteMaster znajdziesz informacje o tym, czy oferowany jest od razu odbiór oraz w jaki sposób odbywa się segregacje na rodzaje odpadów z tej kategorii. Oferty wystosowane są do klientów prywatnych i klientów biznesowych.

Utylizacja odpadu.

Odpady z tworzyw sztucznych przeznaczone do utylizacji to te, które zawierają szkodliwy dla zdrowia i otoczenia plastik i styropian. W pierwszej grupie znajdują się polichlorek winylu i poliuretan, ponieważ podczas spalania wydzielają groźne substancje. Styropian także trudno jest poddać recyklingowi.

Oferty dotyczące odpadu.

WasteMaster prezentuje oferty odpadów tworzyw sztucznych, w jakich przede wszystkim podane są informacje na temat skupowanych rodzajów odpadów, co jest ważne dla użytkowników. Można też sprawdzić, czy w danej firmie możliwy jest recykling tworzyw sztucznych w Zielonej Górze. Najważniejszą informacją dla klientów jest cena za 1 kilogram odpadów.

Sprawdzone firmy w aplikacji WasteMaster.

Jeśli w aplikacji WasteMaster interesuje Cię skup odpadów, to musisz wiedzieć, że skupiamy tutaj wyłącznie rzetelne firmy. Warto skoncentrować się na firmach mających atrakcyjne ceny i proponujące usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Zielona Góra. Na tle wszystkich firm wyróżniają się zwłaszcza Liderzy Rynku, którzy cieszą się zaufaniem w branży.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Gustaw
Jako jedyna firma w mieście odbieramy odpady od klientów. Odkąd działa Wastemaster nie narzekamy na brak zleceń. Mało tego, wszyscy zaczęli się bardziej interesować naszą ofertą.
Emilian
Tutaj naprawdę nie ma ograniczeń w rodzaju odpadów i w ich wadze! Utylizować możesz wsyztsko. Szybko znajdą się firmy zainteresowane tym, co masz.
Julian
Nie jestem zbyt dobry w nowinkach technologicznych, jednak prosta obsługa tej aplikacji sprawiła, że naprawdę przekonałem się do skorzystania z nowych rozwiązań technicznych.
Weronika
Nie ma znaczenia, jakie masz odpady. Aplikacja bardzo się przydaje. Również nasz rynek jest coraz bardziej zdominowany przez nowoczesne technologie. A WasteMaster stanowi na to doskonałą odpowiedź.
Józefina
Przed zdecydowaniem się na [...]