Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Zduńskiej Woli

Kategorie odpadów w aplikacji WasteMaster.

EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu) – w WasteMaster dokładnie w ten sposób dzieli się odpady. Wyróżnione są również odpady opakowaniowe. Dodatkowo użytkownicy mogą samodzielnie zaznaczyć, jakimi odpadami dysponują, dzięki czemu znajdą odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Zduńskiej Woli.

Jak znaleźć firmy oferujące skup tworzyw sztucznych w Zduńskiej Woli?

Skupem tworzyw sztucznych w Zduńskiej Woli zajmują się pracownicy firm recyklingowych. Poza segregacją i przeróbką wykonywana jest też w tych miejscach utylizacja. Odbiór odpadów oferowany jest dla osób prywatnych i przedsiębiorców. We wszystkich skupach, tuż po odebraniu towaru odbywa się segregacja na grupy. Firmy zaprezentowane są w aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zduńskiej Woli
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
2500 kg
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu, odpad kablowy, profil okienny, odpad kablowy, PVC miekkie, odpad kablowy
Łapy
EPS - spieniany polistyren
7000 kg
bloki EPS, Styropian, XPS
Węgrów
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
3500 kg
karty płatnicze, okna, PVC twarde, PVC miekkie, odpad kablowy
Brzeg Dolny
EPS - spieniany polistyren
4500 kg
bloki EPS, Styropian, XPS, EPS - spieniany polistyren
Konstantynów Łódzki
PP - polipropylen
7500 kg
rury, zlepy PP, skrzynki, zderzaki, folia PP
Zakopane
PU / PUR - poliuretan
4000 kg
pianka PUR, pianka tapicerska
Rawa Mazowiecka
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Zduńskiej Woli
Zduńska Wolska
AP Logic
Zduńska Wola
EUROPOL HOLDING Sp. z o.o.
Łask
TWK-ZAG Sp. z o.o.
Sulejówek
Zbierający nr 4 S.A. (firma niepotwierdzona)
Rynarzewo
Wytwarzający nr 2 S.A.
Łódź
TARPEX Sp.J. Paweł Buczek, Krzysztof Banaszek
Zduńska Wola
Inne, popularne kategorie odpadów

Które odpady firmy prowadzące skup tworzyw sztucznych w mieście Zduńska Wola może odebrać?

Odpady tworzyw dotyczą często wyrobów takich jak: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki albo zlepy jednorodne. Przyjmowane są tworzywa o symbolice: PET (politereftalan etylenu), HDPE (polietylen dużej gęstości), PVC (polichlorek winylu), LDPE (polietylen małej gęstości), PP (polipropylen), PS (polistyren) oraz takie, jakie znajdują się poza klasyfikacją. Następnie firm przeprowadzają recykling tworzyw sztucznych w Zduńskiej Woli lub jego utylizację.

Zaufane ofery w aplikacji.

Korzystając z aplikacji WasteMaster w celu skorzystania z usługi, jaką jest skup odpadów, można znaleźć wyłącznie rzetelne firmy. Jeśli firmy oferują odbiór odpadów z posesji lub zakładu pracy i atrakcyjne ceny za recykling, to dobrze będzie się na nich skoncentrować. Warto zwrócić uwagę czy firma posiada usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Zduńska Wola. Z pewnością można liczyć na Liderów Rynku, mających na koncie ponad 300 pomyślnych transakcji.

Czy można znaleźć miejsca oferujące recykling tworzyw sztucznych w mieście Zduńska Wola?

Odpady można poddać recyklingowi, jeśli tylko nie mają w składzie szkodliwych substancji. Wtedy można je przekazać do specjalistycznej firmy. Jeśli natomiast w tworzywach sztucznych były substancje niepożądane, jakie podczas recyklingu mogłyby wywołać zagrożenie dla środowiska albo człowieka, należy je zutylizować.

Oferty odbioru.

W aplikacji WasteMaster oferty za odpady tworzyw sztucznych są opracowane dokładnie. Dlatego można sprawdzić, czy recykling tworzyw sztucznych w Zduńskiej Woli obejmuje tworzywa, jakie chcemy oddać. Widoczna jest również cena odpadów, zwykle za 1 kilogram. Warto wziąć pod uwagę to, czy w danej firmie oferowany jest transport.

Odpady podlegające utylizacji.

Odpady z tworzyw sztucznych, jakie muszą być zutylizowane to przede wszystkim te, które zawierają groźny dla otoczenia i ludzi plastik. Są to polichlorek winylu i poliuretan Jeśli są spalane, to wydzielają groźne substancje, podobnie jak styropian. Dlatego nie zaleca się ich recyklingować.

Charakterystyka.

Są to odpady z syntetycznej materii organicznej. Tworzywa sztuczne z gazu ziemnego, ropy naftowej albo celulozy są elastyczne oraz nie rdzewieją. Można je też w dowolny sposób przetworzyć. Są sztywne i trwałe, lecz pod wpływem czynników atmosferycznych mogą ulec degradacji.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Aleksandra
Parę lat temu poszerzyliśmy działalność o badanie składu chemicznego metali. To pozwala nam sprawdzać każdy złom, nawet ten którego na początku nie jesteśmy pewni. Zaznaczyliśmy to w WasteMaster i od razu mamy więcej klientów.
Melania
W aplikacji jest aż 20 kategorii odpadów, dlatego nie miałem trudności z odpowiednim dopasowaniem tego, co mam. Szybko pozbyłem się złomu i innych odpadów.
Olga
Jako pracownica urzędu jestem odpowiedzialna również za bieżące pozbywanie się makulatury i innych odpadów. Dlatego postanowiłam korzystać z WasteMaster i moja praca jest o wiele prostsza.
Eliza
Nasza firma recyklingowa nie działa długo, dlatego cieszę się, że mogliśmy się wypromować w aplikacji. Jesteśmy przekonani, że znajdujemy się w prestiżowym gronie i klienci zwrócą na nas uwagę.
Ignacy
Jesteśmy dużym zakładem pr [...]