Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Wieliczce

Koszty wynikające z użytkowania aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty w WasteMaster w przypadku klientów indywidualnych jest bezpłatne. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na opcję darmową albo płatną 99 złotych miesięcznie. Niezależnie od tego, kto i jakie rozwiązanie wybierze, cennik za odpady sprawdzi dokładnie.

Jakie firmy oferują recykling tworzyw sztucznych w mieście Wieliczka?

Odpady wolne od szkodliwych substancji przeznaczone są do recyklingu w specjalistycznych firmach. Z kolei, kiedy w odpadach znajdują się szkodliwe substancje, zagrażające środowisku i człowiekowi, należy przekazać je do zutylizowania.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wieliczce
TPE - elastomer termoplastyczny
1000 kg
TPE - elastomer termoplastyczny
Sanok
Tworzywa sztuczne - pozostałe
2500 kg
Tworzywa sztuczne - pozostałe
Wysokie Mazowieckie
PS - polistyren
3500 kg
szpule, wytłoczki, zlepy, PS - polistyren
Włocławek
PA - poliamid
7500 kg
PA - poliamid, PA 6, PA 66, poduszki powietrzne, poliamidy, ścinki rajstopowe
Brzeszcze
PP - polipropylen
3500 kg
wiadra, rury, zlepy PP, zlepy PP, zlepy PP
Imielin
EPS - spieniany polistyren
1500 kg
bloki EPS, Styropian, XPS
Kłodzko
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Wieliczce
Kraków
ANDRZEJ LISZKA PHU EKOPARTNER
Kraków
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EKO-PLUS S. C. B. Stal, M. Stal
Kraków
ANDRZEJ LISZKA PHU EKOPARTNER
Kraków
MACIEJ BAZELA FHU EKO-SYSTEM
Kraków
KRZYSZTOF OETTINGEN SINOMA
Kraków
Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Wieliczka
Inne, popularne kategorie odpadów

Oferty w aplikacji WasteMaster.

W WasteMaster wystawiane są oferty wyłącznie od sprawdzonych skupów i firm, które przyjmują tworzywa sztuczne oraz podejmują się recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Wieliczka. Wielu z nich to Liderzy Rynku, a więc firmy, które mają na koncie ponad 300 pomyślnych transakcji. Takim wystawcom warto szczególnie zaufać.

Trzy podstawowe kategorie odpadów w aplikacji WasteMaster.

EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu) to trzy kategorie odpadów, jakie znajdują się w aplikacji WasteMaster. Można też znaleźć w osobnej kategorii odpady opakowaniowe. Każdy może też osobiście podać, jakie ma odpady, jeśli nie są dopasowane zakresem do aplikacji, dzięki czemu skontaktuje się odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Wieliczce.

W jaki sposób znaleźć skup tworzyw sztucznych w Wieliczce?

Firmy zajmujące się skupem tworzyw sztucznych w Wieliczce można znaleźć w aplikacji WasteMaster. Oferują one usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Skupy odbierają odpady od klienta, a następnie, w siedzibie firmy segregują je pod kątem konkretnych grup.

Jakie odpady przyjmie skup tworzyw sztucznych w mieście Wieliczka?

Skupy najczęściej przyjmują odpady z tworzyw sztucznych takie jak: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki, czy różne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa z: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i pozostałe, w tym wielowarstwowe. Następnie firm przeprowadzają recykling tworzyw sztucznych w Wieliczce lub jego utylizację.

Korzystna oferta.

WasteMaster przedstawia atrakcyjne oferty odpadów tworzyw sztucznych. Użytkownicy mogą zobaczyć, jakie rodzaje odpadów są skupowane i ile wynosi cena za 1 kilogram odpadów. Jeśli realizowany jest recykling tworzyw sztucznych w Wieliczce, to jest to równie istotna informacja.

Groźne dla zdrowia odpady.

Nadające się do utylizowania odpady z tworzyw sztucznych to takie, jakie w składzie mają styropian, polichlorek winylu i poliuretan. To one podczas spalania wydzielają groźne substancje, źle wpływające na środowisko i szkodliwe dla zdrowia. Są to takie wyroby, jakich nie powinno się poddawać recyklingowi.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Mieszko
Nie tylko mogę sprawdzić, gdzie składować odpady z mojej fabryki, ale mogę porównać ceny z wielu miejsc i dobrać najlepszą ofertę. To bardzo przydatne.
Laura
Dopiero od kilku dni korzystam z WasteMaster, a już nawiązałam korzystne dla mnie relacje biznesowe. Współpraca z innymi recyklerami z regionu pozwoli rozwijać firmę.
Pola
Na co dzień zajmuję się zarówno sprzedażą, jak i kupowaniem odpadów. Są to naprawdę różne odpady. Przed WasteMaster nawet nie spodziewałem się, że wszystko można będzie tak ułożyć i że od początku polepszą się moje relacje z kontrahentami.
Aniela
Miałem do sprzedania dużo złomu stalowego. Ważne było dla mnie, żeby ktoś to odebrał z mojego miejsca pracy. W aplikacji sprawdziłem, które firmy oferują transport i już po paru minutach miałem wszystko umówione.
Magdalena
Jakoś nie chciało mi się w [...]