Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Wadowicach

Oferty w aplikacji.

Jeśli interesują Cię ceny za odpady i chcesz wystawić swoją ofertę z tej kategorii, to jako klient prywatny możesz to zrobić darmowo. Natomiast, jeśli jesteś klientem biznesowym, to albo wybierasz opcję bezpłatną, albo płatną 99 złotych miesięcznie i wtedy korzystasz z wielu udogodnień bez ograniczeń.

Ofery za odpad.

Oferty odpadów tworzyw sztucznych w WasteMaster opracowaliśmy dokładnie. Użytkownicy podczas przeglądania powinni wziąć pod uwagę, czy firma skupuje te rodzaje odpadów, jakie chcą przekazać. Sprawdzić mogą również recykling tworzyw sztucznych w Wadowicach oraz cenę za odpady. Jest ona zwykle podawana za 1 kilogram.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wadowicach
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
8500 kg
tacki, okna, okna, profil okienny, zlepy
Lubań
PS - polistyren
6000 kg
szpule, wytłoczki, zlepy
Lubsko
PP - polipropylen
8500 kg
folia PP, skrzynki, skrzynki, rury, zlepy PP, PP - polipropylen
Chodzież
TPE - elastomer termoplastyczny
4000 kg
TPE - elastomer termoplastyczny
Miechów
TPE - elastomer termoplastyczny
4500 kg
TPE - elastomer termoplastyczny
Hrubieszów
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
300 kg
PVC miekkie, zlepy, karty płatnicze, zlepy, okna
Siemianowice Śląskie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Wadowicach
Zator
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Sucha Beskidzka
SUROWCE WTÓRNE MONIKA CEREMUGA
Kęty
MACIEJ PĘKALA PLAST MM
Nowa Wieś
MACIEJ PĘKALA PLAST MM
Nowa Wieś
PLAST MM Adrian Pękala
Kobiernice
WŁADYKA KRZYSZTOF FH-U. PW TT
Wadowice
Inne, popularne kategorie odpadów

W których firmach jest skup tworzyw sztucznych w Wadowicach?

Skupem tworzyw sztucznych w Wadowicach przeważnie zajmują się profesjonalne skupy. W miejscach takich na początku klasyfikuje się odpady tworzyw sztucznych, a później klienci indywidualni lub przedsiębiorcy dowiadują się, jaką sumę otrzymają za odpady. Na życzenie realizowany jest odbiór od klienta. Informacje o skupach znaleźć można w aplikacji WasteMaster.

Wymagające utylizacji odpady.

Odpady z tworzyw sztucznych wymagające utylizacji mają w składzie szkodliwy plastik i styropian. Pośród tworzyw sztucznych najgroźniejsze są polichlorek winylu i poliuretan. To one w trakcie spalania wydzielają groźne substancje. Podobne działanie wykazuje styropian.

Gdzie mogę znaleźć skup oferujący recykling tworzyw sztucznych w mieście Wadowice?

Aplikacja WasteMaster informuje o tym, co trzeba zrobić z odpadami. Nadają się one do recyklingu, o ile mają w składzie surowce nadające się do dalszego wykorzystania. Jeśli zaś ich skład jest niesprzyjający środowisku i zdrowiu ludzi, to nadają się one wyłącznie do utylizacji.

Które odpady przyjmie skup tworzyw sztucznych w mieście Wadowice?

Odpady przyjmowane to: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki lub dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa z symboliką: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i pozostałe, na przykład wielowarstwowe. Następnie firm przeprowadzają recykling tworzyw sztucznych w Wadowicach lub jego utylizację.

Cechy charakterystyczne odpadu.

Są to odpady z syntetycznej materii organicznej. Tworzywa sztuczne powstają z gazu ziemnego, ropy naftowej lub celuloz. Nie rdzewieją i są elastyczne. Odpady z tworzyw sztucznych łatwo się poddaje recyklingowi. Zaliczają się do sztywnych i wytrzymałych, ale pod wpływem warunków atmosferycznych mogą się niszczyć.

Oferty w aplikacji WasteMaster.

W WasteMaster wystawiane są oferty wyłącznie od sprawdzonych skupów i firm, które przyjmują tworzywa sztuczne oraz podejmują się recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Wadowice. Wielu z nich to Liderzy Rynku, a więc firmy, które mają na koncie ponad 300 pomyślnych transakcji. Takim wystawcom warto szczególnie zaufać.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Hieronim
Miałem do sprzedania dużo złomu stalowego. Ważne było dla mnie, żeby ktoś to odebrał z mojego miejsca pracy. W aplikacji sprawdziłem, które firmy oferują transport i już po paru minutach miałem wszystko umówione.
Miłosz
Bardzo podoba mi się to, że wszystkie odpady są tutaj pogrupowane. Dzięki temu jako właściciel skupu mogę szybko zorientować się w tym, czego potrzebuję i w parę chwil nawiązać kontakt ze sprzedającymi.
Olga
Zajmujemy się rozbiórką starych budynków. Z WasteMaster wreszcie znaleźliśmy kontrahenta, który o czasie i w dobrej cenie odbiera od nas tony gruzu. To doskonałe narzędzie pracy!
Bożena
Aplikacja dzięki jakiej cały rynek będzie mógł dynamiczniej się rozwijać. Jestem pewien, że sprawdzi się idealnie i przekona nawet sceptyków.
Marlena
W ogóle nie orientowałem s [...]