Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Suwałkach

Charakterystyka odpadów.

Są to odpady syntetycznej materii organicznej, otrzymywanej na przykład z gazu ziemnego, ropy naftowej czy celulozy w wyniku polimeryzacji. Tworzywa sztuczne są elastyczne, odporne na korozję i można je bez problemu recyklingować. Odpady z tej kategorii cechują się sztywnością i wytrzymałością, jednak pod wpływem warunków atmosferycznych szybciej się eksploatują.

Oferty dotyczące odpadu.

WasteMaster prezentuje oferty odpadów tworzyw sztucznych, w jakich przede wszystkim podane są informacje na temat skupowanych rodzajów odpadów, co jest ważne dla użytkowników. Można też sprawdzić, czy w danej firmie możliwy jest recykling tworzyw sztucznych w Suwałkach. Najważniejszą informacją dla klientów jest cena za 1 kilogram odpadów.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Suwałkach
Tworzywa sztuczne - pozostałe
4000 kg
Wałcz
EPS - spieniany polistyren
9000 kg
EPS - spieniany polistyren, bloki EPS, Styropian, XPS
Dąbrowa Tarnowska
PU / PUR - poliuretan
5000 kg
pianka PUR, pianka tapicerska, PU / PUR - poliuretan
Olkusz
PET - politereftalan etylenu
7500 kg
PET transpatenty, przemiał PET, tacka pet, pasy bezpieczeństwa PET, pasy bezpieczeństwa PET, PET - politereftalan etylenu
Bieruń
PU / PUR - poliuretan
3500 kg
PU / PUR - poliuretan, pianka PUR, pianka tapicerska
Otwock
PA - poliamid
4000 kg
PA - poliamid, PA 6, PA 66, poduszki powietrzne, poliamidy, ścinki rajstopowe
Luboń
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Suwałkach
Suwałki
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Turość Kościelna
HERMES RECYCLING Sp. z o.o.
Ostrołęka
PROSPRECO POLSKA Sp. z o.o.
Siemiatycze
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Brańszczyk
PAWEX PAWEŁ TRĘTOWSKI
Łochów
REPRO-PLAST Sp. z o.o.
Suwałki
Inne, popularne kategorie odpadów

W których firmach jest skup tworzyw sztucznych w Suwałkach?

Skupem tworzyw sztucznych w Suwałkach przeważnie zajmują się profesjonalne skupy. W miejscach takich na początku klasyfikuje się odpady tworzyw sztucznych, a później klienci indywidualni lub przedsiębiorcy dowiadują się, jaką sumę otrzymają za odpady. Na życzenie realizowany jest odbiór od klienta. Informacje o skupach znaleźć można w aplikacji WasteMaster.

Wymagające utylizacji odpady.

Odpady z tworzyw sztucznych wymagające utylizacji mają w składzie szkodliwy plastik i styropian. Pośród tworzyw sztucznych najgroźniejsze są polichlorek winylu i poliuretan. To one w trakcie spalania wydzielają groźne substancje. Podobne działanie wykazuje styropian.

Sprawdzone firmy w aplikacji WasteMaster.

Jeśli w aplikacji WasteMaster interesuje Cię skup odpadów, to musisz wiedzieć, że skupiamy tutaj wyłącznie rzetelne firmy. Warto skoncentrować się na firmach mających atrakcyjne ceny i proponujące usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Suwałki. Na tle wszystkich firm wyróżniają się zwłaszcza Liderzy Rynku, którzy cieszą się zaufaniem w branży.

Czy każdy skup oferuje recykling tworzyw sztucznych w mieście Suwałki?

Odpady bardzo często poddaje się recyklingowi. Dotyczy to wyrobów wolnych od szkodliwych substancji. Takie przekazywane są do specjalistycznych firm, natomiast kiedy w tworzywach sztucznych są substancje niepożądane, trzeba je zutylizować. Informacje o tym, gdzie to zrobić podane są w aplikacji WasteMaster.

Stosowany podział przez aplikację WasteMaster.

Odpady w aplikacji WasteMaster obejmują trzy główne grupy. EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu) to nie wszystko. Wyróżnia się także odpady opakowaniowe. Można również osobiście podać, jaki odpad chce się sprzedać albo jaki chce się kupić. Dzięki aplikacji bez problemu znajdziesz odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Suwałkach.

Czy firma prowadząca skup tworzyw sztucznych w mieście Suwałki zapewnia również wywóz odpadów?

Wywozem najczęściej są objęte takie odpady jak: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki albo dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa o następujących symbolach: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i inne. Następnie większość firm przeprowadza utylizację lub recykling tworzyw sztucznych w Suwałkach.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Maria
Wśród recyklerów wyróżniamy się tym, że jesteśmy naprawdę dużą firmą. Myślałem już od dawna o tym, jak zyskać zleceniodawców. Nigdy jednak nie miałem na to dobrego pomysłu. Aż nie pojawiła się ta aplikacja. Teraz oszczędzamy czas na kontakty, a bardziej skupiamy się na pracy.
Sobiesław
Kupilem dużo nowego sprzętu do domu i dla rodzicow. Monterzy nie zabrali ze sobą nic, a wiec nagromadzilo się smieci. I to nie tylko makulatury. Apka pokazala gdzie mogę się tego pozbyć.
Toma
Transport odpadów to główna oś naszej działalności. Mamy 10 samochodów ciężarowych z kontenerami. Jako nieliczni w regionie posiadamy też samochody samozaładowcze. W WasteMaster wyszukujemy jeszcze więcej klientów od których odbieramy złom.
Krystian
Skupujemy auta na Śląsku. Są to auta w różnym stanie i wiemy, że klienci mają różne oczekiwania. Teraz to, na czym im zależy mogą zaznaczyć w WasteMaster i o wiele szybciej finalizujemy transakcję.
Antoni
Mamy w fabryce dużo stali [...]