Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Sulejówku

Cechy wpływające na podział odpadów.

Odpady te są śmieciami z syntetycznej materii organicznej. Same tworzywa sztuczne pozyskiwane są z gazu ziemnego, ropy naftowej albo celulozy. Cechuje je elastyczność oraz nie zardzewieją. Można je w dowolny sposób przetwarzać. Cechuje je sztywność i wytrzymałość, ale pod wpływem czynników pogodowych mogą się zniszczyć.

Korzystna oferta.

WasteMaster przedstawia atrakcyjne oferty odpadów tworzyw sztucznych. Użytkownicy mogą zobaczyć, jakie rodzaje odpadów są skupowane i ile wynosi cena za 1 kilogram odpadów. Jeśli realizowany jest recykling tworzyw sztucznych w Sulejówku, to jest to równie istotna informacja.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Sulejówku
ABS - akrylonitryl-butadien-styren
3000 kg
ABS PMMA, ABS PC, ABS PMMA, ABS PC, ABS czarny
Sztum
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
9500 kg
okna, PVC miekkie, tacki, tacki, profil okienny
Wejherowo
EPS - spieniany polistyren
400 kg
bloki EPS, Styropian, XPS, EPS - spieniany polistyren
Bydgoszcz
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
2500 kg
okna, odpad kablowy, PVC miekkie, profil okienny, PVC twarde, PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
Mińsk Mazowiecki
PET - politereftalan etylenu
1000 kg
PET - politereftalan etylenu, pasy bezpieczeństwa PET, przemiał PET, PET transpatenty, PET transpatenty, preformy PET
Kraśnik
PU / PUR - poliuretan
9500 kg
pianka PUR, pianka tapicerska, PU / PUR - poliuretan
Drezdenko
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Sulejówku
Wiązowna
Gran-plast
Wiązowna
PPHU GRAN-PLAST IRENA KRUSZEWSKA
Dębe Wielkie
EBEKO Sp. z o.o. Sp.K.
Wołomin
PPUH IMPERF S.C. Dariusz Szpański, Gabriel Staniec
Kobyłka
AGD PASTERSKI Sp. z o.o. Sp.K.
Warszawa
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Sulejówek
Inne, popularne kategorie odpadów

Podział odpadu w aplikacji WasteMaster.

Aplikacja WasteMaster odpady rozdziela na trzy główne kategorie. Są to: EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu). Osobno znajdują się odpady opakowaniowe. Użytkownicy mogą również samodzielnie wpisać w aplikacji, jaki odpad mają, dzięki czemu znajdą odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Sulejówku.

Tworzywa sztuczne podlegające utylizacji.

Utylizacja odpadów tworzyw sztucznych obejmuje te wyroby, które mają w składzie szkodliwy plastik i styropian. Plastikami tymi są polichlorek winylu i poliuretan. To one wydzielają szkodliwe substancje. Ciężko jest je recyklingować, dlatego należy je utylizować.

Oferty od zaufanych przedsiębiorców.

WasteMaster wystawia oferty od zaufanych przedsiębiorstw, przyjmujących odpady tworzyw sztucznych. Szczególną uwagę warto skierować na Liderów Rynku, którzy realizują też usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Sulejówek. Są to firmy mające na koncie ponad 300 udanych transakcji. Z nimi pewność udanej współpracy jest zagwarantowana.

Czy skup tworzyw stucznych w mieście Sulejówek obejmuje również wywóz odpadów?

Wywóz odpadów z tworzyw obejmuje często również: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki albo dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa o następujących symbolach: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i pozostałe, na przykład wielowarstwowe. Następnie większość firm przeprowadza utylizację lub recykling tworzyw sztucznych w Sulejówku.

Czy każda firma oferuje recykling tworzyw sztucznych w mieście Sulejówek?

Odpady można przeznaczyć do recyklingu specjalistycznym firmom, o ile nie mają w składzie szkodliwych dla środowiska naturalnego i człowieka substancji. Jeśli zaś ich skład jest niebezpieczny, należy je utylizować. O tym, gdzie wywozić odpady z tworzyw sztucznych można znaleźć informacje w aplikacji WasteMaster.

Koszt urzytkowania aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty w WasteMaster jest bezpłatne dla klientów indywidualnych. Firmy, które chcą poznać cennik za odpady, również mogą skorzystać z opcji nieodpłatnej. W dodatku mogą wybrać opcję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wówczas mają dostęp do wielu rozwiązań, pozwalających wypromować ich ofertę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Mikołaj
Zakładka „do kupienia” jest bardzo przejrzysta. Od razu wiedziałem, jakie oferty są dla mnie odpowiednie. To praktyczne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.
Bogumiła
W magazynie gromadzimy strasznie dużo śmieci. Nie byłem zadowolony z warunków skupu, jakie zaoferowano mi w najbliższym punkcie. W aplikacji znalazłem inne miejsce, też niedaleko. Warunki współpracy są wręcz idealne!
Natasza
Jeśli w moim sklepie raz na jakiś czas zebrałem dużo odpadów, to wiedziałem, że w najbliższym czasie będzie trzeba sporo czasu poświęcić na znalezienie firmy, która je zutylizuje. Teraz to nie problem. Dzięki WasteMaster nie muszę nigdzie dzwonić.
Liza
Zamykałem biznes w Polsce i miałem do sprzedaży sporo urządzeń: rozdrabniacze czy chwytaki do złomu do koparki. Wpisałem w wastemaster czego chcemy się pozbyć i w jakiej cenie. Od razu odezwali się do mnie zainteresowani ofertą przedsiębiorcy.
Mikołaj
600 recyklerów z całej Pol [...]