Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Nowym Targu

Oferty dotyczące odpadu.

WasteMaster prezentuje oferty odpadów tworzyw sztucznych, w jakich przede wszystkim podane są informacje na temat skupowanych rodzajów odpadów, co jest ważne dla użytkowników. Można też sprawdzić, czy w danej firmie możliwy jest recykling tworzyw sztucznych w Nowym Targu. Najważniejszą informacją dla klientów jest cena za 1 kilogram odpadów.

Charakterystyka tworzyw.

Odpady z syntetycznej materii organicznej mają w sobie elementy z gazu ziemnego, ropy naftowej lub celulozy. Są elastyczne i dlatego łatwo poddaje się je recyklingowi. Cechuje je sztywność i wytrzymałość, natomiast tracą te cechy pod wpływem czynników pogodowych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Nowym Targu
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
2500 kg
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu, okna, tacki, odpad kablowy, PVC miekkie, PVC miekkie
Boguszów-Gorce
SAN - styren-akrylonitryl
7500 kg
SAN - styren-akrylonitryl
Luboń
Tworzywa sztuczne - pozostałe
1500 kg
Opole
Tworzywa sztuczne - pozostałe
7500 kg
Biała Podlaska
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
5500 kg
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu, profil okienny, zlepy, PVC twarde, odpad kablowy, odpad kablowy
Grójec
PET - politereftalan etylenu
1000 kg
przemiał PET, Buteka PET, PET transpatenty, Buteka PET, tacka pet
Rawa Mazowiecka
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Nowym Targu
Nowy Targ
FCC PODHALE Sp. z o.o.
Myślenice
FPH EKOPOLDEX TOMASZ PODLODOWSKI
Sucha Beskidzka
SUROWCE WTÓRNE MONIKA CEREMUGA
Nowy Sącz
PUPH EKO SKORPION S.C. MAŁGORZATA WOJCIECHOWSKA, JAN WOJCIECHOWSKI
Kłaj
Zakłady Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
Kraków
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EKO-PLUS S. C. B. Stal, M. Stal
Nowy Targ
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie mogę znaleźć firmy oferujące recykling tworzyw sztucznych w mieście Nowy Targ?

Aplikacja WasteMaster dokładnie wskazuje, co należy zrobić z odpadami. Rozwiązania są dwa. Można je poddać procesowi recyklingu, kiedy mają w sobie surowce nadające się do dalszego zastosowania albo można je zutylizować, kiedy ich skład jest ryzykowny dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzi.

Koszty związane z aplikacją WasteMaster.

Jeżeli klienci indywidualni chcą wystawić ofertę w WasteMaster, to robią to nieodpłatnie. Przedsiębiorcy, których interesują ceny za odpady tworzyw, mogą również zaprezentować ofertę darmowo albo zdecydować się na wersję płatną 99 złotych miesięcznie. To zapewni im większą rozpoznawalność.

Odpady podlegające utylizacji.

Odpady z tworzyw sztucznych, jakie muszą być zutylizowane to przede wszystkim te, które zawierają groźny dla otoczenia i ludzi plastik. Są to polichlorek winylu i poliuretan Jeśli są spalane, to wydzielają groźne substancje, podobnie jak styropian. Dlatego nie zaleca się ich recyklingować.

Jak znaleźć firmy oferujące skup tworzyw sztucznych w Nowym Targu?

Skupem tworzyw sztucznych w Nowym Targu zajmują się pracownicy firm recyklingowych. Poza segregacją i przeróbką wykonywana jest też w tych miejscach utylizacja. Odbiór odpadów oferowany jest dla osób prywatnych i przedsiębiorców. We wszystkich skupach, tuż po odebraniu towaru odbywa się segregacja na grupy. Firmy zaprezentowane są w aplikacji WasteMaster.

Oferty od zaufanych przedsiębiorców.

WasteMaster wystawia oferty od zaufanych przedsiębiorstw, przyjmujących odpady tworzyw sztucznych. Szczególną uwagę warto skierować na Liderów Rynku, którzy realizują też usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Nowy Targ. Są to firmy mające na koncie ponad 300 udanych transakcji. Z nimi pewność udanej współpracy jest zagwarantowana.

Trzy kategorie odpadów w aplikacji WasteMaster.

EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu) to kategorie odpadów, wyróżnione w WasteMaster. Osobną kategorią są odpady opakowaniowe. Użytkownicy mogą też osobiście zaznaczyć, jakie mają odpady do skupu, dzięki czemu znajdą odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Nowym Targu.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Lucyna
Zaczynaliśmy prowadzić giełdę tworzyw z obawą, czy znajdziemy klientów. Teraz wiemy, że korzystając z wastemaster nie będziemy mieć z tym najmniejszych trudności.
Natalia
Zapewniam was o jednym: wystawienie odpadów jeszcze nigdy nie było aż tak proste. Parę kliknięć, dodanie zdjęć i już. Po kilku minutach na pewno można będzie wybrać ofertę sprzedaży albo osoby zainteresowane same się odezwą.
Helena
Fajnie że aplikacji nie muszę pobierać na telefon. Osobiście chciałem pozbyć się trochę śmieci i pewnie zniechęciłoby mnie to że jednorazowo muszę coś instalować.
Agata
Zbieramy odpady biodegradowalne osobno i nigdy nie miałem pojęcia, gdzie najlepiej będzie je oddać. Teraz się to zmieniło, bo uzupełniam w aplikacji co mam i od razu widzę, kto to zabierze.
Anita
Jako serwis sprzętu AGD ma [...]