Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Łomży

Czy każdy skup oferuje recykling tworzyw sztucznych w mieście Łomża?

Odpady bardzo często poddaje się recyklingowi. Dotyczy to wyrobów wolnych od szkodliwych substancji. Takie przekazywane są do specjalistycznych firm, natomiast kiedy w tworzywach sztucznych są substancje niepożądane, trzeba je zutylizować. Informacje o tym, gdzie to zrobić podane są w aplikacji WasteMaster.

Oferty dotyczące odpadu.

WasteMaster prezentuje oferty odpadów tworzyw sztucznych, w jakich przede wszystkim podane są informacje na temat skupowanych rodzajów odpadów, co jest ważne dla użytkowników. Można też sprawdzić, czy w danej firmie możliwy jest recykling tworzyw sztucznych w Łomży. Najważniejszą informacją dla klientów jest cena za 1 kilogram odpadów.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Łomży
PU / PUR - poliuretan
5500 kg
PU / PUR - poliuretan, pianka PUR, pianka tapicerska
Nowy Targ
PET - politereftalan etylenu
4000 kg
przemiał PET, pasy bezpieczeństwa PET, pasy bezpieczeństwa PET, preformy PET, PET transpatenty
Siemiatycze
PET - politereftalan etylenu
9500 kg
PET - politereftalan etylenu, płatki PET, płatki PET, pasy bezpieczeństwa PET, preformy PET, Buteka PET
Góra Kalwaria
PP - polipropylen
8500 kg
skrzynki, worki, big bag, rury, gilzy
Bielsk Podlaski
PP - polipropylen
2000 kg
gilzy, wiadra, wiadra, rury, big bag, PP - polipropylen
Karczew
ABS - akrylonitryl-butadien-styren
7000 kg
ABS szary, ABS czarny, ABS bezbarwny, ABS PC, ABS szary
Strzelce Krajeńskie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Łomży
Ostrołęka
PROSPRECO POLSKA Sp. z o.o.
Turość Kościelna
HERMES RECYCLING Sp. z o.o.
Brańszczyk
PAWEX PAWEŁ TRĘTOWSKI
Łochów
REPRO-PLAST Sp. z o.o.
Siemiatycze
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Wołomin
PPUH IMPERF S.C. Dariusz Szpański, Gabriel Staniec
Łomża
Inne, popularne kategorie odpadów

Koszt urzytkowania aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty w WasteMaster jest bezpłatne dla klientów indywidualnych. Firmy, które chcą poznać cennik za odpady, również mogą skorzystać z opcji nieodpłatnej. W dodatku mogą wybrać opcję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wówczas mają dostęp do wielu rozwiązań, pozwalających wypromować ich ofertę.

Oferty godnie uwagi.

Aplikacja WasteMaster skupia wyłącznie zaufane, rzetelne i terminowe firmy. W przypadku ofert obejmujących odbiór odpadów warto skupić się na firmach mających najkorzystniejsze ceny i podejmują się recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Łomża. Z pewnością dobrze będzie przekazać odpady Liderom Rynku, którzy cieszą się zaufaniem w branży.

Jakie odpady przyjmują firmy prowadzące skup tworzyw sztucznych w mieście Łomża?

Firmy przyjmują takie odpady jak: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki lub dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa o symbolice: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i pozostałe, na przykład wielowarstwowe. Następnie firm przeprowadzają recykling tworzyw sztucznych w Łomży lub jego utylizację.

Stosowany przez aplikację WasteMaster podział odpadu.

WasteMaster dzieli odpady na trzy główne grupy: EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu). Można też wyróżnić odpady opakowaniowe. Użytkownicy mogą też osobiście zaznaczyć, jakie mają odpady do skupu, dzięki czemu znajdą odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Łomży.

W których firmach jest skup tworzyw sztucznych w Łomży?

Skupem tworzyw sztucznych w Łomży przeważnie zajmują się profesjonalne skupy. W miejscach takich na początku klasyfikuje się odpady tworzyw sztucznych, a później klienci indywidualni lub przedsiębiorcy dowiadują się, jaką sumę otrzymają za odpady. Na życzenie realizowany jest odbiór od klienta. Informacje o skupach znaleźć można w aplikacji WasteMaster.

Odpady przeznaczone do utylizacji.

Odpady z tworzyw sztucznych przeznaczone do utylizacji to te, które mają w składzie szkodliwy dla zdrowia i otoczenia plastik i styropian. Plastik ten obejmuje wyroby zrobione z polichlorku winylu i poliuretanu. One, podobnie jak styropian nie nadają się do przetwarzania, są niebezpieczne dla środowiska naturalnego i dla zdrowia.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Mira
Co jakiś czas mam trochę odpadów do zutylizowania. Jako osoba fizyczna wybieram tylko kategorię, podkategorię i miejscowość. Firmy zainteresowane tym co mam same się do mnie zgłaszają. To bardzo wygodne.
Dominika
Bardzo podoba mi się to, że wszystkie odpady są tutaj pogrupowane. Dzięki temu jako właściciel skupu mogę szybko zorientować się w tym, czego potrzebuję i w parę chwil nawiązać kontakt ze sprzedającymi.
Wiola
W moim warsztacie nie trudno o katalizatory, filtry DPF i monolity z katalizatorów po przeróbkach. Chciałem przed sprzedażą zbadać wszystko spektometrem. W apce znalazłem firmę, która się tym zajmuje.
Kalina
Bardzo zależało mi na tym, żeby złom z terenu mojego zakładu firmy zajmujące się skupem odbierały same. Teraz nawet gdy nagromadzimy prawie tonę, to nie ma z tym problemu. Złomowiska same zgłaszają się przez aplikację.
Dominika
Moi rodzice remontowali dz [...]