Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Legnicy

Gdzie mogę znaleźć firmy oferujące recykling tworzyw sztucznych w mieście Legnica?

Aplikacja WasteMaster dokładnie wskazuje, co należy zrobić z odpadami. Rozwiązania są dwa. Można je poddać procesowi recyklingu, kiedy mają w sobie surowce nadające się do dalszego zastosowania albo można je zutylizować, kiedy ich skład jest ryzykowny dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzi.

Które firmy mają w swojej ofercie skup tworzyw sztucznych w Legnicy?

Skupem tworzyw sztucznych w Legnicy zajmują się firmy recyklingowe. W każdym takim miejscu najpierw odbywa się klasyfikacja tworzyw sztucznych, a dopiero później klienci indywidualni albo przedsiębiorcy dowiadują się, ile otrzymają za odpady. Może też być zrealizowany odbiór od klienta. Wiadomości o firmach i ich dokładne oferty podane są w WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Legnicy
ABS - akrylonitryl-butadien-styren
4500 kg
ABS PMMA, ABS przemiał, ABS bezbarwny, ABS czarny, ABS czarny, ABS - akrylonitryl-butadien-styren
Wieluń
EPS - spieniany polistyren
3000 kg
bloki EPS, Styropian, XPS
Strzelce Opolskie
TPE - elastomer termoplastyczny
8000 kg
TPE - elastomer termoplastyczny
Świnoujście
PET - politereftalan etylenu
5500 kg
PET - politereftalan etylenu, tacka pet, Buteka PET, PET transpatenty, płatki PET, pasy bezpieczeństwa PET
Trzebinia
PP - polipropylen
1500 kg
folia PP, rury, big bag, folia PP, rury
Kętrzyn
PA - poliamid
400 kg
PA 6, PA 66, poduszki powietrzne, poliamidy, ścinki rajstopowe
Namysłów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Legnicy
Jaroszów
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Środa Śląska
FBSERWIS S.A.
Polkowice
GESCRAP POLSKA Sp. z o.o.
Polkowice
POLCOPPER Sp. z o.o.
Rudna
AG-EKO GONERA ANETA
Żarów
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Legnica
Inne, popularne kategorie odpadów

Oferty w aplikacji WasteMaster.

Aplikacja WasteMaster prezentując oferty za odpady tworzyw sztucznych, pokazuje użytkownikom, jakiego rodzaju odpady odbiera dany skup oraz czy przeprowadza recykling tworzyw sztucznych w Legnicy. Można też zasugerować się ceną za 1 kilogram odpadów oraz sprawdzić, czy firma oferuje transport, gdy klienci mają sporo odpadów.

Charakterystyka oraz podział odpadu.

Aplikacja WasteMaster odpady rozdziela na: EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) oraz PVC (odpady z polichlorku winylu). Osobno umieszczono odpady opakowaniowe. Klienci mogą samodzielnie podać, jaki odpad mają przeznaczony do skupu albo jaki chcą zakupić. Dzięki temu aplikacja wskaże odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Legnicy.

Które odpady skup tworzyw sztucznych w mieście Legnica może odebrać?

Odbiór odpadów dotyczy często wyrobów, jakimi są: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki albo zlepy jednorodne. Firmy podkreślają, że przyjmują tworzywa z symboliką: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu), jak i te, które znajdują się poza klasyfikacją. Następnie firm przeprowadzają utylizację lub recykling tworzyw sztucznych w Legnicy.

Odpady nadające się do utylizacji.

Odpady z tworzyw sztucznych przeznaczone do utylizowania mają w składzie styropian, polichlorek winylu i poliuretan. Substancje takie wydzielają wiele szkodliwych substancji, źle wpływają na środowisko i są groźne dla zdrowia. Dlatego nie zaleca się ich przetwarzać.

Koszt urzytkowania aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty w WasteMaster jest bezpłatne dla klientów indywidualnych. Firmy, które chcą poznać cennik za odpady, również mogą skorzystać z opcji nieodpłatnej. W dodatku mogą wybrać opcję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wówczas mają dostęp do wielu rozwiązań, pozwalających wypromować ich ofertę.

Sprawdzone oferty w aplikacji.

Jeżeli w aplikacji WasteMaster jest zainteresowany usługą, taką jak skup odpadów to znajdziesz tylko rzetelne firmy, które realizują też usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Legnica. Atrakcyjne ceny, odbiór odpadów z posesji lub zakładu pracy – takimi propozycjami na pewno warto się sugerować. Szczególnie polecamy przyjrzeć się Liderom Rynku, o ile skupują ten typ odpadów, jaki posiadamy.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Sobiesława
Szef oczekiwał ode mnie optymalizacji gospodarką odpadami w naszej fabryce. Wiem, że rynek w regionie jest spory i znam doskonale zapotrzebowanie firmy. Bałam się, że nie dam rady. I wtedy pojawił się WasteMaster. Już wiem, że zadanie wykonam perfekcyjnie.
Miłosz
Wyposażyliśmy na nowo stację demontażu pojazdów i chcieliśmy się zareklamować nawet w całej Polsce. Umieszczenie oferty w wastemaster to był strzał w dziesiątkę!
Rafał
Potrzebowałem firmy, która zajmie się zdemontowaniem i rozbiórką konstrukcji metalowych. Chodziło o kilka zleceń. Nie wiedziałem, na kogo się zdecydować, jednak po przejrzeniu aplikacji wszystko było dla mnie prostsze.
Danuta
Mieliśmy dużo drewnianych odpadów. To coś normalnego w zakładzie meblarskim. Chciałem rozpocząć współpracę z firmą zajmującą się tylko tym. Zaznaczyłem, co mamy, nie musiałem nic nawet więcej robić. Firma chętna do współpracy znalazła się szybko.
Agnieszka
Mam duże doświadczenie w b [...]