Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Kołobrzegu

Trzy kategorie odpadów w aplikacji WasteMaster.

EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu) to kategorie odpadów, wyróżnione w WasteMaster. Osobną kategorią są odpady opakowaniowe. Użytkownicy mogą też osobiście zaznaczyć, jakie mają odpady do skupu, dzięki czemu znajdą odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Kołobrzegu.

Jak znaleźć skup tworzyw sztucznych w Kołobrzegu?

Skupem tworzyw sztucznych w Kołobrzegu szczyci się wiele firm z tej branży. Odbiór tworzyw realizowany jest wobec klientów prywatnych i klientów biznesowych. We wszystkich skupach, po odebraniu towaru ma miejsce segregacja na rodzaje odpadów. Lista wszystkich skupów podana jest w aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kołobrzegu
TPE - elastomer termoplastyczny
5000 kg
Kozienice
PET - politereftalan etylenu
1000 kg
Buteka PET, pasy bezpieczeństwa PET, płatki PET, tacka pet, pasy bezpieczeństwa PET
Lidzbark Warmiński
ABS - akrylonitryl-butadien-styren
700 kg
ABS PMMA, ABS bezbarwny, ABS szary, ABS PC, ABS bezbarwny
Kędzierzyn-Koźle
PC - poliwęglan
8000 kg
butle galonowe
Brzeszcze
TPE - elastomer termoplastyczny
6500 kg
Bytom
PU / PUR - poliuretan
5500 kg
PU / PUR - poliuretan, pianka PUR, pianka tapicerska
Łask
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Kołobrzegu
Koszalin
SURIMET E.Tankiewicz, W.Biegańska, M.Biegański Sp.J.
Biesiekierz
Hurt-Detal M-W Mirosław Woś
Świeszyno
FUH AL-EKO ANIELA REISKE
Koszalin
PRZEDSIĘBIORSTWO SUROWCÓW WTÓRNYCH Kędra Agnieszka Serafinko
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Połczyn-Zdrój
Łukasz Paszkowski ZPHU BRYKO-LAND
Kołobrzeg
Inne, popularne kategorie odpadów

Oferty odbioru.

W aplikacji WasteMaster oferty za odpady tworzyw sztucznych są opracowane dokładnie. Dlatego można sprawdzić, czy recykling tworzyw sztucznych w Kołobrzegu obejmuje tworzywa, jakie chcemy oddać. Widoczna jest również cena odpadów, zwykle za 1 kilogram. Warto wziąć pod uwagę to, czy w danej firmie oferowany jest transport.

Które odpady podlegają utylizacji.

Odpady z tworzyw sztucznych bezwzględnie wyznaczone do utylizowania to takie, które mają w składzie styropian, polichlorek winylu i poliuretan. Są to substancje, które podczas spalania wydzielają wiele szkodliwych substancji, bezpośrednio niekorzystnie wpływających na atmosferę oraz zdrowie ludzi.

Czy każdy skup oferuje recykling tworzyw sztucznych w mieście Kołobrzeg?

Odpady bardzo często poddaje się recyklingowi. Dotyczy to wyrobów wolnych od szkodliwych substancji. Takie przekazywane są do specjalistycznych firm, natomiast kiedy w tworzywach sztucznych są substancje niepożądane, trzeba je zutylizować. Informacje o tym, gdzie to zrobić podane są w aplikacji WasteMaster.

Cechy odpadów.

Są odpadami syntetycznej materii organicznej. Mogą być pozyskiwane na przykład z gazu ziemnego, ropy naftowej lub celulozy w wyniku polimeryzacji. Tworzywa sztuczne zaliczają się do elastycznych i odpornych na rdzewienie. Są powszechnie poddawane recyklingowi. Wyróżnia je sztywność i wytrzymałość, aczkolwiek pod wpływem warunków atmosferycznych się zużywają.

Koszty związane z aplikacją WasteMaster.

Jeżeli klienci indywidualni chcą wystawić ofertę w WasteMaster, to robią to nieodpłatnie. Przedsiębiorcy, których interesują ceny za odpady tworzyw, mogą również zaprezentować ofertę darmowo albo zdecydować się na wersję płatną 99 złotych miesięcznie. To zapewni im większą rozpoznawalność.

Czy skup tworzyw stucznych w mieście Kołobrzeg obejmuje również wywóz odpadów?

Wywóz odpadów z tworzyw obejmuje często również: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki albo dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa o następujących symbolach: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i pozostałe, na przykład wielowarstwowe. Następnie większość firm przeprowadza utylizację lub recykling tworzyw sztucznych w Kołobrzegu.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Violetta
Nie ma znaczenia, jakie masz odpady. Aplikacja bardzo się przydaje. Również nasz rynek jest coraz bardziej zdominowany przez nowoczesne technologie. A WasteMaster stanowi na to doskonałą odpowiedź.
Daniela
Prowadzę serwis telefonów i laptopów. Praktycznie każdego dnia zbieram sporo podzespołów ze sprzętów. Cieszę się, że aplikacja pomogła mi znaleźć kontrahentów, którzy na korzystnych dla mnie warunkach terminowo wszystko utylizują.
Monika
W moim warsztacie nie trudno o katalizatory, filtry DPF i monolity z katalizatorów po przeróbkach. Chciałem przed sprzedażą zbadać wszystko spektometrem. W apce znalazłem firmę, która się tym zajmuje.
Gustaw
Jesteśmy dużym zakładem i wobec WasteMaster mieliśmy spore oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję, że wybraliśmy takie narzędzie do kontaktów z klientami oraz zaprezentowania własnej oferty.
Karina
Jestem przekonany, że apli [...]