Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Hajnówce

Gdzie odbywa się recykling tworzyw sztucznych w mieście Hajnówka?

Odpady przeznaczone są do dalszej obróbki w specjalistycznych firmach, kiedy tylko nie mają w składzie szkodliwych dla otoczenia i człowieka substancji. W innym przypadku, są one poddawane utylizacji. O tym, gdzie przekazać tego typu odpady można dowiedzieć się z aplikacji WasteMaster.

Wytwarzanie odpadu.

Są odpadami z syntetycznej materii organicznej. Tworzywa sztuczne pozyskuje się z gazu ziemnego, ropy naftowej albo celulozy. Są elastyczne i nie zardzewieją. Dlatego też da się je przetwarzać. Są sztywne i wytrzymałe, natomiast na skutek działania czynników pogodowych mogą się zniszczyć.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Hajnówce
PP - polipropylen
5000 kg
worki, wiadra, skrzynki, zderzaki, folia PP
Łańcut
Tworzywa sztuczne - pozostałe
9500 kg
Plewiska
PC - poliwęglan
2000 kg
PC - poliwęglan, butle galonowe
Wronki
PET - politereftalan etylenu
9000 kg
przemiał PET, płatki PET, przemiał PET, pasy bezpieczeństwa PET, Buteka PET, PET - politereftalan etylenu
Oświęcim
PA - poliamid
500 kg
PA - poliamid, PA 6, PA 66, poduszki powietrzne, poliamidy, ścinki rajstopowe
Brwinów
PET - politereftalan etylenu
300 kg
przemiał PET, pasy bezpieczeństwa PET, Buteka PET, Buteka PET, płatki PET
Zielonka
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Hajnówce
Turość Kościelna
HERMES RECYCLING Sp. z o.o.
Siemiatycze
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Zalesie
Daniel Czyżak EAST-ECO
Adamki
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH W ADAMKACH K. RADZYNIA PODLASKIEGO Sp. z o.o.
Łochów
REPRO-PLAST Sp. z o.o.
Brańszczyk
PAWEX PAWEŁ TRĘTOWSKI
Hajnówka
Inne, popularne kategorie odpadów

Sprawdzone oferty w aplikacji.

Jeżeli w aplikacji WasteMaster jest zainteresowany usługą, taką jak skup odpadów to znajdziesz tylko rzetelne firmy, które realizują też usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Hajnówka. Atrakcyjne ceny, odbiór odpadów z posesji lub zakładu pracy – takimi propozycjami na pewno warto się sugerować. Szczególnie polecamy przyjrzeć się Liderom Rynku, o ile skupują ten typ odpadów, jaki posiadamy.

Odpady wymagające utylizacji.

Odpady z tworzyw sztucznych, jakie wymagają utylizacji to przede wszystkim takie, które mają w składzie szkodliwy plastik i styropian. Najwięcej kontrowersji wśród tworzyw sztucznych wzbudzają polichlorek winylu i poliuretan. To one podczas spalania wydzielają groźne substancje. Podobnie jak styropian, który ciężko jest poddać recyklingowi.

Oferty dotyczące odpadu.

WasteMaster prezentuje oferty odpadów tworzyw sztucznych, w jakich przede wszystkim podane są informacje na temat skupowanych rodzajów odpadów, co jest ważne dla użytkowników. Można też sprawdzić, czy w danej firmie możliwy jest recykling tworzyw sztucznych w Hajnówce. Najważniejszą informacją dla klientów jest cena za 1 kilogram odpadów.

Gdzie znajdę firmy oferujące skup tworzyw sztucznych w Hajnówce?

Poszukujesz firmy, która zajmuje się skupem tworzyw sztucznych w Hajnówce? W aplikacji WasteMaster znajdziesz informacje o tym, czy oferowany jest od razu odbiór oraz w jaki sposób odbywa się segregacje na rodzaje odpadów z tej kategorii. Oferty wystosowane są do klientów prywatnych i klientów biznesowych.

Koszt korzystania z aplikacji.

Wystawienie oferty w aplikacji WasteMaster jest nieodpłatne dla klientów prywatnych. Przedsiębiorcy, których interesuje cennik za odpady, mogą wystawić ofertę również bezpłatnie. Dodatkowo mogą wybrać opcję płatną, 99 złotych miesięcznie, aby mieć wgląd do większej liczby funkcjonalności.

Charakterystyka oraz podział odpadu w aplikacji WasteMaster.

Użytkownicy aplikacji WasteMaster mogą zauważyć, że odpady podzielone są na trzy grupy: EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu). Osobno sklasyfikowano odpady opakowaniowe. Każdy może też osobiście podać, jakie ma odpady, jeśli nie są dopasowane zakresem do aplikacji, dzięki czemu skontaktuje się odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Hajnówce.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Henryka
Zaczynaliśmy prowadzić giełdę tworzyw z obawą, czy znajdziemy klientów. Teraz wiemy, że korzystając z wastemaster nie będziemy mieć z tym najmniejszych trudności.
Dominika
Chciałem zacząć inwestować w swoje złomowisko tak samo jak przed pandemią. Potrzebowałem na to funduszy, czyli nowych klientów. I wiedziałem, że muszę ich pozyskać szybko. Cieszę się, że właśnie pojawił się WasteMaster i o nic nie musiałem się martwić.
Tymon
Miałem dużo złomu do zaoferowania i absolutnie nie chciałem być na tym stratny. Niestety, już nie raz się tak zdarzyło. Dlatego cieszę się, że korzystając z aplikacji więcej nie muszę się takimi rzeczami przejmować.
Rozalia
Wystawienie oferty skupu złomu zajmuje dosłownie kilka sekund. Nie ma portalu, jaki mógłby z tym konkurować. Fajne jest też to, że mogę cofnąć ofertę jeśli się pomylę. WasteMaster to przyjazna aplikacja.
Bronisława
Wiedziałam, że z wywozu zł [...]