Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Czechowicach-Dziedzicach

Wytwarzanie odpadu.

Są odpadami z syntetycznej materii organicznej. Tworzywa sztuczne pozyskuje się z gazu ziemnego, ropy naftowej albo celulozy. Są elastyczne i nie zardzewieją. Dlatego też da się je przetwarzać. Są sztywne i wytrzymałe, natomiast na skutek działania czynników pogodowych mogą się zniszczyć.

Zaufane ofery w aplikacji.

Korzystając z aplikacji WasteMaster w celu skorzystania z usługi, jaką jest skup odpadów, można znaleźć wyłącznie rzetelne firmy. Jeśli firmy oferują odbiór odpadów z posesji lub zakładu pracy i atrakcyjne ceny za recykling, to dobrze będzie się na nich skoncentrować. Warto zwrócić uwagę czy firma posiada usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Czechowice-Dziedzice. Z pewnością można liczyć na Liderów Rynku, mających na koncie ponad 300 pomyślnych transakcji.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Czechowicach-Dziedzicach
EPS - spieniany polistyren
6500 kg
bloki EPS, Styropian, XPS, EPS - spieniany polistyren
Szydłowiec
SAN - styren-akrylonitryl
9500 kg
SAN - styren-akrylonitryl
Świdwin
TPE - elastomer termoplastyczny
9000 kg
Hrubieszów
SAN - styren-akrylonitryl
5500 kg
SAN - styren-akrylonitryl
Złotów
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
7000 kg
profil okienny, PVC twarde, okna, karty płatnicze, odpad kablowy
Brwinów
Tworzywa sztuczne - pozostałe
300 kg
Tworzywa sztuczne - pozostałe
Gdańsk
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Czechowicach-Dziedzicach
Czechowice-Dziedzice
EUROGLASS Marian Pokusa
Międzyrzecze Górne
SANIT-TRANS Sp. z o.o.
Rudołtowice
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PRODREX-POLAND Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
PHU BIEL-MET Wojciech Owczarz
Bielsko Biała
SUEZ BIELSKO-BIAŁA S.A.
Kobiernice
WŁADYKA KRZYSZTOF FH-U. PW TT
Czechowice-Dziedzice
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy każda firma oferuje recykling tworzyw sztucznych w mieście Czechowice-Dziedzice?

Odpady można przeznaczyć do recyklingu specjalistycznym firmom, o ile nie mają w składzie szkodliwych dla środowiska naturalnego i człowieka substancji. Jeśli zaś ich skład jest niebezpieczny, należy je utylizować. O tym, gdzie wywozić odpady z tworzyw sztucznych można znaleźć informacje w aplikacji WasteMaster.

Które odpady podlegają utylizacji.

Odpady z tworzyw sztucznych bezwzględnie wyznaczone do utylizowania to takie, które mają w składzie styropian, polichlorek winylu i poliuretan. Są to substancje, które podczas spalania wydzielają wiele szkodliwych substancji, bezpośrednio niekorzystnie wpływających na atmosferę oraz zdrowie ludzi.

Oferty na odbiór.

Przeglądając w aplikacji WasteMaster oferty za odpady tworzyw sztucznych, warto sprawdzić, czy recykling tworzyw sztucznych w Czechowicach-Dziedzicach obejmuje tworzywa, jakie posiadamy. Warto też sugerować się ceną za 1 kilogram odpadów. Aplikacja wskazuje również, które spośród firm uwzględniają transport odpadów od klienta.

W jaki sposób znaleźć skup tworzyw sztucznych w Czechowicach-Dziedzicach?

Firmy zajmujące się skupem tworzyw sztucznych w Czechowicach-Dziedzicach można znaleźć w aplikacji WasteMaster. Oferują one usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Skupy odbierają odpady od klienta, a następnie, w siedzibie firmy segregują je pod kątem konkretnych grup.

Które odpady przyjmie skup tworzyw sztucznych w mieście Czechowice-Dziedzice?

Odpady przyjmowane to: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki lub dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa z symboliką: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i pozostałe, na przykład wielowarstwowe. Następnie firm przeprowadzają recykling tworzyw sztucznych w Czechowicach-Dziedzicach lub jego utylizację.

Koszt przeglądu ofert w aplikacji WasteMaster.

Klienci prywatni zainteresowani cenami za odpady zawsze mogą sprawdzać oferty nieodpłatnie. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z takiego rozwiązania, jak i mogą zdecydować się na wersję płatną, aby mieć dostęp do wielu korzystnych rozwiązań. Wówczas opłata wynosi 99 złotych miesięcznie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Gerarda
Prowadzimy skup samochodów ciężarowych. Ceny wyznaczmy indywidualnie. Chcieliśmy to jakoś dobrze zareklamować i cieszy nas to, że mogliśmy to zrobić w aplikacji gromadzącej zainteresowanych z całego kraju.
Ada
Jako jedyna firma w mieście odbieramy odpady od klientów. Odkąd działa Wastemaster nie narzekamy na brak zleceń. Mało tego, wszyscy zaczęli się bardziej interesować naszą ofertą.
Albert
Niestety nie dopilnowałem w terminie obowiązku składowania odpadów. Wiedziałem, że będę musiał ponieść konsekwencje. W WasteMaster od razu sprawdziłem, ile będzie wynosić opłata produktowa. Ta aplikacje naprawdę się przydaje.
Aga
Szukaliśmy kogoś, z kim będziemy mogli współpracować w długoterminowym wymiarze, oddając złom różnego typu: od elektrośmieci po bioodpady. Skorzystaliśmy z aplikacji i już mieliśmy to z głowy.
Wiola
Miałem dużo złomu do zaofe [...]