Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Chrzanowie

Korzystna oferta.

WasteMaster przedstawia atrakcyjne oferty odpadów tworzyw sztucznych. Użytkownicy mogą zobaczyć, jakie rodzaje odpadów są skupowane i ile wynosi cena za 1 kilogram odpadów. Jeśli realizowany jest recykling tworzyw sztucznych w Chrzanowie, to jest to równie istotna informacja.

Czy każda firma oferuje recykling tworzyw sztucznych w mieście Chrzanów?

Odpady można przeznaczyć do recyklingu specjalistycznym firmom, o ile nie mają w składzie szkodliwych dla środowiska naturalnego i człowieka substancji. Jeśli zaś ich skład jest niebezpieczny, należy je utylizować. O tym, gdzie wywozić odpady z tworzyw sztucznych można znaleźć informacje w aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Chrzanowie
PP - polipropylen
3500 kg
gilzy, zlepy PP, worki, gilzy, rury, PP - polipropylen
Łęczna
PET - politereftalan etylenu
1000 kg
tacka pet, przemiał PET, preformy PET, przemiał PET, tacka pet, PET - politereftalan etylenu
Nysa
EPS - spieniany polistyren
6000 kg
bloki EPS, Styropian, XPS, EPS - spieniany polistyren
Wadowice
PC - poliwęglan
3500 kg
PC - poliwęglan, butle galonowe
Koło
ABS - akrylonitryl-butadien-styren
4000 kg
ABS szary, ABS bezbarwny, ABS PC, ABS PC, ABS bezbarwny
Siemianowice Śląskie
TPE - elastomer termoplastyczny
5000 kg
TPE - elastomer termoplastyczny
Niepołomice
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Chrzanowie
Libiąż
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EKO-RECYKLING Sp. z o.o.
Jaworzno
DAN PLAST RECYKLING S.C. Bartosz Czagan, Łukasz Wiśniewski
Jaworzno
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Chełmek
RECOVERY GREEN RECYCLING Sp. z o.o.
Imielin
RG RECYKLING Sp. z o.o.
Zator
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Chrzanów
Inne, popularne kategorie odpadów

Stosowany przez aplikację WasteMaster podział odpadu.

WasteMaster dzieli odpady na trzy główne grupy: EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu). Można też wyróżnić odpady opakowaniowe. Użytkownicy mogą też osobiście zaznaczyć, jakie mają odpady do skupu, dzięki czemu znajdą odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Chrzanowie.

Sprawdzone oferty w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster wszystkie oferty obejmujące skup odpadów są godne zaufania. Wystawcy proponują odbiór odpadów z posesji albo z miejsca pracy oraz wysokie ceny za odpady. Warto zwrócić uwagę czy firma posiada usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Chrzanów. Szczególnie korzystnie wyglądają propozycje od Liderów Rynku.

Koszt wystawiania ofert w aplikacji WasteMaster.

W WasteMaster klienci indywidualni wystawiają oferty bezpłatnie. Firmy chcące pozbyć się odpadów, również mogą to zrobić darmowo. Aczkolwiek, przedsiębiorcy mogą też skorzystać z opcji dodatkowej, czyli zdecydować się na opcję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wtedy mogą bardziej promować swoją ofertę na tle konkurencji.

Odpady wymagające utylizacji.

Odpady z tworzyw sztucznych, jakie wymagają utylizacji to przede wszystkim takie, które mają w składzie szkodliwy plastik i styropian. Najwięcej kontrowersji wśród tworzyw sztucznych wzbudzają polichlorek winylu i poliuretan. To one podczas spalania wydzielają groźne substancje. Podobnie jak styropian, który ciężko jest poddać recyklingowi.

Czy skup tworzyw stucznych w mieście Chrzanów obejmuje również wywóz odpadów?

Wywóz odpadów z tworzyw obejmuje często również: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki albo dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa o następujących symbolach: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i pozostałe, na przykład wielowarstwowe. Następnie większość firm przeprowadza utylizację lub recykling tworzyw sztucznych w Chrzanowie.

Jak znaleźć skup tworzyw sztucznych w Chrzanowie?

Skupem tworzyw sztucznych w Chrzanowie zajmują się firmy recyklingowe. Dla klientów dostępna jest też usługa utylizacji. Na odbiór odpadów tworzyw sztucznych mogą liczyć osoby prywatne i przedsiębiorcy. W każdym skupie tuż po odebraniu towaru odbywa się segregacja na konkretne grupy. Firmę wybrać można, posiłkując się informacjami zawartymi w aplikacji WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Jerzy
Chciałem zacząć inwestować w swoje złomowisko tak samo jak przed pandemią. Potrzebowałem na to funduszy, czyli nowych klientów. I wiedziałem, że muszę ich pozyskać szybko. Cieszę się, że właśnie pojawił się WasteMaster i o nic nie musiałem się martwić.
Bogumił
Słyszałam, że WasteMaster ma być przetłumaczona na inne języki. To świetne info! Współpracujemy również z klientami z zagranicy i jestem pewna, że teraz lista kontrahentów się poszerzy, a dotychczasowi klienci docenią funkcjonalności narzędzia.
Irena
Słyszałam, że WasteMaster ma być przetłumaczona na inne języki. To świetne info! Współpracujemy również z klientami z zagranicy i jestem pewna, że teraz lista kontrahentów się poszerzy, a dotychczasowi klienci docenią funkcjonalności narzędzia.
Szymon
Jako serwis sprzętu AGD mamy sporo odpadów ze sprzętów zamawianych dla klientów. Papier, plastik, elementy metalowe. Jest tego mnóstwo. Szukaliśmy kogoś, kto zajmie się pośrednictwem w obrocie odpadami. WasteMaster szybko wskazał kompetentną osobę w okolicy.
Leokadia
Wymienialiśmy w firmie okn [...]