Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Tczewie

Ceny w aplikacji WasteMaster.

Skupy odpadów nie mają odgórnie ustalonej ceny za ten typ materiału. Dlatego w aplikacji WasteMaster warto porównać równocześnie kilka ofert. Jest to możliwe i nie trzeba poświęcać dużo czasu na to, aby wybrać najlepszy skup oferujący utylizację odpadów drewnianych w mieście Tczew. Różnice cenowe wynikają z ilości przekazywanych odpadów oraz z tego, jaka jest ich wartość recyklingowa.

Klasyfikacja drewna.

Odpady dzielimy na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz na odpady drewniane z rozbiórek. Firmy świadczące odbiór możesz sprawdzić w WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Tczewie
Drewno budowlane
2500 kg
deski, szaluki
Zakopane
Drewno budowlane
3000 kg
deski, szaluki, Drewno budowlane
Wronki
Drewno poprodukcyjne
3500 kg
Mrągowo
Drewno poprodukcyjne
8500 kg
Drewno poprodukcyjne
Lublin
Drewno odpady wielkogabarytowe
2500 kg
Drewno odpady wielkogabarytowe, meble, zabudowy
Chojnice
Drewno pozostałe
8500 kg
Augustów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Tczewie
Gdańsk
PW OLMAR POLAŃSKI WOJCIECH
Tychnowy
GRAN-POL SOBCZYK MICHAŁ
Gołubie
Zbierający nr 3 S.A. (konto niepotwierdzone)
Grudziądz
SURIMET E.Tankiewicz, W.Biegańska, M.Biegański Sp.J.
Rekowo
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW SIERZNO Sp. z o.o.
Łabiszyn
PARTNERS Sp. z o.o. Sp.K.
Tczew
Inne, popularne kategorie odpadów

Koszt korzystania z aplikacji WasteMaster.

Klienci indywidualni, którzy chcą dodać ofertę odpadów do aplikacji WasteMaster, mogą to zrobić bezpłatnie. Właściciele tartaków i innych firm, zamierzający przekazać wyroby na skup do utylizacji odpadów drewnianych w Tczewie, mogą to zrobić darmowo albo wybrać opcję za 99 złotych miesięcznie i mieć dostęp do licznych funkcjonalności.

Dlaczego odpady oddaje się do recyklingu odpadów drewnianych w mieście Tczew?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Tczew przetwarza głównie ścinki i zrębki. Można je wykorzystywać jako materiał grzewczy, dekoracyjny lub odżywczy. Tego typu odpady sprawdzają się też w produkcji mebli albo do wykonywania konstrukcji. Zastosowanie odpadów drzewnych jest szerokie, wobec czego obejmuje również rolnictwo.

Odrębne klasyfikacje odpadu.

Odpady każdy skup precyzyjnie klasyfikuje odrębnie. Do grupy tej nie można zaliczyć wyrobów, w jakich drewno zmieszane jest z innego rodzaju materiałami. Są to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster podaje, co wlicza się do odpadów, a czego do skupów przekazywać nie należy.

Jakie czynniki wpływają na cenę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Tczew?

Skup odpadów uzależnia cenę zawsze od trzech głównych czynników: rodzaju drewna, ilości odpadów oraz dalszych możliwości wykorzystania materiału po obróbce. Dokładne informacje na ten temat umieściliśmy w aplikacji WasteMaster.

Skup przyjmujący drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Tczewie oferowana jest przez specjalistyczne firmy. Przyjmowane są ścinki oraz większe materiały, jakie powstają na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od klientów biznesowych. Obsługa w formie stałej oferowana jest tartakom. Polega ona na regularnym odbiorze odpadów z drewna albo podstawieniu kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.

Jakie firmy realizują recykling odpadów drewnianych w Tczewie?

Za skup odpowiadają firmy zajmujące się odbiorem odpadów, jakie następnie można wykorzystać w przemyśle. Są to też firmy dostarczające klientom materiały drzewne po wycince i obróbce w tartakach. Firmy te zajmują się zarówno skupem odpadów, jak i sprzedażą produktów drzewnych po obróbce.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Alina
Zaczynaliśmy prowadzić giełdę tworzyw z obawą, czy znajdziemy klientów. Teraz wiemy, że korzystając z wastemaster nie będziemy mieć z tym najmniejszych trudności.
Sandra
Jesteśmy dużym zakładem i wobec WasteMaster mieliśmy spore oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję, że wybraliśmy takie narzędzie do kontaktów z klientami oraz zaprezentowania własnej oferty.
Sonia
Jakoś nie chciało mi się wierzyć, że kiedy będę mieć WasteMaster to klienci sami będą się do nas odzywać. Moje zdumienie było ogromne, kiedy już w pierwszy dzień mieliśmy sporo interesantów.
Irwin
Miałem nagromadzone większe ilości aluminium, ołowiu i cynku. Zależało mi na tym, by otrzymać za wszystko dobrą cenę. Korzystając z wm miałem wgląd do różnych ofert i mogłem je ze sobą porównać. To było opłacalne.
Anita
Transport odpadów to główn [...]