Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Prudniku

Co uwzględnia stawka za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Prudnik?

Cennik odpadów obejmuje trzy najważniejsze czynniki. Po pierwsze, brany jest w skupach pod uwagę rodzaj oddawanego drewna. Liczy się również ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania już po obróbce. O wszystkim informujemy w aplikacji WasteMaster.

Klasyfikacja drewna.

Odpady dzielimy na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz na odpady drewniane z rozbiórek. Firmy świadczące odbiór możesz sprawdzić w WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Prudniku
Drewno budowlane
700 kg
deski, szaluki, Drewno budowlane
Wieluń
Drewno opakowaniowe
4500 kg
bębny, palety, skrzynie
Choszczno
Drewno pozostałe
5500 kg
Tychy
Drewno poprodukcyjne
7000 kg
Drewno poprodukcyjne
Libiąż
Drewno zielone / kłącza
8000 kg
Drewno zielone / kłącza, gałęzie, karpy, zrzyny
Mrągowo
Drewno pozostałe
6000 kg
Piastów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Prudniku
Strzelce Opolskie
SILVA Sp. z o.o.
Wodzisław Śląski
EUROPE PACKING SERVICE CENTER Sp. z o.o.
Kamieniec Wrocławski
KORONA S.C. ZBIGNIEW STĘPIEŃ, LESZEK DRYGAJŁO, ANNA STĘPIEŃ
Ząbki
WasteMaster Developer sp. z o.o.
Bytom
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE VERSO Sp. z o.o.
Chorzów
Suez Starol
Prudnik
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak wykorzystywane są materiały uzyskane w trakcie recyklingu odpadów drewnianych w mieście Prudnik?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Prudnik dotyczy głównie ścinek i zrębków. Można je wykorzystywać jako materiał grzewczy, dekoracyjny lub odżywczy w ogrodnictwie. Odpady po wycince i obróbce tartacznej mogą być też używane do produkcji mebli lub konstrukcji dowolnego typu. Zastosowanie odpadów drzewnych jest szerokie. Mogą być też użyte do zasilania upraw rolniczych, czy jako podściółka dla zwierząt.

Firmy skupujące drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Prudniku realizowana jest przez specjalistyczne firmy. Przyjmowane są ścinki oraz większe materiały, jakie powstają na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od klientów biznesowych. Obsługa w formie stałej oferowana jest tartakom. Polega ona na regularnym odbiorze odpadów z drewna albo podstawieniu kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.

Ceny w aplikacji WasteMaster.

Skupy odpadów nie mają odgórnie ustalonej ceny za ten typ materiału. Dlatego w aplikacji WasteMaster warto porównać równocześnie kilka ofert. Jest to możliwe i nie trzeba poświęcać dużo czasu na to, aby wybrać najlepszy skup oferujący utylizację odpadów drewnianych w mieście Prudnik. Różnice cenowe wynikają z ilości przekazywanych odpadów oraz z tego, jaka jest ich wartość recyklingowa.

Rodzaje kont oraz koszty z tym związane.

Klienci indywidualni zamierzający dodać ofertę odpadów do aplikacji WasteMaster zawsze robią to bezpłatnie. Właściciele tartaków i innych przedsiębiorstw, chcący przekazać wyroby na skup do utylizacji odpadów drewnianych w Prudniku, mogą to zrobić darmowo lub zdecydować się na opcję za 99 złotych miesięcznie i mieć wgląd do wielu funkcjonalności.

Podział odpadu.

Recykling odpadów drewnianych w Prudniku obejmuje takie odpady jak trociny i zrębki z tartaków. Wśród drewnianych odpadów wyróżnia się też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drewno porozbiórkowe.

Materiały nienadające się do skupu.

Do odpadów tej kategorii nie zalicza się wyrobów, w jakich drewno zmieszane jest z innymi surowcami. Będą to: drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Za pośrednictwem aplikacji WasteMaster można sprawdzić, co zalicza się do odpadów i gdzie dokładnie takie skupy działają.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Paulina
Zakładka „do kupienia” jest bardzo przejrzysta. Od razu wiedziałem, jakie oferty są dla mnie odpowiednie. To praktyczne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.
Danuta
Pierwszy raz spotykam się z aplikacją, jaka jest dopasowana w 100% do użytkownika. Pracowałam w wielu biurach i nigdy wcześniej żadne narzędzie nie było tak przyjazne i skuteczne. Polecam wszystkim z branży!
Gerarda
W naszej fabryce często mamy tak zwane trudne odpady. Często nie wiemy, co z nimi zrobić. Mamy za to do wykorzystania aplikację dzięki jakiej kontrahenci sami się zgłaszają. Polecamy WasteMaster!
Gustaw
Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.
Jacek
Moja praca jest specyficzn [...]