Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Nysie

Podział odpadów w aplikacji WasteMaster.

Odpady z tej kategorii nie obejmują wyrobów, w jakich drewno pomieszane jest z innymi materiałami. Będą to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster wskazuje, co wlicza się do grupy odpadów i na tej podstawie użytkownicy mogą wywnioskować, czego do skupu przekazywać nie należy.

Grupy odpadu.

Grupy, na jakie dzieli się odpady drewniane to: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz odpady drewniane z rozbiórek. Wybierz w aplikacji WasteMaster, gdzie chcesz konkretnie zgłosić odbiór odpadów.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Nysie
Drewno odpady wielkogabarytowe
7000 kg
meble, zabudowy, Drewno odpady wielkogabarytowe
Dąbrowa Górnicza
Drewno budowlane
5000 kg
deski, szaluki
Żuromin
Drewno zielone / kłącza
4500 kg
gałęzie, karpy, zrzyny
Choszczno
Drewno budowlane
4000 kg
deski, szaluki
Tczew
Drewno opakowaniowe
7500 kg
bębny, palety, skrzynie, Drewno opakowaniowe
Rawa Mazowiecka
Drewno pozostałe
6500 kg
Gniezno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Nysie
Strzelce Opolskie
SILVA Sp. z o.o.
Kamieniec Wrocławski
KORONA S.C. ZBIGNIEW STĘPIEŃ, LESZEK DRYGAJŁO, ANNA STĘPIEŃ
Ząbki
WasteMaster Developer sp. z o.o.
Wrocław
SUEZ ZACHÓD Sp. z o.o.
Wodzisław Śląski
EUROPE PACKING SERVICE CENTER Sp. z o.o.
Bytom
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE VERSO Sp. z o.o.
Nysa
Inne, popularne kategorie odpadów

Skupy nabywające drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Nysie obejmuje odbiór drobnych ścinek, ale też większych elementów, powstających z obróbki drewna. Do skupów drewno mogą oddawać klienci indywidualni oraz właściciele tartaków. Dla drugiej grupy oferowana jest obsługa stała. WasteMaster wskazuje, gdzie warto się skierować.

Które firmy realizują recykling odpadów drewnianych w Nysie?

Odbiór odpadów proponowany jest w firmach zajmujących się odbiorem odpadów do dalszego zastosowania w przemyśle. Firmy dostarczają klientom materiały drzewne po wycince i obróbce w tartakach. Zajmują się one zarówno skupem, jak i sprzedażą produktów już po recyklingu.

Ceny umieszczone w aplikacji.

Aplikacja WasteMaster pozwala porównać równocześnie ceny w kilku skupach. Jest to praktyczne, ponieważ nie ma jednego obowiązującego cennika, a w kilka minut można wybrać najlepszą firmę oferującą utylizację odpadów drewnianych w mieście Nysa. Różnice cenowe uzależnione są od ilości odpadów oraz ich wartości na rynku obrotu odpadami.

Po co oddaje się odpady do recyklingu odpadów drewnianych w mieście Nysa?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Nysa dotyczy w znacznym stopniu ścinek i zrębków. Można je wykorzystywać jako materiał grzewczy, dekoracyjny albo odżywczy w ogrodnictwie. Po wycince i obróbce tartacznej mogą być wykorzystane do produkcji mebli albo konstrukcji różnego rodzaju. Zastosowanie odpadów drzewnych obejmuje podporę dla upraw rolniczych lub bycie podściółką dla zwierząt.

Odpady nadające się do skupu.

Recykling odpadów drewnianych w Nysie jest skierowany głównie do tartaków produkujących trociny i zrębki. Skupowane są także: palety i skrzynie drewniane, stare meble z drewna, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski i drzewo z rozbiórek. Każdy skup złomu podaje własną klasyfikację.

Jakie czynniki wpływają na cenę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Nysa?

Skup odpadów uzależnia cenę zawsze od trzech głównych czynników: rodzaju drewna, ilości odpadów oraz dalszych możliwości wykorzystania materiału po obróbce. Dokładne informacje na ten temat umieściliśmy w aplikacji WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Marzena
W aplikacji jest aż 20 kategorii odpadów, dlatego nie miałem trudności z odpowiednim dopasowaniem tego, co mam. Szybko pozbyłem się złomu i innych odpadów.
Ilona
Zajmujemy się na co dzień sprzątaniem klatek schodowych. Wiąże się to z tym, że często mamy dużo odpadów różnego typu. Teraz, wystarczy że zrobimy im zdjęcia, a aplikacja sama wskazuje, gdzie mamy je przekazać J
Bogna
Patrząc na to, jak już nowocześnie prezentuje się aplikacja WasteMaster mogę tylko czekac na dalszy rozwój i pogratulowac twórcom.
Leszek
Sama decyduję o tym, czy chcę ofertę kupna zaakceptować czy odrzucić. Kontaktują się ze mną tylko te osoby, które akceptuję. Wiem, że moje dane są bezpieczne.
Bogumił
Wyposażyliśmy na nowo stac [...]