Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Kętach

Grupy odpadu.

Grupy, na jakie dzieli się odpady drewniane to: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz odpady drewniane z rozbiórek. Wybierz w aplikacji WasteMaster, gdzie chcesz konkretnie zgłosić odbiór odpadów.

Trociny a skup.

Recykling odpadów drewnianych w Kętach obejmuje głównie trociny i zrębki z pracy w tartaku. Do drewnianych odpadów wliczane są też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drzewo uzyskane w wyniku rozbiórki różnych obiektów.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kętach
Drewno opakowaniowe
3500 kg
bębny, palety, skrzynie, Drewno opakowaniowe
Nowogard
Drewno budowlane
2500 kg
Drewno budowlane, deski, szaluki
Rybnik
Drewno rozbiórkowe
1500 kg
Białogard
Drewno rozbiórkowe
6000 kg
Hrubieszów
Drewno zielone / kłącza
4000 kg
gałęzie, karpy, zrzyny
Chodzież
Drewno opakowaniowe
4500 kg
Drewno opakowaniowe, bębny, palety, skrzynie
Lędziny
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Kętach
Wadowice
SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOMU METALI KOLOROWYCH STANISŁAW KAPŁON
Rybarzowice
DIL Surowce Wtórne Sp. z o.o. Sp.K.
Katowice
SYNERGIA POŁUDNIE SP. Z O.O. SP.K.
Katowice
FHU DIABLO MARCIN UCHTO
Siemianowice Śląskie
GESCRAP POLSKA Sp. z o.o.
Chorzów
Suez Starol
Kęty
Inne, popularne kategorie odpadów

Ceny w aplikacji WasteMaster.

Skupy odpadów nie mają odgórnie ustalonej ceny za ten typ materiału. Dlatego w aplikacji WasteMaster warto porównać równocześnie kilka ofert. Jest to możliwe i nie trzeba poświęcać dużo czasu na to, aby wybrać najlepszy skup oferujący utylizację odpadów drewnianych w mieście Kęty. Różnice cenowe wynikają z ilości przekazywanych odpadów oraz z tego, jaka jest ich wartość recyklingowa.

Rodzaje kont oraz koszty z tym związane.

Klienci indywidualni zamierzający dodać ofertę odpadów do aplikacji WasteMaster zawsze robią to bezpłatnie. Właściciele tartaków i innych przedsiębiorstw, chcący przekazać wyroby na skup do utylizacji odpadów drewnianych w Kętach, mogą to zrobić darmowo lub zdecydować się na opcję za 99 złotych miesięcznie i mieć wgląd do wielu funkcjonalności.

Jak wyznaczany jest cennik za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Kęty?

Cennik odpadów wyznaczany jest indywidualnie, natomiast można wyróżnić trzy główne grupy. Są to: rodzaj oddawanego drewna, ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania już po obróbce. O szczegółach informujemy w aplikacji WasteMaster.

Który ze skupów dba o odpowiedni rozdział odpadów drewnianych w czasie recyklingu odpadów drewnianych w Kętach?

Skup odpadów to usługa oferowana przez firmy, jakie po recyklingu odpady przekazują do użytku przemysłowego. Firmy przekazują wyroby z odpadów po wycince i obróbce w tartakach, zajmując się skupem odpadów oraz sprzedażą produktów drzewnych.

Jak wykorzystywane są materiały uzyskane w trakcie recyklingu odpadów drewnianych w mieście Kęty?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Kęty dotyczy głównie ścinek i zrębków. Można je wykorzystywać jako materiał grzewczy, dekoracyjny lub odżywczy w ogrodnictwie. Odpady po wycince i obróbce tartacznej mogą być też używane do produkcji mebli lub konstrukcji dowolnego typu. Zastosowanie odpadów drzewnych jest szerokie. Mogą być też użyte do zasilania upraw rolniczych, czy jako podściółka dla zwierząt.

Podział odpadów w aplikacji WasteMaster.

Odpady z tej kategorii nie obejmują wyrobów, w jakich drewno pomieszane jest z innymi materiałami. Będą to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster wskazuje, co wlicza się do grupy odpadów i na tej podstawie użytkownicy mogą wywnioskować, czego do skupu przekazywać nie należy.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Marcela
Miałem dużo złomu stalowego z likwidacji starej fabryki. Szybko wyszukałem firmy zainteresowane takimi usługami. Nie tylko po wszystko przyjechali, ale jeszcze dostałem dobrą sumę.
Maryla
Mam duże doświadczenie w branży odpadów, ale brakowało mi narzędzia do pozyskiwania nowych klientów bez przerwy. Teraz poznaliśmy WasteMaster i już nie wyobrażam sobie, że mógłbym korzystać z czegoś innego. Nowe współprace to nasza codzienność.
Natasza
Jako jedyna firma w mieście odbieramy odpady od klientów. Odkąd działa Wastemaster nie narzekamy na brak zleceń. Mało tego, wszyscy zaczęli się bardziej interesować naszą ofertą.
Bogusław
Miałem na sprzedaż sporo kruszywa ciężkiego. Nikt w okolicy nie chciał go zabrać. Ja nie miałem tego jak przewieźć. Z poziomu aplikacji znalazłem najbliższą firmę i mogłem wszystko szybko załatwić.
Błażej
Prowadzimy skup samochodów [...]