Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Gostyninie

Sprawdzanie cen w aplikacji WasteMaster.

Sprawdzenie cen odpadów w aplikacji WasteMaster jest bardzo praktyczne, ponieważ każdy skup ma swoją cenę, a za pomocą aplikacji można w jednym miejscu sprawdzić wszystko dokładnie. Wytypowanie najlepszej opcji na utylizację odpadów drewnianych w mieście Gostynin z kilku zajmuje parę minut. Użytkownicy widzą, że różnice w cenach zależą od ilości odpadów oraz ich wartości na rynku odpadów.

Skupy nabywające drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Gostyninie obejmuje odbiór drobnych ścinek, ale też większych elementów, powstających z obróbki drewna. Do skupów drewno mogą oddawać klienci indywidualni oraz właściciele tartaków. Dla drugiej grupy oferowana jest obsługa stała. WasteMaster wskazuje, gdzie warto się skierować.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Gostyninie
Drewno rozbiórkowe
2000 kg
Drewno rozbiórkowe
Pyrzyce
Drewno zielone / kłącza
4500 kg
gałęzie, karpy, zrzyny
Karczew
Drewno pozostałe
6000 kg
Drewno pozostałe
Swarzędz
Drewno opakowaniowe
6000 kg
bębny, palety, skrzynie
Braniewo
Drewno opakowaniowe
9000 kg
bębny, palety, skrzynie, Drewno opakowaniowe
Szczytno
Drewno poprodukcyjne
7500 kg
Drewno poprodukcyjne
Leżajsk
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Gostyninie
Tłuchowo
PPHU Łukasz Szulecki
Zgierz
Artur CZECH-CZECH RECYKLING
Kraków
Wytwarzający nr 1 S.A.
Rynarzewo
Wytwarzający nr 2 S.A.
Sulejówek
Zbierający nr 4 S.A. (firma niepotwierdzona)
Kowale Pańskie
Zakład Usług Komunalnych EKO-GAB S.C. Gabriel Kropidłowski, Daniel Piąstka
Gostynin
Inne, popularne kategorie odpadów

Które materiały można wykorzystać ponownie po recyklingu odpadów drewnianych w mieście Gostynin?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Gostynin wykorzystuje ścinki i zrębki po obróbce w przemyśle grzewczym, w ogrodnictwie lub jako dekoracje. Mogą być też wykorzystane w przemyśle meblarskim oraz w rolnictwie. Wówczas sprawdzą się jako podstawa dla upraw rolniczych i jako podściółka dla zwierząt.

Cena za zamieszczenie ogłoszenia w aplikacji WaasteMaster.

Klienci indywidualni interesujący się skupem mogą dodać ofertę w aplikacji WasteMaster nieodpłatnie. Bezpłatnie swoją ofertę utylizacji odpadów drewnianych w Gostyninie mogą wystawić również przedsiębiorcy. Mogą oni również zdecydować się na wersję za 99 złotych miesięcznie i wtedy mogą lepiej wypromować swoją ofertę.

Skup odpadów.

Recykling odpadów drewnianych w Gostyninie jest usługą skierowaną głównie do tartaków produkujących trociny i zrębki. Drewniane odpady to także: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drzewo z rozbiórki.

Jakie czynniki wpływają na cenę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Gostynin?

Skup odpadów uzależnia cenę zawsze od trzech głównych czynników: rodzaju drewna, ilości odpadów oraz dalszych możliwości wykorzystania materiału po obróbce. Dokładne informacje na ten temat umieściliśmy w aplikacji WasteMaster.

Jakie firmy realizują recykling odpadów drewnianych w Gostyninie ?

Za skup odpowiadają firmy zajmujące się odbiorem odpadów, jakie następnie można wykorzystać w przemyśle. Są to też firmy dostarczające klientom materiały drzewne po wycince i obróbce w tartakach. Firmy te zajmują się zarówno skupem odpadów, jak i sprzedażą produktów drzewnych po obróbce.

Kategorie odpadu drewna.

Odpady rozdzielone są na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz na odpady drewniane z rozbiórek. Firmy które umożliwiają odbiór odpadów podane są w aplikacji WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Igor
Podzielenie wszystkiego na kategorie odpadów było doskonałym rozwiązaniem. To umożliwia sprawną obsługę zarówno kupującym, jak i sprzedającym.
Bogna
Dopiero od kilku dni korzystam z WasteMaster, a już nawiązałam korzystne dla mnie relacje biznesowe. Współpraca z innymi recyklerami z regionu pozwoli rozwijać firmę.
Emiliana
Słyszałam, że WasteMaster ma być przetłumaczona na inne języki. To świetne info! Współpracujemy również z klientami z zagranicy i jestem pewna, że teraz lista kontrahentów się poszerzy, a dotychczasowi klienci docenią funkcjonalności narzędzia.
Jędrzej
Wymiana drzwi w całym domu to było nasze marzenie. Nie wiedzieliśmy jednak, co zrobić ze starymi drzwiami. Chwila z aplikacją i problemu już nie było. Firma, która je zebrała po wszystko przyjechała. Nie musiałem nic znosić z 4.piętra. UFF ;)
Marlena
Jako fabryka produkująca ż [...]