Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Będzinie

Który ze skupów dba o odpowiedni rozdział odpadów drewnianych w czasie recyklingu odpadów drewnianych w Będzinie?

Skup odpadów to usługa oferowana przez firmy, jakie po recyklingu odpady przekazują do użytku przemysłowego. Firmy przekazują wyroby z odpadów po wycince i obróbce w tartakach, zajmując się skupem odpadów oraz sprzedażą produktów drzewnych.

Rodzaje kont oraz opłaty w aplikacji WasteMaster.

Jeśli klient indywidualny chce dodać ofertę do aplikacji WasteMaster, to może to zrobić bezpłatnie. Kiedy ofertę utylizacji odpadów drewnianych w Będzinie chcą wystosować przedsiębiorcy, w tym właściciele tartaków, to również mogą to zrobić bezpłatnie albo opłacić konto 99 złotych miesięcznie i mieć dostęp do wielu funkcjonalności.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Będzinie
Drewno zielone / kłącza
2500 kg
Drewno zielone / kłącza, gałęzie, karpy, zrzyny
Kobyłka
Drewno poprodukcyjne
6000 kg
Sosnowiec
Drewno opakowaniowe
4000 kg
bębny, palety, skrzynie
Słubice
Drewno budowlane
700 kg
deski, szaluki, Drewno budowlane
Głubczyce
Drewno pozostałe
8000 kg
Kowary
Drewno budowlane
7000 kg
Drewno budowlane, deski, szaluki
Łęczyca
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Będzinie
Siemianowice Śląskie
GESCRAP POLSKA Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
ENVIRO-TECH S.C. MARCIN KIEDA, MARCIN PATER
Katowice
FHU DIABLO MARCIN UCHTO
Chorzów
Suez Starol
Katowice
SYNERGIA POŁUDNIE SP. Z O.O. SP.K.
Dąbrowa Górnicza
SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.
Będzin
Inne, popularne kategorie odpadów

Trociny a skup.

Recykling odpadów drewnianych w Będzinie obejmuje głównie trociny i zrębki z pracy w tartaku. Do drewnianych odpadów wliczane są też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drzewo uzyskane w wyniku rozbiórki różnych obiektów.

Od czego uzależniona jest cena utylizacji odpadów drewnianych w mieście Będzin?

Cena odpadów uzależniona jest głównie od trzech czynników: rodzaju drewna, ilości odpadów oraz dalszych możliwości wykorzystania materiału po obróbce. Szczegółowe informacje z tego zakresu umieściliśmy w aplikacji WasteMaster.

Porównywanie cen w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster udostępniona jest możliwość porównania ze sobą cen z wielu skupów. Jest to praktyczne, ponieważ w punktach takich nie ma jednego, narzuconego cennika. W kilka minut użytkownicy mają możliwość wytypować najlepszą opcję na utylizację odpadów drewnianych w mieście Będzin. Zauważą, że różnice w cenie zależą od ilości odpadów oraz ich wartości w branży odpadów.

Podział odpadów w aplikacji WasteMaster.

Odpady z tej kategorii nie obejmują wyrobów, w jakich drewno pomieszane jest z innymi materiałami. Będą to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster wskazuje, co wlicza się do grupy odpadów i na tej podstawie użytkownicy mogą wywnioskować, czego do skupu przekazywać nie należy.

Skup przyjmujący drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Będzinie oferowana jest przez specjalistyczne firmy. Przyjmowane są ścinki oraz większe materiały, jakie powstają na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od klientów biznesowych. Obsługa w formie stałej oferowana jest tartakom. Polega ona na regularnym odbiorze odpadów z drewna albo podstawieniu kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.

Klasyfikacja drewna.

Odpady dzielimy na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz na odpady drewniane z rozbiórek. Firmy świadczące odbiór możesz sprawdzić w WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Norbert
Mamy z mężem niewielki sklepik spożywczy. Asortymentu jest sporo i oczywiście śmieci też. Mąż skorzystał z aplikacji i znalazł pośrednika, który teraz pozbywa się wszystkiego za nas, a my możemy bardziej skupić się na sprzedaży.
Gerhard
Pandemia dosyć mocno uderzyła w naszą branżę, czego wielu z nas się nie spodziewało. WasteMaster pozwala nam się odnaleźć we wszystkich przepisach prawnych oraz w tym, jakie dotyczą nas obostrzenia.
Kornelia
Nie ma chyba restauratora, który nie myślałby o tym, jak skutecznie pozbyć się śmieci i zrobić to szybko. Ja przez WasteMaster nawiązałem kontakt z pośrednikiem dzięki jakiemu nie muszę się nad tym dłużej zastanawiać. On zajmuje się wszystkim.
Marek
Wśród przedsiębiorców poszerzamy wiedzę na temat tego, w jaki sposób powinni oni gospodarować odpady różnego rodzaju. Chcieliśmy znaleźć kolejnych klientów, którym możemy przekazać informacje i udało się to w wastemaster.
Beata
Bardzo fajnie, że aplikacj [...]