Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Katowicach

Wystawianie oferty na odpad w aplikacji WasteMaster.

Jeśli chcesz wystawić ofertę na recykling zużytych katalizatorów w Katowicach, to najlepiej zrób to, korzystając z aplikacji WasteMaster. Wystarczy, że podasz szczegóły takie jak: rodzaj katalizatora, numery na obudowie i model samochodu, w jakim był katalizator. Dodaj też zdjęcie.

Gdzie mogę znaleźć firmy oferujące recykling zużytych katalizatorów w mieście Katowice?

W aplikacji WasteMaster znajdziesz firmy oferujące skup, dzięki czemu szybciej rozeznasz się w tym, co masz do wyboru. Możesz porównać ofertę w kilku przedsiębiorstwach i na tej podstawie podejmiesz słuszną decyzję.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Katowicach
Zużyte katalizatory
4500 kg
Krapkowice
Zużyte katalizatory
4000 kg
Zużyte katalizatory
Parczew
Odpady zawierające metale szlachentne
3000 kg
Miastko
Odpady zawierające metale szlachentne
2000 kg
Choszczno
Odpady zawierające metale szlachentne
3500 kg
Koziegłowy
Odpady zawierające metale szlachentne
7500 kg
Łęczna
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Katowicach
Katowice
EDELMET Sp. z o.o.
Bytom
NICROMETAL S.A.
Trzebinia
UNIMETAL RECYCLING Sp. z o.o.
Bielko-Biała
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Wilkowice
EKODREW Katarzyna Cabaj
Kraków
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Katowice
Inne, popularne kategorie odpadów

Wpływ różnych czynników na ceny.

Cena uzależniona jest od kilku czynników. W skupie brany jest pod uwagę aktualny cennik metali szlachetnych, z jakich wykonane są podzespoły w katalizatorze. Inne czynniki, istotne przy wycenie to: typ i numer katalizatora oraz model samochodu, z jakiego katalizator pochodzi. Możesz to sprawdzić w WasteMaster.

Wybór najlepszej oferty przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Najważniejszy powód, dla jakiego warto porównać ceny w aplikacji WasteMaster to fakt, iż różne firmy oferują odmienne ceny za skup katalizatorów w Katowicach. Różnica to nawet 100%. Aplikacja pozwala dobrać najlepszą ofertę pod typ posiadanego katalizatora.

Gdzie znaleźć aktualne, informację na temat cen skupu katalizatorów w Katowicach?

Jeśli interesują Cię aktualne ceny za recykling zużuytych katalizatorów w Katowicach, to możesz wszystko sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami, ponieważ oferty są aktualizowane na bieżąco. Ponadto można porównać kilka propozycji.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Lesław
Zajmujemy się demontażem pojazdów od dawna… Złomu było coraz więcej, a my nie mieliśmy czasu, żeby go wywieźć. Wtedy pobraliśmy apkę i teraz przedstawiciele tych firm przyjeżdżają po wszystko sami.
Kornelia
Kupilem dużo nowego sprzętu do domu i dla rodzicow. Monterzy nie zabrali ze sobą nic, a wiec nagromadzilo się smieci. I to nie tylko makulatury. Apka pokazala gdzie mogę się tego pozbyć.
Błażej
Mam duże doświadczenie w branży odpadów, ale brakowało mi narzędzia do pozyskiwania nowych klientów bez przerwy. Teraz poznaliśmy WasteMaster i już nie wyobrażam sobie, że mógłbym korzystać z czegoś innego. Nowe współprace to nasza codzienność.
Józefina
W WasteMaster najbardziej cenię to, że nie ma reklam. Brak spamu pozwala skupić się na znalezionych wynikach i zachęca do kolejnych odwiedzin.
Dominika
To, że na bieżąco otrzymuj [...]