Paliwa alternatywne / RDF

Sprawdź oferty na swój odpad!

Recykling odpadów RDF w Szczecinku

Co kryje się pod taką usługą jak utylizacja odpadów RDF w Szczecinku?

Utylizacja odpadów RDF w mieście Szczecinek polega na ich cyklicznym odbieraniu od klientów z wyznaczonego miejsca. Kolejnym krokiem jest dostarczenie ich do odpowiednich punktów. Skupowanie odpadów jest powszechne z uwagi na to, że można wykorzystać ten odpad do ponownego użycia.

Objaśnienie cech odpadu.

Odpad z tej kategorii stanowią odpady palne, o jednorodnym stopniu wymieszania, rozdrobnione, a także te stworzone w wyniku połączenia ze sobą kilku typów odpadów innych niż te, klasyfikowane jako zagrażające faunie i florze. To paliwo, które produkuje się z udziałem lub bez paliwa stałego, cieplnego, jak i biomasy. Jest ono produkowane w wyniku przetwórstwa termicznego.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Szczecinku
rdf
2000 kg
rdf
Dębno
rdf
8500 kg
rdf
Radzymin
rdf
6000 kg
rdf
Człuchów
rdf
3500 kg
rdf
Strzelce Krajeńskie
rdf
500 kg
rdf
Mosina
rdf
9000 kg
rdf
Sopot
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów RDF w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające paliwa alternatywne / rdf w Szczecinku
Złotów
Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
Złotów
NOVAGO ŻNIN Sp. z o.o.
Koszalin
EKOPOMORZE S.C. ALEKSANDER STARUCH DARIUSZ PIEŃKOWSKI
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Bydgoszcz
NICROMETAL S.A.
Łabiszyn
PARTNERS Sp. z o.o. Sp.K.
Szczecinek
Inne, popularne kategorie odpadów

Surowce stosowane do produkcji.

Do surowców używanych do wytworzenia paliwa zalicza się resztki demontażu samochodu, papier i karton czy masy włókniste, odpady zwierzęce, przepracowane oleje, trociny. Do tej grupy zakwalifikować można również odpady ściekowe, odpady komunalne. W związku z dużą ilością różnych materiałów używanych do produkcji recykling odpadów RDF w mieście Szczecinek jest potrzebną działalnością.

Które przedsiębiorstwa oferują recykling odpadów RDF w Szczecinku?

Firmami, które są głównymi odbiorcami odpadu, są specjalistyczne przedsiębiorstwa działające w Polsce. Chodzi tutaj przede wszystkim o cementownie i elektrownie. To w nich magazynowane są te odpady.

Gdzie powszechnie wykorzystuje się proces utylizacji odpadów RDF w mieście Szczecinek?

Miejscami, gdzie prowadzi się utylizację odpadów RDF w Szczecinku, są różnego typu przedsiębiorstwa energetyczne, których sprzęt daje możliwość, bezpiecznego dla fauny i flory, spalania paliwa alternatywnego. Odpady mogą być także poddawane procesom spalania przez cementownie.

Używany kod odpadu.

Według katalogu odpadów kod to 19 12 10. Oznaczenie odpadów tej kategorii obowiązuje w całej Polsce.

Koszt umieszczenia oferty w aplikacji WasteMaster.

Uaktywnienie oferty na recykling odpadów RDF w Szczecinku w aplikacji internetowej WasteMaster nie wiąże się z ponoszeniem żadnych wydatków. Jest to darmowe narzędzie dla każdego klienta.

Parametry, które musi spełniać odpad.

Głównym parametrem, jaki mają docelowo spełniać odpady, jest ich bardzo wysoka wartość opałowa. Musi ona być utrzymana na poziomie 14 do 16 MJ na kilogram bez suszenia lub 16 do 18 MJ na kilogram z suszeniem.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Franciszka
Przed zdecydowaniem się na konkretny skup złomu mogłam przejrzeć kilka ofert w pobliżu. Wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że miejsca te są tak blisko mnie!
Nikodem
Złomujemy samochody od 30 lat. Teraz możemy pozyskiwać sami klientów i robić to w wygodny i szybki sposób. Wiemy też na bieżąco co dzieje się w branży.
Jacek
Aplikacja tak funkcjonalna, z uproszczonym do minimum panelem obsługi… w branży odpadów naprawdę nadeszły zmiany. I są to zmiany wyłącznie na lepsze!
Żaneta
Odbieramy odpady przemysłowe od klienta. Później zajmujemy się wszystkim kompleksowo. Dlatego nasza oferta jest polecana i cieszymy się dużym zaufaniem. Chcieliśmy się zareklamować w WasteMaster i to się udało.
Mateusz
Zajmujemy się rozbiórką st [...]