Paliwa alternatywne / RDF

Sprawdź oferty na swój odpad!

Recykling odpadów RDF w Przemyślu

Co kryje się pod taką usługą jak utylizacja odpadów RDF w Przemyślu?

Utylizacja odpadów RDF w mieście Przemyśl polega na ich cyklicznym odbieraniu od klientów z wyznaczonego miejsca. Kolejnym krokiem jest dostarczenie ich do odpowiednich punktów. Skupowanie odpadów jest powszechne z uwagi na to, że można wykorzystać ten odpad do ponownego użycia.

Objaśnienie cech odpadu.

Odpad z tej kategorii stanowią odpady palne, o jednorodnym stopniu wymieszania, rozdrobnione, a także te stworzone w wyniku połączenia ze sobą kilku typów odpadów innych niż te, klasyfikowane jako zagrażające faunie i florze. To paliwo, które produkuje się z udziałem lub bez paliwa stałego, cieplnego, jak i biomasy. Jest ono produkowane w wyniku przetwórstwa termicznego.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Przemyślu
rdf
6500 kg
rdf
Ustrzyki Dolne
rdf
1500 kg
Ostróda
rdf
1500 kg
rdf
Wrocław
rdf
400 kg
Leszno
rdf
6500 kg
rdf
Dęblin
rdf
5500 kg
Lipno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów RDF w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające paliwa alternatywne / rdf w Przemyślu
Młyny
EMPOL Sp. z o.o.
Ostrów
EURO-EKO Sp. z o.o.
Dębica
NICROMETAL S.A.
Mielec
EURO-EKO Sp. z o.o.
Gorlice
EMPOL Sp. z o.o.
Połaniec
EKOPOL-Ż Sp. z o.o.
Przemyśl
Inne, popularne kategorie odpadów

Surowce stosowane do produkcji.

Do surowców używanych do wytworzenia paliwa zalicza się resztki demontażu samochodu, papier i karton czy masy włókniste, odpady zwierzęce, przepracowane oleje, trociny. Do tej grupy zakwalifikować można również odpady ściekowe, odpady komunalne. W związku z dużą ilością różnych materiałów używanych do produkcji recykling odpadów RDF w mieście Przemyśl jest potrzebną działalnością.

Jakie podmioty mają w swojej ofercie recykling odpadów RDF w Przemyślu?

Firmami, które obecnie są największymi odbiorcami odpadu, są głównie cementownie i elektrownie. Dla tych podmiotów odpady to źródło energii cieplnej.

W jakich miejscach powszechnie poddaje się utylizacji odpady RDF w mieście Przemyśl?

Miejscami, w których stosuje się w dużym stopniu utylizację odpadów RDF w Przemyślu, są odpowiednie obiekty energetyczne, których maszyny pozwalają na skuteczne spalanie paliwa alternatywnego. Można do tych podmiotów zaliczyć nowoczesne spalarnie odpadów komunalnych, mające piece przeznaczone do współspalania paliwa alternatywnego. Odpady mogą być też spalane przez cementownie.

Dokładny kod odpadu.

Powszechnie obowiązujący kod odpadów ustalony jest na podstawie katalogu odpadów. Odpady tej kategorii oznaczone są kodem 19 12 10.

Koszt wystawienia oferty w aplikacji WasteMaster.

Uaktywnienie oferty na recykling odpadów RDF w Przemyślu dzięki nowoczesnej aplikacji internetowej WasteMaster jest darmowe. Działanie to nie wiąże się także z przymusem korzystania z dodatkowych, płatnych opcji.

Wymogi, które musi spełnić odpad.

Warto wiedzieć, że podstawowym parametrem chemicznym, który muszą spełnić odpady, jest ich wysoka wartość opałowa. Musi ona mieścić się na poziomie 14 do 16 MJ na kilogram - bez suszenia, ewentualnie 16 do 18 MJ na kilogram z suszeniem.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Dominik
Najlepsza apka na świecie! Funkcje, design, szybkość ładowania. To naprawdę wyszło znakomicie! Polecam bardzo wsyztskim z branży.
Emanuela
Produkujemy rajstopy i mieliśmy nagromadzone wiele odpadów różnego typu. Do końca nie wiedziałem, jak je zutylizować, dlatego cieszę się, że mogłem w apce znaleźć firmy z okolicy, które chętnie przyjmują wszystkie ścinki.
Stefania
Bardzo fajnie, że aplikacja ma tak wiele udogodnień. Na pewno powalczę o to, by zostać liderem rynku. W naszej branży to duże wyróżnienie.
Remigiusz
Aplikacja tak funkcjonalna, z uproszczonym do minimum panelem obsługi… w branży odpadów naprawdę nadeszły zmiany. I są to zmiany wyłącznie na lepsze!
Leszek
Bardzo często klienci dla [...]