Paliwa alternatywne / RDF

Sprawdź oferty na swój odpad!

Recykling odpadów RDF w Płocku

Czym jest utylizacja odpadów RDF w Płocku?

Utylizacja odpadów RDF w mieście Płock oznacza ich odbiór od klientów ze wskazanego przez niego miejsca, jak również dostarczenie ich do wyspecjalizowanych punktów. Skupowanie odpadów jest bardzo popularne z uwagi na to, że odbywa się ono w sposób profesjonalny z poszanowaniem środowiska naturalnego, jak również nie stanowi zagrożenia dla osób postronnych.

Najważniejsze cechy odpadu.

Odpad z tej kategorii stanowią odpady palne, o jednorodnym stopniu wymieszania, rozdrobnione, a także stworzone w wyniku połączenia ze sobą kilku typów odpadów, innych niż te, klasyfikowane jako zagrażające faunie i florze. To paliwo, które produkuje się z udziałem lub bez paliwa stałego, ciepłego, jak i biomasy. Jest ono produkowane w wyniku zachodzącego przetwórstwa termicznego.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Płocku
rdf
6500 kg
rdf
Brzeg Dolny
rdf
7500 kg
Świdnica
rdf
5000 kg
rdf
Trzebinia
rdf
7000 kg
rdf
Lębork
rdf
8500 kg
Sopot
rdf
1500 kg
rdf
Kolno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów RDF w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające paliwa alternatywne / rdf w Płocku
Tłuchowo
PPHU Łukasz Szulecki
Miączyn
NOVAGO ŻNIN Sp. z o.o.
Wiśniewo
NOVAGO ŻNIN Sp. z o.o.
Mława
NOVAGO ŻNIN Sp. z o.o.
Zgierz
Polska Grupa Gospodarki Odpadami Ekogal-Ekopur Sp. z o.o.
Toruń
OPTIMA RECYKLING PL Sp. z o.o. Sp.K.
Płock
Inne, popularne kategorie odpadów

Surowce stosowane do produkcji.

Do surowców używanych do wytworzenia paliwa zalicza się resztki demontażu samochodu, papier i karton czy masy włókniste, odpady zwierzęce, przepracowane oleje, trociny. Do tej grupy zakwalifikować można również odpady ściekowe, odpady komunalne. W związku z dużą ilością różnych materiałów używanych do produkcji recykling odpadów RDF w mieście Płock jest potrzebną działalnością.

Jakiego rodzaju podmioty oferują recykling odpadów RDF w Płocku?

Firmami, które są stałymi odbiorcami odpadu, to głównie cementownie i elektrownie. To w nich odpady przekształcane są na energię cieplną.

W jakich miejscach powszechnie poddaje się utylizacji odpady RDF w mieście Płock?

Miejscami, w których stosuje się w dużym stopniu utylizację odpadów RDF w Płocku, są odpowiednie obiekty energetyczne, których maszyny pozwalają na skuteczne spalanie paliwa alternatywnego. Można do tych podmiotów zaliczyć nowoczesne spalarnie odpadów komunalnych, mające piece przeznaczone do współspalania paliwa alternatywnego. Odpady mogą być też spalane przez cementownie.

Kod odpadu w BDO

Kod odpadów ustalony jest według katalogu odpadów. Na odpad stosuje się kod 19 12 10.

Opłata za dodanie oferty w aplikacji WasteMaster.

Uruchomienie oferty na recykling odpadów RDF w Płocku dzięki łatwej w obsłudze aplikacji internetowej WasteMaster jest bez kosztowe. Proces ten wiąże się z licznymi korzyściami dla każdej osoby, która skorzysta z naszej aplikacji.

Parametry chemiczne, które musi posiadać odpad.

Wyznaczonym parametrem, który muszą posiadać odpady, jest ich wysoka wartość opałowa. Musi ona kształtować na poziomie 14 do 16 MJ na kilogram - bez suszenia, dopuszczalne jest - 16 do 18 MJ na kilogram z suszeniem.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Adela
To niesamowite, ale korzystając z WasteMaster czuję się, jakby aplikacja dokładnie wiedziała, czego potrzebuję.
Klaudyna
Wyposażyliśmy na nowo stację demontażu pojazdów i chcieliśmy się zareklamować nawet w całej Polsce. Umieszczenie oferty w wastemaster to był strzał w dziesiątkę!
Ewelina
Wersja premium to wersja dla mnie najlepsza. Skupujemy odpady różnego rodzaju i nie chcieliśmy zostać z tyłu konkurencji. Sporo opcji, z jakich mogę skorzystać pozwala już być mi o to spokojnym.
Stefania
Kanistry, beczki, detergenty. Różne rodzaje odpadów z którymi nie wiedzieliśmy co zrobić. Wpisałem wszystko w aplikacji, zrobiłem zdjęcia, a zakłady utylizacji zgłaszają się do mnie same. To znacząco ułatwiło moją codzienną pracę.
Bartosz
Zamykałem biznes w Polsce [...]