Paliwa alternatywne / RDF

Sprawdź oferty na swój odpad!

Recykling odpadów RDF w Hajnówce

Jakie działa utylizacja odpadów RDF w Hajnówce?

Legalna utylizacja odpadów RDF w mieście Hajnówka polega na ich cyklicznym odbieraniu od firm ze wskazanego przez nich miejsca, a także zawożeniu ich do dedykowanych punktów. Skupowanie odpadów jest obecnie powszechnie. Odbywa się ono w sposób rzetelny z dbaniem o bezpieczeństwo fauny i flory, jak również osób postronnych.

Opis odpadu.

Odpad z tej kategorii to głównie odpady palne, a także te stworzone w wyniku połączenia ze sobą kilku typów odpadów innych niż klasyfikowane jako zagrażające faunie i florze. To paliwo o jednorodnym stopniu wymieszania, rozdrobnione, które produkuje się z udziałem lub bez paliwa stałego, cieplnego, jak i biomasy. Jest ono wytwarzane w wyniku zachodzącego procesu termicznego.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Hajnówce
rdf
2000 kg
Góra
rdf
700 kg
rdf
Kamienna Góra
rdf
5000 kg
rdf
Bukowno
rdf
5500 kg
Wąbrzeźno
rdf
9500 kg
rdf
Golub-Dobrzyń
rdf
9000 kg
rdf
Kudowa-Zdrój
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów RDF w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające paliwa alternatywne / rdf w Hajnówce
Ostrołęka
PROSPRECO POLSKA Sp. z o.o.
Lubartów
ZZO Wólka Rokicka
Chełm
EKOPALIWA CHEŁM Sp. z o.o.
Chełm
EURO-EKO Sp. z o.o.
Chełm
RECYKL Organizacja Odzysku S.A.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Hajnówka
Inne, popularne kategorie odpadów

Rodzaje surowców wykorzystywanych do produkcji.

Głównymi surowcami, które służą do produkcji, są pozostałości po destylacji rozpuszczalników, odpady rozpuszczalnikowe i odpady komunalne, opony, a także tworzywa sztuczne, odpady zwierzęce. Do tego celu używa się też masy włóknistej czy odpadów ściekowych. W związku z dużą ilością różnych materiałów używanych do produkcji recykling odpadów RDF w mieście Hajnówka jest potrzebną działalnością.

Które przedsiębiorstwa mają w swojej ofercie recykling odpadów RDF w Hajnówce?

Przedsiębiorstwami, które są jednymi z głównych odbiorców odpadu, są specjalistyczne firmy. Chodzi tutaj przede wszystkim o czynne cementownie i elektrownie. To w nich magazynowane są odpady.

W jakim miejscu poddaje się utylizacji odpady RDF w mieście Hajnówka?

Punktami, gdzie stosuje się utylizację odpadów RDF w Hajnówce są dedykowane obiekty energetyczne, które posiadają park maszynowy przeznaczony do spalania paliwa alternatywnego. Są to spalarnie odpadów komunalnych, przystosowane do współspalania paliwa alternatywnego. Odpady mogą być spalane też przez cementownie.

Obowiązujący w BDO kod odpadu.

Zaakceptowany przez polski rząd kod odpadów został stworzony na podstawie wytycznych z katalogu odpadów. Odpady należące do tej kategorii mają kod 19 12 10.

Koszt umieszczenia oferty w aplikacji WasteMaster.

Uaktywnienie oferty na recykling odpadów RDF w Hajnówce w aplikacji internetowej WasteMaster nie wiąże się z ponoszeniem żadnych wydatków. Jest to darmowe narzędzie dla każdego klienta.

Proporcje chemiczne odpadu.

Bazowym parametrem, który muszą spełnić odpady, jest ich bardzo wysoka wartość opałowa. Musi ona kształtować się na poziomie 14 do 16 MJ na kilogram - bez suszenia, ewentualnie 16 do 18 MJ na kilogram z suszeniem.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Danuta
Handluję odpadami od dawna, ale przyznam, że nigdy nie było to aż proste jak teraz. Aplikacja załatwia za mnie praktycznie wszystko. W końcu mogę świadomie decydować z kim współpracować od początku.
Marlena
Pośrednikiem jestem od kilku lat. Głównie zajmuje się złomem stalowym, natomiast zdarzyło się też już handlować innymi odpadami. Przez aplikację mogę szybciej sprawdzić, co ktoś ma do zaoferowania. Jest to dla mnie korzystne, a strony transakcji też są zadowolone.
Gerhard
Jesteśmy złomowiskiem, które do tej pory nie miało szczęścia do współprac handlowych. Odkąd szukamy kontrahentów w WM nie musimy się tym już absolutnie przejmować.
Maryla
Klienci indywidualni zazwyczaj mają problemy z tym, by dobrze sklasyfikować surowce wtórne. Dlatego cieszę się, że możemy im w tym pomóc. Oni dodają zdjęcia, a my nazywamy rodzaj złomu. Jeśli to możliwe, od razu dokonujemy transakcji.
Irma
Odbiór odpadów od firm z r [...]