Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Zielonej Górze

Cechy odpadu.

Katalizator samochodowy jest podstawową częścią układu wydechowego. Jego zadaniem jest zmniejszenie wydzielania spalin. Objawy zużytego katalizatora to: problemy z osiągami silnika, wzrost zużycia paliwa, wypadanie zapłonów i przegrzewanie się katalizatora, wzrost emisji CO2. Jeżeli przetestujesz gaźnik albo czujnik tlenu to także możesz przekonać się, czy katalizator nie jest zużyty.

Najpopularniejsze odpady w aplikacji.

W aplikacji WasteMaster, firmy oferujące skup katalizatorów w Zielonej Górze poszukuje najpopularniejsze rodzaje, takie jak: 1740184/METAL i 1715303/STANDARD/MIX. To pokazuje, że można tutaj zrealizować usługę, nie obawiając się, iż nie będzie firmy zainteresowanej skupem.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zielonej Górze
Odpady zawierające metale szlachentne
2500 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Zamość
Odpady zawierające metale szlachentne
9500 kg
Chorzów
Zużyte katalizatory
8500 kg
Zużyte katalizatory
Brzesko
Zużyte katalizatory
2000 kg
Biskupiec
Odpady zawierające metale szlachentne
8500 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Siedlce
Odpady zawierające metale szlachentne
8500 kg
Krynica-Zdrój
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Zielonej Górze
Zielona Góra
EKOMETAL GRZEGORZ PAWLUS
Tomaszewo
EF-RECYKLING Sp. z o.o.
Lubin
SKUP SUROWCÓW WTÓRNYCH LEJCUŚ PIOTR
Wysokogotowo
PLATINIUM M.M Sp. z o.o. Sp.K.
Piotrowice
FIRMA WIELOBRANŻOWA Euro Metall Import-Export KAMILA JĘDRUCH
Braniewo
Zbierający nr 5 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 1)
Zielona Góra
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie znaleźć aktualne, informację na temat cen skupu katalizatorów w Zielonej Górze?

Jeśli interesują Cię aktualne ceny za recykling zużuytych katalizatorów w Zielonej Górze, to możesz wszystko sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami, ponieważ oferty są aktualizowane na bieżąco. Ponadto można porównać kilka propozycji.

Wystawianie oferty przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Oferty na recykling zużytych katalizatorów w Zielonej Górze można dodawać do aplikacji WasteMaster. Dodanie ogłoszenia nie jest trudne i obejmuje podanie informacji o: rodzaju katalizatora, numerach wybitych na jego obudowie i modelu auta, w jakim wcześniej był katalizator. Można też dodać zdjęcie katalizatora.

Całokształt ceny za odpad.

Ceny zależą od: ilości surowców wewnątrz katalizatora nadających się do recyklingu, typu i numeru katalizatora, modelu samochodu, z jakiego katalizator pochodzi. W skupach przyjmowane są katalizatory z pełnymi numerami wybitymi na obudowie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Roman
W końcu mam kontakt z firmami, które chcą negocjować ceny złomu. Bardzo to sobie cenię, ponieważ mam wgląd do kilku ofert i zawsze dostaję taką cenę, na jakiej mi zależy.
Rafał
Zapewniam was o jednym: wystawienie odpadów jeszcze nigdy nie było aż tak proste. Parę kliknięć, dodanie zdjęć i już. Po kilku minutach na pewno można będzie wybrać ofertę sprzedaży albo osoby zainteresowane same się odezwą.
Edmund
Jesteśmy złomowiskiem, które do tej pory nie miało szczęścia do współprac handlowych. Odkąd szukamy kontrahentów w WM nie musimy się tym już absolutnie przejmować.
Hanna
Każdy chyba wie, jak ważne jest to, żeby na bieżąco pozbywać się złomu. Odkąd korzystam z WasteMaster doceniłem wszystkie funkcje i teraz ani w firmie ani w domu nie mam niepotrzebnych śmieci.
Wiktor
Najlepsza apka na świecie! [...]