Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Wałczu

Składowe ceny za odpad.

Na ceny wpływa kilka czynników. Są to: ilość surowców do recyklingu wewnątrz katalizatora, typ i numer katalizatora, model samochodu. Pod wycenę podlegają jedynie takie katalizatory, w jakich występuje pełne oznakowanie.

Gdzie znaleźć firmę oferującą skup katalizatorów w mieście Wałcz?

Firmy oferujące skup katalizatorów w Wałczu przyjmują je w każdej ilości i następnie zajmują się ich przerabianiem. Katalizatory mogą pochodzić z dowolnego typu samochodu. Klienci mają do wyboru transakcje hurtowe i detaliczne. Przedsiębiorstwa dodatkowo skupują monolit ceramiczny. Szczegółów dowiesz się z naszej aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wałczu
Odpady zawierające metale szlachentne
5000 kg
Kożuchów
Odpady zawierające metale szlachentne
6500 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Chojnów
Zużyte katalizatory
3500 kg
Dobre Miasto
Odpady zawierające metale szlachentne
2000 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Gniezno
Zużyte katalizatory
10000 kg
Zużyte katalizatory
Brzeg
Zużyte katalizatory
6500 kg
Zużyte katalizatory
Bytom
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Wałczu
Człuchów
MULTIMETAL RECYKLING MICHAŁ PULIT
Wysokogotowo
PLATINIUM M.M Sp. z o.o. Sp.K.
Tuchola
MULTIMETAL RECYKLING MICHAŁ PULIT
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Braniewo
Zbierający nr 5 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 1)
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Wałcz
Inne, popularne kategorie odpadów

Często sprzedawany rodzaj odpadu.

Często sprzedawane rodzaje, jakie znajdują się w aplikacji WasteMaster to: GM20/90528480/F7/F8/F9/STANDARD i GM22/90530748/F7/F8/F9/STANDARD/UNILAB. Dlatego firmy oferującej skup katalizatorów w Wałczu, nie mają żadnego problemu ze znalezieniem nowych odpadów. Sprzedający również są zadowoleni z szybkich transakcji.

Czy istnieją sposoby na szybsze poznanie ceny skupu katalizatorów w Wałczu?

Jeśli nie chcesz tracić czasu na samodzielne porównanie kilku ofert odnośnie cen za recykling zużytych katalizatorów w Wałczu, to zajrzyj do aplikacji WasteMaster. Informacje te udostępniamy na bieżąco, dając możliwość porównania kilku propozycji jednocześnie.

W jaki sposób znaleźć firmę oferującą recykling zużytych katalizatorów mieście Wałcz?

Jeżeli zależy Ci na sprawnym wyszukaniu firmy, która zajmuje się usługą taką jak odbiór, to zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi w WasteMaster. Znajdziesz tu wiele przedsiębiorstw o takim profilu działalności i sprawdzisz od razu, jakie są oferowane ceny.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Ida
Zajmujemy się dostarczaniem złomu do wielu klientów, z całej Polski. Brakowało nam dobrej organizacji pracy przy większej ilości zleceń. Jednak odkąd mamy WasteMaster ten problem zniknął. Już z poziomu aplikacji możemy wszystko zaplanować.
Magda
Zależało mi na tym, żeby sprzedawać elektrozłom firmom stosującym ekologiczne metody utylizacji. W apce szybko wyróżniono takich przedsiębiorców. Nie miałem problemów z ich znalezieniem.
Tytus
Chciałabym polecić aplikację wszystkim przedsiębiorcom, którzy wytwarzają odpady. Nieważne cyz mają ich dużo czy mało. Ja mam kilka firm i zawsze znajduję kontakty dzięki jakim nie gromadzę odpadów i wiem, że są one segregowane.
Elwira
Nasz skup rur stalowych jest jednym z większych w regionie, dlatego nie wyobrażałem sobie, że nie znajdziemy się w gronie innych przedsiębiorstw w apce. Teraz jesteśmy ogólnodostępni i bardziej rozpoznawalni.
Remigiusz
W naszej restauracji mamy [...]