Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Świdnicy

Umieszczanie oferty na odpad w aplikacji WasteMaster.

Żeby wystawić ofertę zużytego katalizatora w aplikacji WasteMaster, należy po kolei opisać: rodzaj katalizatora, numery wybite na jego obudowie i model auta, z jakiego pochodzi. Później należy dodać zdjęcie. Wtedy firma oferująca recykling zużytych katalizatorów w Świdnicy szybciej zainteresują się ofertą.

Najczęściej skupowany rodzaj odpadu.

W aplikacji WasteMaster sprzedawane są popularne modele, takie jak: 4+5/CIVIC/SONDA i 3+4/PASKI+SONDA/ACCORD/UNILAB. Jako przedsiębiorca możesz je zakupić od użytkowników. A jako sprzedawca nie musisz się obawiać, że nie znajdzie się skup katalizatorów w Świdnicy chętny na to, co masz do zaproponowania.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świdnicy
Odpady zawierające metale szlachentne
4500 kg
Mosina
Odpady zawierające metale szlachentne
6000 kg
Strzelce Krajeńskie
Zużyte katalizatory
6000 kg
Zużyte katalizatory
Słupsk
Odpady zawierające metale szlachentne
8500 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Grodzisk Wielkopolski
Odpady zawierające metale szlachentne
3000 kg
Łomianki
Zużyte katalizatory
500 kg
Zgierz
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Świdnicy
Stary Zamek
NICROMETAL S.A.
Piotrowice
FIRMA WIELOBRANŻOWA Euro Metall Import-Export KAMILA JĘDRUCH
Ząbki
WasteMaster Developer sp. z o.o.
Jelenia Góra
PHU U KONESERA GRZEGORZ KUŹMA
Lubin
SKUP SUROWCÓW WTÓRNYCH LEJCUŚ PIOTR
Tomaszewo
EF-RECYKLING Sp. z o.o.
Świdnica
Inne, popularne kategorie odpadów

Opis odpadu.

Zużyty katalizator samochodowy nie spełnia już swojej roli, natomiast stwarza problemy z parametrami silnika. Cechy, jakie wskazują na zużycie podzespołu to: wzrost zużycia paliwa, wypadanie zapłonów i przegrzewanie się katalizatora oraz wzrost emisji dwutlenku węgla. Jeżeli przetestujesz gaźnik albo czujnik tlenu, to także możesz się przekonać, czy doszło do zużycia katalizatora.

Czym powinienem się zasugerować, szukając firmy oferującej recykling zużytych katalizatorów w mieście Świdnica?

W trakcie poszukiwań firmy zajmującej się skupem dobrze będzie sugerować się wyznacznikami takimi jak: cena i zakres usług. Można to zrobić w aplikacji WasteMaster, równocześnie porównując kilka ofert. Dzięki temu dobierze się najlepszą propozycję.

Przykłady czynników ujętych w cenie odpadu.

Na cenę wpływa kilka czynników. Głównie jest to aktualna cena metali szlachetnych. Do innych, wziętych pod uwagę czynników zaliczają się: typ i numer katalizatora oraz model samochodu, z jakiego katalizator jest wyciągnięty. O tym informujemy w WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Lutosław
Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.
Milena
Podstawiamy kontenery na złom w dowolne miejsce wyznaczone przez klienta. Cieszymy się, że możemy to robić teraz w wielu miejscach, wcześniej sprawnie umawiając wszystko z klientami w aplikacji.
Hanna
Nie ma znaczenia, jakie masz odpady. Aplikacja bardzo się przydaje. Również nasz rynek jest coraz bardziej zdominowany przez nowoczesne technologie. A WasteMaster stanowi na to doskonałą odpowiedź.
Iwona
WasteMaster to prawdziwa odpowiedź na problemy rynku odpadowego. Teraz wreszcie wszyscy recyklerzy są w jednym miejscu. Jest to korzystne zarówno dla nas, dla klientów, jak i dla pośredników. Wszystkie strony mogą szybko i łatwo się komunikować.
Sandra
Jesteśmy złomowiskiem, któ [...]