Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Przemyślu

Wybór najlepszej oferty przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Najważniejszy powód, dla jakiego warto porównać ceny w aplikacji WasteMaster to fakt, iż różne firmy oferują odmienne ceny za skup katalizatorów w Przemyślu. Różnica to nawet 100%. Aplikacja pozwala dobrać najlepszą ofertę pod typ posiadanego katalizatora.

Wysokie ceny za odpad w aplikacji.

Chcesz poznać ceny za odpad? W aplikacji zobaczysz, że zależą one od czynników takich jak: ilość surowców wewnątrz katalizatora nadających się do dalszego wykorzystania, rodzaj i numer katalizatora, model samochodu, z jakiego katalizator pochodzi. Skupy przyjmują katalizatory oznakowane.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Przemyślu
Zużyte katalizatory
5000 kg
Pabianice
Zużyte katalizatory
5000 kg
Zużyte katalizatory
Sokołów Podlaski
Odpady zawierające metale szlachentne
2000 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Puławy
Odpady zawierające metale szlachentne
4500 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Włocławek
Odpady zawierające metale szlachentne
8500 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Dębno
Odpady zawierające metale szlachentne
10000 kg
Lubin
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Przemyślu
Rzeszów
KM SP. Z O.O.
Rzeszów
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Dębica
NICROMETAL S.A.
Nowy Sącz
EURO TRADEX GROUP SP. Z O.O.
Nowy Sącz
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Brzesko
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Przemyśl
Inne, popularne kategorie odpadów

Czym kierować się podczas poszukiwań firmy realizującej recykling zużytych katalizatorów w mieście Przemyśl?

Zajrzyj do aplikacji WasteMaster, a znajdziesz firmy, które oferują skup. Przy okazji porównasz kilka firm, sprawdzając ceny, jakie oferują i dokładny zakres świadczeń. To pomaga podjąć słuszną decyzję, ponieważ można sprawdzić kilka profili.

Wystawianie oferty na odpad przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Żeby wystawić ofertę w WasteMaster, należy podać: typ katalizatora, numery wybite na obudowie i model auta, w jakim był katalizator. Warto też dołączyć zdjęcie zużytego katalizatora. Wtedy szybko odezwie się firma oferująca recykling zużytych katalizatorów w Przemyślu, jaki będzie chciał skorzystać z naszej propozycji.

Który skup katalizatorów w mieście Przemyśl wybrać?

Skup katalizatorów w Przemyślu realizują firmy, które zajmują się skupem oraz przerabianiem różnego typu katalizatorów ze wszystkich rodzajów samochodów. Realizowane są transakcje hurtowe i detaliczne. Firmy te równocześnie skupują też monolit ceramiczny. Szczegółów dowiesz się z naszej aplikacji WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Julita
Musiałem mieć sporo kabli miedzianych. Nie wiedziałem, gdzie je znaleźć. Kolega powiedział mi o aplikacji i teraz wiem, jaki złom metali nieżelaznych jest miejscem, gdzie muszę się wybrać i nie zapłacę dużo. Sporo kabli mam też od klientów prywatnych.
Nikodem
Sprzedajemy złom stalowy z jakiego można korzystać w wielu przedsiębiorstwach. Klientów pozyskiwaliśmy z najbliższego otoczenia. Natomiast sporo się zmieniło, gdy wpisaliśmy się do aplikacji. Teraz zgłaszają się do nas klienci nawet z całej Polski.
Karolina
Mieliśmy dużo szklanych odpadów i potrzebowaliśmy firma, która sama wszystko od nas odbierze. W Waste Master wpisaliśmy, co mamy i już po kilku minutach zainteresowani przedsiębiorcy odezwali się do nas sami.
Iwona
Nawet nie spodziewałam się, że remont kawalerki wygeneruje tyle śmieci… Znajomy powiedział mi, że wpiszę co mam w WasteMaster, podam okolicę, a zainteresowani zgłoszą się po odpady. Pomyślałam: noo na pewno.. natomiast teraz wiem, że miał 100% racji.
Tymon
Od dawna przekonywałam sze [...]