Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Luboniu

Czy istnieją sposoby na szybsze poznanie ceny skupu katalizatorów w Luboniu?

Jeśli nie chcesz tracić czasu na samodzielne porównanie kilku ofert odnośnie cen za recykling zużytych katalizatorów w Luboniu, to zajrzyj do aplikacji WasteMaster. Informacje te udostępniamy na bieżąco, dając możliwość porównania kilku propozycji jednocześnie.

Najczęściej skupowany rodzaj odpadu.

W aplikacji WasteMaster sprzedawane są popularne modele, takie jak: 4+5/CIVIC/SONDA i 3+4/PASKI+SONDA/ACCORD/UNILAB. Jako przedsiębiorca możesz je zakupić od użytkowników. A jako sprzedawca nie musisz się obawiać, że nie znajdzie się skup katalizatorów w Luboniu chętny na to, co masz do zaproponowania.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Luboniu
Zużyte katalizatory
3000 kg
Konstantynów Łódzki
Odpady zawierające metale szlachentne
8500 kg
Kobyłka
Odpady zawierające metale szlachentne
6500 kg
Nowa Dęba
Zużyte katalizatory
4000 kg
Słubice
Zużyte katalizatory
8000 kg
Zużyte katalizatory
Sulechów
Zużyte katalizatory
1000 kg
Jelenia Góra
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Luboniu
Braniewo
Zbierający nr 5 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 1)
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Wysokogotowo
PLATINIUM M.M Sp. z o.o. Sp.K.
Zielona Góra
EKOMETAL GRZEGORZ PAWLUS
Lubin
SKUP SUROWCÓW WTÓRNYCH LEJCUŚ PIOTR
Bydgoszcz
NICROMETAL S.A.
Luboń
Inne, popularne kategorie odpadów

Definicja odpadu.

Zużyty katalizator samochodowy powoduje problemy z osiągami silnika. Zauważalne też są: wzrost zużycia paliwa, wypadanie zapłonów i przegrzewanie się katalizatora, wzrost emisji dwutlenku węgla. Chcesz przekonać się, że katalizator jest faktycznie zużyty? Sprawdź gaźnik albo czujnik tlenu.

Wybór najlepszej oferty przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Najważniejszy powód, dla jakiego warto porównać ceny w aplikacji WasteMaster to fakt, iż różne firmy oferują odmienne ceny za skup katalizatorów w Luboniu. Różnica to nawet 100%. Aplikacja pozwala dobrać najlepszą ofertę pod typ posiadanego katalizatora.

Umieszczanie oferty na odpad w aplikacji WasteMaster.

Żeby wystawić ofertę zużytego katalizatora w aplikacji WasteMaster, należy po kolei opisać: rodzaj katalizatora, numery wybite na jego obudowie i model auta, z jakiego pochodzi. Później należy dodać zdjęcie. Wtedy firma oferująca recykling zużytych katalizatorów w Luboniu szybciej zainteresują się ofertą.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Marta
Instaluję dla klientów wiele sprzętów codziennego użytku. Dlatego elektrośmieci to mój chleb powszedni. Wiedziałem, że problem ten będzie tylko się pogłębiał i szukałem w WasteMaster rzetelnego pośrednika. Teraz to on przekazuje wszystko do skupu.
Nadia
Kanistry, beczki, detergenty. Różne rodzaje odpadów z którymi nie wiedzieliśmy co zrobić. Wpisałem wszystko w aplikacji, zrobiłem zdjęcia, a zakłady utylizacji zgłaszają się do mnie same. To znacząco ułatwiło moją codzienną pracę.
Rozalia
Podstawiamy kontenery na złom w dowolne miejsce wyznaczone przez klienta. Cieszymy się, że możemy to robić teraz w wielu miejscach, wcześniej sprawnie umawiając wszystko z klientami w aplikacji.
Dorota
Niestety nie dopilnowałem w terminie obowiązku składowania odpadów. Wiedziałem, że będę musiał ponieść konsekwencje. W WasteMaster od razu sprawdziłem, ile będzie wynosić opłata produktowa. Ta aplikacje naprawdę się przydaje.
Maryna
Jako jeden z większych sku [...]