Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Kętach

Określenie cen za odpad.

Cena przede wszystkim zależy od tego, jaka jest w danym czasie cena metali szlachetnych. To ważne, ponieważ z nich zrobione są podzespoły w katalizatorze. Inne ważne czynniki to: typ i numer katalizatora oraz model samochodu, z jakiego katalizator został wyciągnięty. Wszystko opisujemy w aplikacji WasteMaster.

Jak wybrać najlepszy skup katalizatorów w mieście Kęty?

Skup katalizatorów w Kętach to domena firm, które poza skupem mają zaplecze do przerabiania katalizatorów. Katalizatory przyjmowane są w każdej ilości i z każdego typu samochodów. Często takie firmy skupują jednocześnie monolit ceramiczny. Szczegółowe informacje z tego zakresu publikujemy w WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kętach
Odpady zawierające metale szlachentne
4000 kg
Zielona Góra
Zużyte katalizatory
4000 kg
Zgierz
Odpady zawierające metale szlachentne
900 kg
Góra
Zużyte katalizatory
9000 kg
Zużyte katalizatory
Mogilno
Zużyte katalizatory
5500 kg
Zużyte katalizatory
Kolno
Odpady zawierające metale szlachentne
5000 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Wieruszów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Kętach
Bielko-Biała
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Wilkowice
EKODREW Katarzyna Cabaj
Trzebinia
UNIMETAL RECYCLING Sp. z o.o.
Katowice
EDELMET Sp. z o.o.
Kraków
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Bytom
NICROMETAL S.A.
Kęty
Inne, popularne kategorie odpadów

Najpopularniejsze odpady w aplikacji.

W aplikacji WasteMaster, firmy oferujące skup katalizatorów w Kętach poszukuje najpopularniejsze rodzaje, takie jak: 1740184/METAL i 1715303/STANDARD/MIX. To pokazuje, że można tutaj zrealizować usługę, nie obawiając się, iż nie będzie firmy zainteresowanej skupem.

Wystawianie oferty przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Oferty na recykling zużytych katalizatorów w Kętach można dodawać do aplikacji WasteMaster. Dodanie ogłoszenia nie jest trudne i obejmuje podanie informacji o: rodzaju katalizatora, numerach wybitych na jego obudowie i modelu auta, w jakim wcześniej był katalizator. Można też dodać zdjęcie katalizatora.

Czym powinienem się zasugerować, szukając firmy oferującej recykling zużytych katalizatorów w mieście Kęty?

W trakcie poszukiwań firmy zajmującej się skupem dobrze będzie sugerować się wyznacznikami takimi jak: cena i zakres usług. Można to zrobić w aplikacji WasteMaster, równocześnie porównując kilka ofert. Dzięki temu dobierze się najlepszą propozycję.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Jerzy
600 recyklerów z całej Polski w jednym miejscu? Nie mogło być nic lepszego w mojej branży. To spore udogodnienie dla pośredników!
Stanisław
Miałem problem z firmami z branży obrotu odpadami. Co do tego gdzie je znaleźć i jak sprzedać. WasteMaster dla mnie, jako pośrednika w obrocie odpadami okazało się to idealne rozwiązanie.
Marian
Nasz rynek odpadowy jest jednym z większych w całej Europie. Nic dziwnego, że priorytetem od jakiegoś czasu jest spójność i swobodny przepływ informacji pomiędzy wszystkimi stronami transakcji. WasteMaster na pewno bardzo w tym pomoże.
Paula
Pośrednicy odpadami dobrze wiedzą, jak liczą się kontakty biznes. Polecam wszystkim kolegom i koleżankom po fachu korzystać z aplikacji wm. Teraz budowanie solidnej sieci zawodowej nie jest żadnym wyzwaniem.
Nikodem
Prowadzę niewielki sklep o [...]