Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Kędzierzynie-Koźlu

Dodawanie oferty przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty na recykling katalizatorów w Kędzierzynie-Koźlu w aplikacji WasteMaster nie jest skomplikowane. Trzeba jedynie opisać: rodzaj katalizatora, numery wybite na jego obudowie i model auta, w jakim wcześniej znajdował się katalizator. Dodać należy też zdjęcie katalizatora, a zainteresowani zakupem będą się częściej odzywać.

Czynniki posiadające wpływ na cenę odpadu.

Cena zależy od: aktualnego cennika metali szlachetnych ze względu na to, że podzespoły w katalizatorze są z niego zrobione; typu i numeru katalizatora oraz modelu samochodu, z jakiego katalizator został wyciągnięty. Możesz to sprawdzić za pomocą aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kędzierzynie-Koźlu
Odpady zawierające metale szlachentne
5500 kg
Bytów
Zużyte katalizatory
6500 kg
Zużyte katalizatory
Opalenica
Odpady zawierające metale szlachentne
5000 kg
Tarnów
Zużyte katalizatory
4500 kg
Zużyte katalizatory
Grajewo
Zużyte katalizatory
2500 kg
Zużyte katalizatory
Tarnów
Odpady zawierające metale szlachentne
7500 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Opalenica
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Kędzierzynie-Koźlu
Bytom
NICROMETAL S.A.
Katowice
EDELMET Sp. z o.o.
Bielko-Biała
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Wilkowice
EKODREW Katarzyna Cabaj
Trzebinia
UNIMETAL RECYCLING Sp. z o.o.
Ząbki
WasteMaster Developer sp. z o.o.
Kędzierzyn-Koźle
Inne, popularne kategorie odpadów

W jaki sposób mogę dowiedzieć się, jaka jest cena skupu katalizatorów w Kędzierzynie-Koźlu ?

Każdy, kto chce się dowiedzieć, jaka jest aktualny cennik katalizatorów w Kędzierzynie-Koźlu powinien zajrzeć do naszej aplikacji. Ceny w poszczególnych miejscach aktualizowane są systematycznie, co pozwala lepiej się rozeznać i porównać ze sobą kilka ofert. To pomaga podjąć właściwą decyzję.

Cennik katalizatorów Kędzierzyn-Koźle - wybór najlepszej oferty przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Najważniejszy powód, dla jakiego warto porównać ceny w aplikacji WasteMaster to fakt, iż różne firmy oferują odmienne ceny za skup katalizatorów w Kędzierzynie-Koźlu . Różnica to nawet 100%. Aplikacja pozwala dobrać najlepszą ofertę pod typ posiadanego katalizatora.

Specyfikacja odpadu.

Zużycie katalizatora samochodowego można ocenić, kiedy przetestuje się gaźnik lub czujnik tlenu. Poza tym, o wyeksploatowaniu tej części świadczą: wzrost zużycia paliwa, wypadanie zapłonów i przegrzewanie się katalizatora oraz wzrost emisji dwutlenku węgla.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Gustaw
Zapewniam was o jednym: wystawienie odpadów jeszcze nigdy nie było aż tak proste. Parę kliknięć, dodanie zdjęć i już. Po kilku minutach na pewno można będzie wybrać ofertę sprzedaży albo osoby zainteresowane same się odezwą.
Malwina
Podzielenie wszystkiego na kategorie odpadów było doskonałym rozwiązaniem. To umożliwia sprawną obsługę zarówno kupującym, jak i sprzedającym.
Wincenty
Żaden skup w okolicy nie chciał kupić akumulatorów z moich maszyn rolniczych i wózków widłowych. Zrobiłem zdjęcia, napisałem co mam. Nie liczyłem na duży odzew, tymczasem przez WasteMaster odezwało się do mnie sporo klientów.
Emil
Jakoś nie chciało mi się wierzyć, że kiedy będę mieć WasteMaster to klienci sami będą się do nas odzywać. Moje zdumienie było ogromne, kiedy już w pierwszy dzień mieliśmy sporo interesantów.
Ewelina
Od niedawna zajęliśmy się [...]