Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Jastrzębiu-Zdroju

Wpływ różnych czynników na ceny.

Cena uzależniona jest od kilku czynników. W skupie brany jest pod uwagę aktualny cennik metali szlachetnych, z jakich wykonane są podzespoły w katalizatorze. Inne czynniki, istotne przy wycenie to: typ i numer katalizatora oraz model samochodu, z jakiego katalizator pochodzi. Możesz to sprawdzić w WasteMaster.

Najpopularniejsze rodzaje odpadu w aplikacji.

W aplikacji WasteMaster, firmy oferujące skup katalizatorów w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje wszystkie rodzaje. Oznacza to, że każdy może tutaj zrealizować usługę, niezależnie od tego, jaki ma modele. Skupowane są na przykład: 46524758/4647301460663078 i *0019316.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Jastrzębiu-Zdroju
Odpady zawierające metale szlachentne
5500 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Sępólno Krajeńskie
Odpady zawierające metale szlachentne
8000 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Kozienice
Zużyte katalizatory
7500 kg
Pułtusk
Zużyte katalizatory
400 kg
Puławy
Zużyte katalizatory
3500 kg
Nowy Dwór Mazowiecki
Zużyte katalizatory
7000 kg
Zużyte katalizatory
Kęty
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Jastrzębiu-Zdroju
Bielko-Biała
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Katowice
EDELMET Sp. z o.o.
Wilkowice
EKODREW Katarzyna Cabaj
Bytom
NICROMETAL S.A.
Trzebinia
UNIMETAL RECYCLING Sp. z o.o.
Kraków
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Jastrzębie-Zdrój
Inne, popularne kategorie odpadów

Cennik katalizatorów Jastrzębie-Zdrój - wybór najlepszej oferty przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Najważniejszy powód, dla jakiego warto porównać ceny w aplikacji WasteMaster to fakt, iż różne firmy oferują odmienne ceny za skup katalizatorów w Jastrzębiu-Zdroju. Różnica to nawet 100%. Aplikacja pozwala dobrać najlepszą ofertę pod typ posiadanego katalizatora.

Cennik skupu.

Cennik ustalany jest w każdym skupie indywidualnie. Cena zależy od takich parametrów jak: ilość cennych surowców wewnątrz katalizatora, typ i numer katalizatora, model samochodu, z jakiego katalizator pochodzi. Wyceniane są wyłącznie te katalizatory, jakie mają pełne numery wybite na obudowie.

Wystawianie oferty przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Oferty na recykling katalizatorów w Jastrzębiu-Zdroju można dodawać do aplikacji WasteMaster. Dodanie ogłoszenia nie jest trudne i obejmuje podanie informacji o: rodzaju katalizatora, numerach wybitych na jego obudowie i modelu auta, w jakim wcześniej był katalizator. Można też dodać zdjęcie katalizatora.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Celina
Zajmujemy się rozbiórką starych budynków. Z WasteMaster wreszcie znaleźliśmy kontrahenta, który o czasie i w dobrej cenie odbiera od nas tony gruzu. To doskonałe narzędzie pracy!
Teodor
Zbieramy odpady biodegradowalne osobno i nigdy nie miałem pojęcia, gdzie najlepiej będzie je oddać. Teraz się to zmieniło, bo uzupełniam w aplikacji co mam i od razu widzę, kto to zabierze.
Wanda
W urzędzie pocztowym od dawna zgłaszałam problem nagromadzonego plastiku. W końcu sama znalazłam przez WasteMaster pośrednika, który raz w tygodniu pojawia się na poczcie i wszystko zbiera.
Wanda
Od niedawna zajęliśmy się sprzedażą elektrośmieci. Odkąd robimy to z WasteMaster wszystko jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią kategorię, opiszemy odpad i zrobimy zdjęcie. W parę minut nawiązujemy kontakt z kontrahentami.
Dawid
Katalizatory z samochodów [...]